320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vidal peaks 12M eest olema tõeline superdiil.

    Aga mulle tundub, et Juventus on tegemas suurt viga kui jääb lootma Vidal - Pirlo/Marchisio/Sissoko/Pazienza peale. Kui kellegi peale sealt seltskonnast loota, siis ainult Marchisio, kes pole aga minu arvates kaitsefaasis piisavalt tugev, sest Vidal peaks idee järgi olema veidi vabama rolliga keskpoolik.
    sigpic

    Kommentaar


      Kui Rossi ka ära tuuakse, siis Juve algrivistus on rohkem kui viisakas

      edit: ja noh vasakule äärele ka keegi

      Kommentaar


        Liiguvad sahinad, et Melo läheb aastaks Galatasaraysse laenule. Türklased hoolitsevad mehe palgamaksmise eest, saadavad Juventusele 2 miljonit euri ja võib-olla on ka mingi väljaotsuklausel juunis. Okei, ma saan aru, et Melo on alates hooaja lõpust virisenud Delneri lahkumise üle, palganumbri üle ja Conte plaanidesse Melo ei näi ka sobituvat. Aga siiski, WTF? Kas tõesti ei saa meest rahaks teha?

        Kommentaar


          See on muidugi äge, kuidas Marotta aastaga on Secco ostud nahhuj saatnud- alates suurostude Diego ja Meloga (kui jutud vastavad tõele) lõpetades suurfeilijate Tiago ja Poulseniga. Palju Secco aegseid pallureid meeskonda on veel jäänud? Amauri, Iaquinta, Momo, Grosso, Almiron ja ongi vist kõik? Ja kõik need mehed on ka potensiaalselt ka müügilistis.

          Huvitav, kas Beppe poolt konkreetne in-your-face laks varasemale GMile või siis üritab meeskonda 100% enda kõõrdsilma järgi koostada.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Vidal peaks 12M eest olema tõeline superdiil.

            Aga mulle tundub, et Juventus on tegemas suurt viga kui jääb lootma Vidal - Pirlo/Marchisio/Sissoko/Pazienza peale. Kui kellegi peale sealt seltskonnast loota, siis ainult Marchisio, kes pole aga minu arvates kaitsefaasis piisavalt tugev, sest Vidal peaks idee järgi olema veidi vabama rolliga keskpoolik.
            Ühte meest vist otsitakse ikkagi veel keskele ka. Ja Ekdali toodi ju samuti klubisse tagasi..mees ei teinud Bolognas üldse halba hooaega..pingimeeste hulka sobib küll ja vast saab mõnedes mängudes ka ennast näidata.

            Kommentaar


              Ma tõsiselt kahtlen, kas kedagi keskpoolikusse juurde tuuakse. Eriti kui ostulistis on veel algkoosseisu ründaja, algkoosseisu vasakäär ja potensiaalselt algkoosseisu/pingi keskkaitsja. Lihtsalt finantsiliselt ei vea välja, kui just Beppe varrukast ühte üllatuslaenu ei tõmba, mis oleks üsna temalik. Vidal-Pirlo/Pazienza/Marchisio/(Sissoko)/(Ekdal)/(Marrone)/(Giandanato)/(Almiron) kooslusel pole justkui väga vigagi, KUI Vidal on superhea ja KUI Vidal püsib terve.

              Kommentaar


                Raibe läkski! Türklased olid meie viimane lootus Muntarist lahti saamiseks, aga nüüd siis võeti pigem Melo.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar



                  Leverkusenile
                  5m now
                  3m JUN 30th 2012
                  2.5m DEC 31st 2012
                  +
                  2m bonuses

                  Vidalile 2.5 või 3m per aasta.

                  Kommentaar


                    No loodetavasti on siis Melost parem, võib-olla oligi parem, et Inlerit ei võtnud. Kumbki pole DM-i positsiooni mees. Aga kõige tähtsam, et Vidal siis läbi lööks, kopp ees juba sellest, et iga 2 aasta tagant keskvälja ümber vahetame. Võiks mingi püsiv kooslus juba tekkida. Aga noh, Pirlo siia ka üle 3 hooaja ilmselt põhisse ei jää.

                    Kui jälle pe..... kukub siis tooge CZanetti laenuga talvel Bresciast Soliidne mängumees oli, nüüd vanust 34.

                    Kommentaar


                      Ametlik foto


                      Stiilinäide Lõuna-Ameerikast:



                      Ei tea kas naised hakkavad nüüd tormi jooksma särgile? Vist kvalifitseerub sinna kategooriasse:

                      Kommentaar


                        Täna öösel on muide sõprusmäng Portugali Sportinguga, http://www.myp2p.eu/broadcast.php?ma...86&part=sports

                        Eesti aja järgi vist algab 02:00 kuna mängitakse Ameerikas.

                        Kommentaar


                          Esimesed päevad Ameerikas:

                          Kommentaar


                            Juvele õnnitlused. Vidal on tõeliselt fantast mängija - see on juba tõeline märk sellest, et meeskonna renoveerimist on hakatud tõsiselt võtma ja lollitamine lõpetatud.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X