320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Magic Juventino sai siis samuti üle küüru Caglilt. Mis see Juventusmeeter nüüd punktivahet näitab INTER MILAANIGA.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Kui homme inter võidab siis jh paraku scudetto libiseb jälle üsna kaugele käest ära! Ise uskusin juvesse, et võtavad interile järgi, kui inter siin koperdas!Nüüd on jälle suht raske seis!Kahju, kuid selline see jalgpall on! Ka kõik paadialused klubid lükkavad see hooaeg ära suurele Old Ladyle
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Njah, paistab, et kohtunikud on teil ikka üsna head sõbrad. Tubli
        Valgusta mind. Eile ei olnud jalka lainel

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Valgusta mind. Eile ei olnud jalka lainel
          Kuidagi koduvile maitsega kippus asi vähemalt alguses olema. Olukorras enne resultatiivset nurgalööki tõmmati keegi maha, aga vilet ei järgnenud. Enne teist väravat ei suutnud vähemalt FOX Sports kommentaatori hinnagul Molinaro palli auti minemast päästa, aga vilet siiski ei tulnud ja sellele järgnevas olukorras skooris Nedved.
          Huvi pärast mõtlesin enne esimese poolaja lõppu, et mitu vilet kodumeeskonna kahjuks vilistati, aga muud peale Chiellini kollase teeninud taklamist ei tulnudki meelde.
          Ma ei tea miks, aga teine poolaeg oli selle koha pealt tunduvalt normaalsem ja vilistati ka pisemad vead ära (Juve kaitsemehe käsi karistusalas jäi küll vilistamata, aga kuna see oli kinnine, siis vist andestatav ).
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Magic Juventino sai siis samuti üle küüru Caglilt. Mis see Juventusmeeter nüüd punktivahet näitab INTER MILAANIGA.
            Praeguse seisuga (Inter-Torino 50. minutil 0-1) jääb Juventusemeeter ikka -6.

            Edit: Okei, või siis ka mitte

            Kommentaar


              Aga eilne mäng oli jube- Buffon ei teinud ühtegi tõrjet (3 lööki väravale ja 3 lööki korjas ka võrgust välja), Mellberg pole paremkaitsja ja Chiellinil oli sitt päev. Ja sellest piisas. Pall on ümmargune ja muu selline pläma.

              Ja ründes proovis Ranieri huvitavat taktikat, kus Nedved ja Marchionni ja Marchisio vahetasid pidevalt oma kohti ning lõppeks ei teadnud keegi, kus nad olema peavad ja mida tegema. Ja selle treeneri ja nende mängijatega ja selle taktikaga ei suuda Juventus survet luua. Juventus on 2-3 kaotusseisus ja mäng toimub enda väljakupoolel. See pole normaalne.

              Kommentaar


                Juventusmeeter näitab nüüd kahjuks -9 asemel -7. Tubli töö Balotelli....nüüd ajasid kõik interi mehed nutma ja kõigil jalad nõrgaks nagu eitedel...
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Ma sinu asemel vaataks parem sinu ja Jasperi lastekodutoetusmeetrit, enne õhtust mängu Milaniga on Laziol 5. kohani 6 punkti

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Ma sinu asemel vaataks parem sinu ja Jasperi lastekodutoetusmeetrit, enne õhtust mängu Milaniga on Laziol 5. kohani 6 punkti
                    minu kaa

                    Kommentaar


                      Just sai rõõmustada nädal tagasi, et laatsaret on lõpuks tühi. Ja nüüd Chiellini kuuks ajaks ja Zanetti hooaja lõpuni väljas. Zanetti sai sellel hooajal lausa 6 Serie A mängu mängida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        minu kaa
                        Sorri

                        Jasperi, Cannumani ja Uuui Lastekodumeeter*

                        Kommentaar


                          Täna Juve-Napoli! Loodame siis Juve võimast võitu, et Del Piero hiilgab jälle ja Juve oma au jälle taastab! Juve peab finaali saama.Nad on võimelised võitma seda kohtumist ka ilma Chiellini ja Zanettita!
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Oot-oot, mis klubi fänn sa oled?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Oot-oot, mis klubi fänn sa oled?
                              Eks ikka kõigi nende, kes võidavad.

                              Kommentaar


                                Hahaa, Manchester Unitedi fänn peaks küll viimane targutaja olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X