Vaata hääletusi tulemusi: mis Fat of the Landi lugu tahaksid kuulda Magu-aini hooaja kokkuvõtte taustaks?

Hääletajad
54. Sa ei tohi hääletada
  • "Smack My Bitch Up"

17 31,48%
  • "Breathe"

4 7,41%
  • "Diesel Power"

11 20,37%
  • "Funky Shit"

3 5,56%
  • "Serial Thrilla"

0 0%
  • "Mindfields"

2 3,70%
  • "Narayan"

6 11,11%
  • "Firestarter"

6 11,11%
  • "Climbatize"

3 5,56%
  • "Fuel My Fire"

2 3,70%
Lehekülg 6, kokku 789 EsimeneEsimene ... 23456789101656106506 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 15779
    Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Replying to Topic \'Torino Juventus\'

Üldiselt olen ma tähele pannud, et kui mõni admin või moderaator seda alajaotust üleval ei hoia, siis asjalikku diskussiooni on siit raske leida. Ja soovitus treze\'le: Jaaniga ei tasu vaielda, ta on sinust targem

Originally posted by Artur

Üldiselt olen ma tähele pannud, et kui mõni admin või moderaator seda alajaotust üleval ei hoia, siis asjalikku diskussiooni on siit raske leida. Ja soovitus treze\'le: Jaaniga ei tasu vaielda, ta on sinust targem
    Ehh ta vôib targem olla, aga ta jalgpalli pôhimôtted on minuarust veic valed. Kui veelkord seda walesi teemat puudutada, siis neil vedas! daa hullem kobin parem vôtame selle teema ülesse siis, kui wales on m6ne mängu ära mänginud.... Ja teinekord vôix ka üle oma ego vaadata ja mitte ainult nufci mängijaid toedata. NUFC-JUVE läheneb, peale seda tahaks näha mida sa asjast arvad, saatuse tôttu on mängust kôrvaldatud su suur iidol Craig.

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Mina kuulsin, et ka Toldo osales väravas mille Inter lõi vastab see tõele äkki keegi teadjam vend oskab rääkida.
    fc pohmell

Professionaal Kasutaja daK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

inter värav kyll karm
    seal oli oma 3-4 interi venda buffoni ees, toldo hyppas kõige kõrgemale, kuid tõmmati siis jõumeetoditega tagasi, tekkis yldine sagin ja toldo-vieri kahe peale suutsid ära kobistada - kardan, et kolli jäämata tulekul oleks ikkagi määratud penalti.

siiski tase:P

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by treze

Ehh ta vôib targem olla, aga ta jalgpalli pôhimôtted on minuarust veic valed. Kui veelkord seda walesi teemat puudutada, siis neil vedas! daa hullem kobin parem vôtame selle teema ülesse siis, kui wales on m6ne mängu ära mänginud.... Ja teinekord vôix ka üle oma ego vaadata ja mitte ainult nufci mängijaid toedata. NUFC-JUVE läheneb, peale seda tahaks näha mida sa asjast arvad, saatuse tôttu on mängust kôrvaldatud su suur iidol Craig.
    Nii - mis need minu \"jalgpalli p6him6tted\" on, kuidas nad on valed ja millised on 6iged? Proovi siis seekord ka küsimusele vastata. Ma tean, et sulle meeldib pajatada mu egost ja muudest asjadestki, aga küsimus ei ole selle kohta, eksole. Teiseks, ma loen ennast juba kasv6i sellepärast k6vemaks tegijaks, et suudan kritiseerida ka oma lemmikuid. Lisaks suudan ka vaidlust raamides hoida. Et veelkord siis - vasta mu küsimustele, mitte ära kommenteeri mu riietus-, usu- v6i poliitilisi eelistusi.

Bellamy, muuseas, ei ole eemaldatud saatuse tahtel, vaid tal on närvid korrast ära. See-eest lastakse väljakule LuaLua.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

No jah, olgu bellamyga kuidas on ( väga meeldiv on kui ka lualua platsile saab), aga jah kui ma ei eksi, siis läksid meie arvamused eraldi walesi ja itaalia mängul. Mille wales võitis kuna jah itaalia mängis halvasti ning walesil tuli paaril korral ilus söödu mäng välja, mille taga järjel löödi ka 2 väravat ning võideti Itaali, ise ütlesin selle peale seda, et lihtsalt walesil vedas. Oli nende jalgpallis üks ilus päev, aga sina hakkasid siin kohe oma kogenenud meeskonnast rääkima jne. jah olgu nad kogenenud kui palju tahes, aga lihtsalt üks võit ei pane veel kõike kaalule jah ma ei saa maha salata, et wales on hea meeskond ning mängis hästi (see mäng) ei tee teda veel väga heaks meeskonnaks. Ning lihtsalt ma võisin siin üle pingutada, aga jah....

oli nagu oli... mis sellest enam rääkida, eks tulevikus näeb!

