320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mille pealt sa vaatad? Mul üks stream annab otsad teise järel ja nii olen ma reaalselt näinud poolajast kokku ca 10 minutit.

    Kommentaar


      Sopcastiga sain myp2p.eu lehelt streami ja jooksis kena pildina terve mäng.
      Lõpuks siis 1-1, kuigi Bordeauxi värav oli väga kerge suluseisu hõnguga, 100% kindel muidugi pole. Viimastel minutitel põrutati veel latti ja lisaks Poulsenilt 2 võimalust skoori teha.
      Ja taas vigastused, kõigepealt Cannavaro ja siis ka Tiago, lisaks lonkas lõpus ka Melo, loodame et midagi väga tõsist pole kellegil, see oleks juba liig.

      Kommentaar


        Tahaks küll tegelikult selle Juventuse pingi pikkuse näha.

        Kommentaar


          GOAL! It's an equaliser! Gourcuff's free kick is flicked to the back post where an offside Plasil pokes home for 1-1!

          Kommentaar


            Positiivseimad asjad mängu juures olid uued seksikad valge seljatagusega musta-valgetriibulised särgid. Teine poolaeg kuni Pordoo suluseisu hõngulisest olukorrast löödud väravani oli ka ilus, aga muu mäng oli katastroof. Kuradima Eesti kolmanda liiga tasemel mäng, kus 3 meetri kaugusel seisvale meeskonnakaaslasele ei suudeta palli täpselt sööta. Lõpptulemus vastas õnneks/kahjuks ka mõlema meeskonna hädisele mängupildile.

            Ferrara: 5-1-0

            Kommentaar


              Gourcuff on tase, kahju, et teda enam Milanis pole. Kodus vast oleks võind võita bordeaux-t kuid ei usu, et see nüüd eriline hoop juvele oli, bordeaux ikka päris tugev meeskond.

              Kommentaar


                Bordeaux oli tugevaim 3 poti meeskond ja just seepärast tulnuks kodus see võit ära võtta. Bordeaux`t võõrsil või Bayernilt 3 punkti kätte saada on veel raskem. Samas saaks Del Piero, Diego ja Sissoko mängukorda, siis ei tohiks edasipääsemisega probleeme olla. Iseasi muidugi, kas need 3 härrasmeest üldse jõuavad sel hooajal üheskoos platsile.

                Kommentaar


                  Diegol läheb 15 päeva ja Del Piero pidavat ka lähiajal naasma, aga kuidas Sissokoga on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Diegol läheb 15 päeva ja Del Piero pidavat ka lähiajal naasma, aga kuidas Sissokoga on?
                    Heal juhul naaseb oktoobri alguseks. Samas siis on mees Ramadanist ja poole aasta pikkusest vigastusest veel alavormis. Küll selleks ajaks jõuavad teised kaks end ära lõhkuda (vaadates, kuidas Diegot Serie A`s hakitakse, siis iga ilma vigastuseta päädinud mäng on juba suur boonus)

                    Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
                    GOAL! It's an equaliser! Gourcuff's free kick is flicked to the back post where an offside Plasil pokes home for 1-1!
                    Bordeaux värav tegelikult pigem pole suluseis. Või on?

                    Kommentaar


                      Ma ütleks, et Juve oli tegelikult eile täitsa paljulubav (vähemalt enamus mängust). Aga nii palju kui ma nägin ei suutnud Giovinco just Diego rolli ära täita.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Heal juhul naaseb oktoobri alguseks. Samas siis on mees Ramadanist ja poole aasta pikkusest vigastusest veel alavormis. Küll selleks ajaks jõuavad teised kaks end ära lõhkuda (vaadates, kuidas Diegot Serie A`s hakitakse, siis iga ilma vigastuseta päädinud mäng on juba suur boonus)


                        Bordeaux värav tegelikult pigem pole suluseis. Või on?
                        60-50 suluseisu kasuks ütleksin mina.

                        Kommentaar


                          Kui need punased jukud Bordeaux' omad on, siis tundub selge suluseis olevat.

                          Kommentaar


                            Kena 2-0 võit Livorno üle, Camoranesi 2 assisti ja üldse hea mäng, Buffon tõrjumisel tasemel, aga need trikid mis vahepeal tegi, no maeitea
                            Giovinco ja Treze kerged pettumused. Väravad Iaquinta ja Marchisio.

                            Kommentaar


                              Mehed,aga mis Del Pieroga on,vigastus?
                              Kui jah,siis kui tõsine?

                              Kommentaar


                                Del Piero olevat katki jah, aga eika kinnitusel varsti naasmas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X