320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõik on muidugi vabsee vägev, aga mida kuradit on sellel kõigel ühist Juventusega?

    Kommentaar


      Jep,ma mõtlesn ka sama ..Juve teema muutus järsku Roma ja Milani teemaks .

      Kommentaar


        Tõstame siis Juve teema selle Roma&Lazio asjaga kokku? Siis peaks sobima vä?

        Kommentaar


          andke andeks, ma ausõna ei tea, kust saada mingi juventuse küüraka gifi, kui jenneke ei sobi. ja ma isegi vaatasin, et see oleks lehekülje viimane post, muidu oleks eemale hoidnud.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            andke andeks, ma ausõna ei tea, kust saada mingi juventuse küüraka gifi, kui jenneke ei sobi. ja ma isegi vaatasin, et see oleks lehekülje viimane post, muidu oleks eemale hoidnud.
            teinekord küsi minult. sobiv juve küüraka gif oleks näiteks see

            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Tõstame siis Juve teema selle Roma&Lazio asjaga kokku? Siis peaks sobima vä?
            TÕSTAME KÕIK TEEMAD KOKKU ÜHEKS ÜBERTEEMAKS!

            Kommentaar


              ei vaadanud
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas KihnuViive46 Vaata postitust
                Kõik on muidugi vabsee vägev, aga mida kuradit on sellel kõigel ühist Juventusega?
                Zlatan mängis Juves

                Kommentaar


                  +
                  Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                  OssiVallo -Who the fuck is Zlatan vot selle teema üle võib küll filosofeerida...Zlatan tõmbas kiirelt liigast nahh kui kuulis, et kalazhnikov victor von OssiVallo tuleb liigasse paugutama, selge on ju see mehel tõmbas klombi kurku kui mõistis, et liiga parima skoorija tiitel on edaspidi vaid Ritsika lehetäi märgades unenägudes näritud nelgileht.
                  Roma striker Pablo Osvaldo emerges as a reported transfer target for Juventus.

                  Muidu oleks kohutav ületulek, aga huumoripotensiaal siinses foorumis oleks arvestatav.

                  Beppe- do it!

                  Kommentaar


                    Hakkame juba nickname-i välja mõtlema Roma fännidele kohaseid:

                    tussivaldo
                    pussivaldo
                    nussivaldo

                    Kommentaar


                      Mis õigusega proua Panso Roma fänne tutistab, kui ise samamoodi käitub ja päevast päeva siia mingit jääkprodukti toodab?

                      Kommentaar


                        Ma pakkusin variante, mis siin postitama hakatakse Roma fännide poolt kui selline tehing toimuks.

                        Kommentaar


                          See ei olnud viide konkreetsele postitusele. Aga loomulikult ka see post oli provotseeriv.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            See ei olnud viide konkreetsele postitusele. Aga loomulikult ka see post oli provotseeriv.
                            Oh teid vaeseid Roma fänne... kogu aeg teid provotseeritakse
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Reedel muide skooris Bendtner tänu oma pikkusele.


                              32 sekundil tuleb see tsenderdus.
                              Igatahes mina tahaks näha teda juba see nv Napoli vastu mängimas algkoosseisus.
                              Homme muidu mängib Itaalia vastu, loodetavasti siis ka skoorib ja siis juba peab ta ka Napoli vastu alustama.

                              btw mingid jutud käivad, et vb müüme talvel Matri maha Sampdoriale vms. aga see info Goal.com´ist, et ei tea kas on tõsi.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                btw mingid jutud käivad, et vb müüme talvel Matri maha Sampdoriale vms. aga see info Goal.com´ist, et ei tea kas on tõsi.
                                Matri saab hetkel ca 2 korda rohkem palka, kui Doria enimteeniv mängija. Selles plaanis tundub väga ebatõenäoline. Samas on Matrit viimastel nädalatel erinevate Ida-Eurooplastega paari pandud ja pigem võiks ehk sellest liinist midagi tulla.

                                +

                                Mina Rzouki
                                ‏@Minarzouki
                                Look at this...since 1986, Berlusconi has spent €600m on Milan, Moratti has spent €1 billion on Inter, Agnellis have spent €214m on Juve...

                                Säästuklubi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X