320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
    Lichtsteineriga uue diili sõlmimise osas ollakse Di Marzio hinnangul lähemal kui Giovincoga, kes tõenäoliselt järgmise aastanumbri sees lahkub. Kas talvel väikse raha eest, või suvel tasuta.
    Giovinco keiss on päris müstiline. Kui suureks peeti võimalust, et minimees poole aastaga Juventuses ennast pildile mängib? Ilmselgelt oli see pigem nullilähedane. Miks, pagan, teda õigel ajal siis rahaks ei tehtud? Kindlasti leidunuks huvilisi nii koduliigast kui ka võõrsilt, sest õiges formatsioonis ja rollis oleks Gio kõva mängija. Aga selline tasuta minemalaskmine. Nomaeitea, kõva möödalask Beppelt.

    Lichtsteineri juhtum on mõnevõrra loogilisem. Eeldatavasti on mingi rahakam klubi (oletame, et PSG) šveitslasele kunagi vihjanud, et neil saaks Stephan überpalka. Ja nii šveitslane ritsutabki tiiba võimaliku Bosmaniga ehk kui keegi on nõus ta üle maksma, siis on mehel minek ja kui on vaikus, siis jätkab Juventuses. Tundub kõiki rahuldav lahendus, sest Licht on oma stiililt selline mängija, kellele hakkab vanus pigem varsti liiga tegema ja ega ta lahkumine lõppeks katastroof poleks. Aga küllap mees ikkagi Juves jätkab.
    Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
    2015 suvel saavad lepingud läbi veel Barzaglil, Storaril, Rubinhol ja Pepel. Esimesed kaks võiksid jääda, Rubinhole ja Pepele head teed.
    Barzagli osas ma nii kindel poleks. Suveks on mees 34 ehk parimad aastad karjäärist on vast läbi ja nüüdne pea pooleaastane eemalolek on niisamuti ohumärk. Arvestades kui palju on Juventust viimasel ajal keskkaitsjatega seostatud, siis näib, et Juventuse juhtkond mõtleb sarnaselt. Lisaks on oma järge ootamas ka Empoli Rugani.

    Storari osas on küsimus, et kas äkki poleks aeg Leali ära tuua. Noh, noormees saaks treenida Juventusega (loe:Buffoniga) ning miinimumgraafiku puhul mõned Coppa ja muud ebaolulised mängud kirja. Võimalik, et tuleks rohkem kasuks kui teist aastat Serie A tabelilõpuklubis pallida. Kui Leali toomine teema pole, siis loomulikult võiks ja peaks Storariga jätkama.

    Ja mis sul Rubinho vastu on? Ei näe küll põhjust, miks kolmandaks väravavahiks peaks raiskama mõnda noort või pädevamat mängijat. Ehk kui monokulm veel viitsib pingil tiksuda, siis las laksab samamoodi edasi.

    Pepe juhtum on ka omamoodi. NBAs on tavaliselt pingi otsas kaheteistkümnendaks mängijaks olematatute oskustega mängumehed, kelle peamiseks ülesandeks on juubeldamine pingil ning riietusruumis oma mölaga meeskonna lõbustamine. Ma ei teagi, kas jalgpallis ka sellisel eesmärgil mängijaid palgal hoitakse, aga Pepe on seni antud rolli suurepäraselt välja mänginud. Mingi olematu palga eest võiks ta ju samamoodi edasi tiksuda ja dzõuke rebida.

    Kommentaar


      Meeskond ongi hea. Candreva mängib juba kolme eest korraga. Aga mis vahet sellel on. Meie treeneriks on habemega pelmeen ja siit ei tule mingit tillikastet.....siit saab tulla vaid üks mulatist koll su uksele, võmp pihus küsides "You need mayonnaise in your back door?"
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust

        Barzagli osas ma nii kindel poleks. Suveks on mees 34 ehk parimad aastad karjäärist on vast läbi ja nüüdne pea pooleaastane eemalolek on niisamuti ohumärk. Arvestades kui palju on Juventust viimasel ajal keskkaitsjatega seostatud, siis näib, et Juventuse juhtkond mõtleb sarnaselt. Lisaks on oma järge ootamas ka Empoli Rugani.
        Transfermarkti andmetel on Barzaglil leping aastani 2016. Ma nüüd ei teagi, kumb õige on. Enne Juvesse tulekut pidavat ta parimad aastad ka läbi olema. Igatahes, enne kui vigastusest tagasi pole tulnud ja platsil ennast näidata saanud, ma teda veel maha ei kannaks.

        Algselt postitas eika Vaata postitust

        Storari osas on küsimus, et kas äkki poleks aeg Leali ära tuua. Noh, noormees saaks treenida Juventusega (loe:Buffoniga) ning miinimumgraafiku puhul mõned Coppa ja muud ebaolulised mängud kirja. Võimalik, et tuleks rohkem kasuks kui teist aastat Serie A tabelilõpuklubis pallida. Kui Leali toomine teema pole, siis loomulikult võiks ja peaks Storariga jätkama.
        Viimase kolme aasta peale on Gigi jätnud vahele 14 liigamängu. Tundub natuke vähe mänge (ca5 aastas) noore talendi jaoks. Oleks Buffon pikendanud lepingut aasta võrra, võiks ju eeldada, et viimasel lepinguaastal järk-järgult ta mänguaeg väheneb. Aga praeguses olukorras arvan, et aastakese võiks jätkata Gigi-Storari duoga. 21 aastasel väravavahil on mõistlikum iganädalaselt mängida, kui teha mõned mängud Coppas+mõned liigamängud, kus tal eriti tööd ei ole. Lisaks Storari on väga pädev väravavaht ja läheb raudselt sinna Pepe juhtumi kirjelduse alla.

        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Ja mis sul Rubinho vastu on? Ei näe küll põhjust, miks kolmandaks väravavahiks peaks raiskama mõnda noort või pädevamat mängijat. Ehk kui monokulm veel viitsib pingil tiksuda, siis las laksab samamoodi edasi.
        Absoluutselt mitte midagi. Jääb klubisse, las jääb. Ei jää, noh mis seal ikka. Sõnastasin natuke valesti. Ses suhtes tõesti vahet ei ole, kes hooaja viimases mängus vahetusest väravasse tuleb, et minutid ikka kirja saada.

        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Pepe juhtum on ka omamoodi. NBAs on tavaliselt pingi otsas kaheteistkümnendaks mängijaks olematatute oskustega mängumehed, kelle peamiseks ülesandeks on juubeldamine pingil ning riietusruumis oma mölaga meeskonna lõbustamine. Ma ei teagi, kas jalgpallis ka sellisel eesmärgil mängijaid palgal hoitakse, aga Pepe on seni antud rolli suurepäraselt välja mänginud. Mingi olematu palga eest võiks ta ju samamoodi edasi tiksuda ja dzõuke rebida.
        Nõus, aga jalgpallurina tal selles klubis enam tulevikku ei ole. Vähemalt mina ei usu, et ta suudab midagi ligilähedalegi pakkuda sellele, mis ta Conte esimesel tiitliaastal tegi.

        Kommentaar


          Nägin täna üsna detailselt Juventus - Lazio lõppseisu unes

          Juventus läheb 2-0 juhtima, Lazio lööb 3 tagasi ning peale seda lisab Juventus veel ühe. Lõppskooriks suur 3-3. Raha selle seisu peale panema ei hakka, eks näis. :P

          Kommentaar


            Vaadates, et ainuke Juve mäng mis ma see hooaeg näinud olen, oli see pusimine Olympiacose vastu Cl's, siis 3-3 või 3-2 on päris oodatav.

            Kommentaar


              Pogbalt poolajaks üks värav + üks post. Jätkaku samas vaimus!