Senior Member Kasutaja Kaarel avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Newcastle - Juventus 1:0 (Andy Griffin)

Howay the lads !

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by treze

Niisiis... Ma arvan, et oli hea mäng.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Ja Juve sai tappa nu juhtub. Üldse on Juvel juba 3 mänguline võitudeta seeria loodan et see lõppeb varsti.
    fc pohmell

FT Juventus [1 - 0] Udinese

13\' Jorge Caballero (kollane)

49\' [1 - 0] Marcelo Salas

90\' Igor Tudor (kollane)
    I love this game! Milan imes ja Juve lükkas kolm poinza tabelisse juurde! Vôit on vôit

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Juve võitis üli tegija Salas on ka kunn. Vähemalt nüüd lõppes Juve 3 mänguline võitudeta seeria. See ka hia et Milan sai Chievolt 3-2 kannivahele
    fc pohmell

Originally posted by fcp

Juve võitis üli tegija Salas on ka kunn. Vähemalt nüüd lõppes Juve 3 mänguline võitudeta seeria. See ka hia et Milan sai Chievolt 3-2 kannivahele
    Salasele oli see tähtis värav! Mees hakkab taas herr Lippis austust ülesse näitama ning see tähendab loomulikult ka rphkem mänguaega. Samas jah 1:0 vôit on ikka viimasepeal! Ootasin ise ka seda mängu juba pikemat aega, sest 3 mängu järjest polnud vôite nopitud...

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Täna Juvel Champions League\'s väga oluline mäng kui võit tuleb pääsetakse kindlalt edasi viik vict jätaks asja veel lahtiseks
    fc pohmell

JUVENTUS on edasi olen rahul!
    4\' [1 - 0] Marco Di Vaio

21\' Shinji Ono (kollane)

24\' Tomasz Rzasa (kollane)

26\' Alessio Tacchinardi (kollane)

33\' Patrick Paauwe (kollane)

52\' Mariano Bombarda (kollane)

69\' [2 - 0] Marco Di Vaio

Kuid jah Di Vaio hea mäng... aga jah oleks pidanud rohkem lööma, vôimalusi oli rohkelt. Veel mängis hästi ka Alex ning ka super tööd teinud Buffon!

Forza Juve

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Alex üritas trikke teha, aga tulutult. Ainuke moment oli tal 2. minutil kui jällegi suhteliselt kergelt kukkus (mehest on saamas uus Inzaghi) ja karistuslööki osavalt keerutas. Juventus teenis muidugi v6idu ära. Kui ikka absoluutselt saamatu oled värava ees (Bombarda nt.), siis v6ib asjad kotti panna ja parem matkale minna. Kohtuniku tegevus oli m6nes olukorras arusaamatu. Ründaja on korneri ajal väravavahist poole meetri kaugusel ja saab vea, ründaja proovib teda kinnihoidvast kaitsjast lahti rabeleda ja saab vea... See kuidas Rzasa vastasele küünarnukiga näkku jooksis oleks v6inud isegi punane olla. Mängu parimaks aga taaskord Nedved, kes hoidis vastaste keskvälja surve all ja l6i ise teravaid momente.
    The Special One

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Jaa eks ka Juvel oli õnne kuna nagu siin eelpool mainitud Bombarda jättis 100% väravavõimaluse kasutamata ning ka Buffon mudugi tegi imetõrjeid. Nedved tegi jah väga ilusa mängu jooksis nagu segane tüüpiline Nedved. Del piero mängis jah rohkem ilu peale, aga jah peamine et võit kottis ja nüüd pilet järgmisesse alagrupifaasi olemas
    fc pohmell

EHHE JUVENTUS FC täna sünna 1 November siis tähtaeg kukkus 105 aastat täis ja puha

Nonii järgmine mäng juvel on pühapäeval ning seekord on asjalood niimodi, et mindakse vastu Modenale!! Kui hästi läheb peaks ilusad 3 punkti tabelisse juurde tulema. Pöidlad pihku.....

Eesti koondislane Kasutaja mjkk avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Kuule, Juventuse fännid, teate asjast rohkem, mis koosseisuga arvate Lippit Kiievisse minema ja mis seisu ootate?

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Nii palju kui mina olen kuulnud siis ta pidi 2 põhiründajat koju jätma ma ei tea keda, aga rohkem pole midagi öeldud nii et ma loodan et enam vähem pandava koosseisuga ja panevad Kiievi ahju ning alagrupist lähevad edasi Newcastle ja Juve
    fc pohmell

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud