320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Seda ma pole väitnudki, et Juventus ei võiks tiitlile pretendeerida. Üldiselt mina teie nn. superründajast hästi ei arva. Eriti tuleb meelde see aastatagune mäng AC Milaniga, kus teie päästeingliks osutus too sama Zalayeta, kes end karistusalas pikali viskas ning Del Piero seejärel penalti realiseeris.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      ôige ka ju!! Ega jah pole midagi ôelda! Kôva rebimine tuleb selles olen ma kindel.. kuid oma lemmikut klubi soosimast ma ei lôpeta. 15 sept vôiks lihtsalt kuidagi kiiremini kätte jôuda... igas môttes ju siis mu sünna ja ka serie A algus!

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        CMR -kallis kaasvõitleja!
        Juve esimene mäng on 31. augustil ja vastu meile tuleb Piacenza.
        Hoidku alt-ALEX ON HOOS!!!!

        Del Piero - Il Capitano!!!

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          Originally posted by bianconeri


          CMR -kallis kaasvõitleja!
          Juve esimene mäng on 31. augustil ja vastu meile tuleb Piacenza.
          Hoidku alt-ALEX ON HOOS!!!!

          Del Piero - Il Capitano!!!
          Minu teada algab serie A ikka 15 septembril... algse varjandi kohalselt pidi algama jah 31 august, aga probleemiks tekkis see et serie A teise otsa jäävate klubidel polnud enamusel tele lepingut, mille tôttu ka asi edasi lükati...

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            CMR

            Õigus jah. Mu mõtted olid ikka esialgse mängu ja aja juures.Ma ei pannud jommis peaga sellele eile pihta.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              njah juhtub ka tegijatel pea asi, et ikka algavad ei jôua ju ära oodata....

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Ma vaatan et siin on kõvasti vaieldud ründajate teemal. Paneks siis ka oma seisukoha kirja.

                Mina arvan et praegusel hetkel on tegelt Juvel puudu üks sellise keskmise tasemega ründaja puudu. Kui kõik vennad suudaksid terve hooaja ilma vigastusteta mööda saata poleks probleemi, aga see ei ole usutav ning niikuinii on juba praegult Trezeguet väljas.
                Seda näitas ka eelmine hooaeg, kus tänu suuresosas vigastustele langeti Cl välja. Praegult oleks Juvele väga valus seis kui saaks üks kõik, kes 3 ründajast vigastada sest siis ei oleks enam kudagi võimalik mängu käigus rünnakut tugevdada.
                Aga ma lodan et Lippi on piisavalt andekas manager et suudab osta või kuskilt youth systeemist leida ka veel ühe normaalse klassiga ründaja.

                KUID SEE ON KÕIGEST MINU ARVAMUS!!!

                VIVA JUVE!!!!!!!!
                fc pohmell

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  ei jah....

                  Hoitku jumal, et rohkem vigastusi ei tuleks... vaadates mujale euroopasse, siis pea igal klubil on keegi oudis. Aga uue ründaja muretsemisest pole kuskil juttu olnud. Arvan siis et ega mingit suuremat ostu plaanis pole. Lippi plaan on vist sellel juhul noori mängitada, sest ka neile tuleks mänguaega anda. Sellegi poolest oleks see vähe usutav, sest iga mäng ja iga punkt on kaalul, kui just meenutades eelmise hooaja lôppu!

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Juventus sattus siis ühte gruppi Rotterdami Feyenoord, Kiievi Dinamo ja Newcastle
                    Esimene mäng tuleb Hollandis Feyenoordiga. Juve pôhi mehed on vôitlusvaimu täis ning nende vastastel läheb raskeks Minu arvamus on see, et juvel vedas sai heasse gruppi... Enamus vastastest on ühetugevused ning gruppi liitriks peetakse JUVENTUST

                    Ootan Juve ja Newcasteli mängu hullult tahaks näha kuidas inglise klubi puur täis löödakse. Hoitke alt NUFC fännid...


                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Originally posted by CMR


                      Juventus sattus siis ühte gruppi Rotterdami Feyenoord, Kiievi Dinamo ja Newcastle
                      Esimene mäng tuleb Hollandis Feyenoordiga. Juve pôhi mehed on vôitlusvaimu täis ning nende vastastel läheb raskeks Minu arvamus on see, et juvel vedas sai heasse gruppi... Enamus vastastest on ühetugevused ning gruppi liitriks peetakse JUVENTUST

                      Ootan Juve ja Newcasteli mängu hullult tahaks näha kuidas inglise klubi puur täis löödakse. Hoitke alt NUFC fännid...

                      \"Akki peetakse Juventust grupi pindiks, barreliks v6i hoopis milliliitriks? Tegelikult v6ib Juve osutuda kergelt grupi littriks, nagu paaril viimasel aastal kombeks. Kui Juve kokkupuuted Briti jalgpalliga kipuvad ununema, tuletan meelde kaotust ManU-le 99. aastal ning eelmise hooaja m2nge Celticuga, kellele v66rsil kaotati ning kodus v6ideti t2nu Amoruso imetabasele n2itekunstile ja kohtuniku juhmusele teise v2rava all, kus Juve kaitsjad olid pysti h2das Mr. Suttoniga. Kui nyyd Wee Craig ja Wor Al platsile tulevad ning Solano, Dyer ja Robert Juve kaitsjate ymber ringi hakkavad jooksma... Yhtlasi tuletan meelde, et Feyenoord on praegune UEFA-karika valdaja ning seega ei maksa veel t2kku t2is minna.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        Aga kuhu Juventusest Kovacevic poiss kadus?

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Originally posted by ass
                          Aga kuhu Juventusest Kovacevic poiss kadus?
                          Lazio\'sse.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            No jah, ega ma uhkeldada eriti ei tahtnud vaid lihtsalt öelda, et grupp on üllatus vôimelisi meeskkondi täis... Kôigil on oma shansid ja lootused. Mis puutub feyenoordi super karikat, siis jah meeskkond on tugev, aga mitte nii tugev nagu eelmine aasta. Osad mängjad on lahkunud teistesse klubidesse näiteks Tommason Milani, kui ma ei eksi, siis just see mees tegi vôiduvärava Borussia vastu eelmine hooaeg. Kiievi kohta ei oska ma aga midagi öelda, ei ole eriti kursis....

                            NUFC on hea klubi ning juhtuda vôib palju.... aga jah siis vist ollakse CL esimest korda peale pikka vaheaega.Viimaste aastate areng on olnud hea ja ma loodan, et ei piirduta ainult esimese ringi kogemustega Champions Leagues!

                            Nii, et kôik on vôimalik!

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              Aina paremaks läheb!! Juve ründe probleemid on lahendatud! Di Vaio on nüüd siis Juve ridades!!! http://www.soccerage.com/en/13/g8919.html lugege! Ma arvan, et see summa tasus ära FORZA JUVE FORZA DI VAIO

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                Peaks lisama et Kovacevic on juba jõudnud Real Sociedadi.
                                fc pohmell

                                Kommentaar

                                Working...
                                X