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Ma ei tea kas ma juba seda maininud olen, aga istuge kõik endale Maiconi majoneesine võmp sisse kes kahtlesid Allegri võimetes. Teades, et ta oli suvel lähedal Lazioga liitumisele on veel eriti kurb. Meeskond on meil hea ja istuksime mugavalt teisel kohal praegu. Aga mis seal ikka...Lotito stiil ongi selline.
                Tundub, et Maiconi võmp on kogu helesiniste kaitseliinile+Marchettile meeldima hakanud...
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Ma valisin 2 õlut, rummikoksid ja sauna Piolinwa tsirkuse asemel. Big success!!!!!!!
                  Kas Marchetti oli kloun? Keegi Laziost üldse hea oli?
                  Õnnitlused Piolinwale!!!!!!!!!Never forget!!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    Ma valisin 2 õlut, rummikoksid ja sauna Piolinwa tsirkuse asemel. Big success!!!!!!!
                    Kas Marchetti oli kloun? Keegi Laziost üldse hea oli?
                    Õnnitlused Piolinwale!!!!!!!!!Never forget!!
                    Noh, teine värav selge kaitse pask, 3.puhul oleks korralik vv ära tõrjunud.
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      Eile vedas, aga Padoinisugused tõmbavad meeskonna keskmist taset alla. Tänapäeval 10kesi 11 vastu üldjuhul edu ei saavuta.Sinust niigi ei ole väljakul mitte mingit kasu ja siis sa võtad veel rumala punase kaardi ka. Sel hooajal võib iga kobistatud viik või kaotus määravaks saada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Juventino27 Vaata postitust
                        Eile vedas, aga Padoinisugused tõmbavad meeskonna keskmist taset alla. Tänapäeval 10kesi 11 vastu üldjuhul edu ei saavuta.Sinust niigi ei ole väljakul mitte mingit kasu ja siis sa võtad veel rumala punase kaardi ka. Sel hooajal võib iga kobistatud viik või kaotus määravaks saada.
                        Noh, kui Asamoah kõrvale jätta, siis on viimastel aastatel vasakkaitses mänginudki ainult Padoinisugused ehk vaikselt hakkab olukorraga harjuma. Ma olen pikemat aega rääkinud, et Juventuse vasakkaitse/wingbacki positsioon on neetud koht. Viimase viie aasta jooksul on antud kohal mänginud Grosso, Traore, de Ceglie, Motta, Chiellini, Ogbonna, Estigarribia, Giaccherini, Peluso, Isla, Asamoah, Evra ja Padoin (vasakkaitses vist ka Grygera ja Sörensen ning Ziegler vist ei saanudki Juve ridades mängu kirja?). Võta üht ja viska teist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Noh, kui Asamoah kõrvale jätta, siis on viimastel aastatel vasakkaitses mänginudki ainult Padoinisugused ehk vaikselt hakkab olukorraga harjuma. Ma olen pikemat aega rääkinud, et Juventuse vasakkaitse/wingbacki positsioon on neetud koht. Viimase viie aasta jooksul on antud kohal mänginud Grosso, Traore, de Ceglie, Motta, Chiellini, Ogbonna, Estigarribia, Giaccherini, Peluso, Isla, Asamoah, Evra ja Padoin (vasakkaitses vist ka Grygera ja Sörensen ning Ziegler vist ei saanudki Juve ridades mängu kirja?). Võta üht ja viska teist.
                          Ära maailmameistritega ülbitse.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Noh, kui Asamoah kõrvale jätta, siis on viimastel aastatel vasakkaitses mänginudki ainult Padoinisugused ehk vaikselt hakkab olukorraga harjuma. Ma olen pikemat aega rääkinud, et Juventuse vasakkaitse/wingbacki positsioon on neetud koht. Viimase viie aasta jooksul on antud kohal mänginud Grosso, Traore, de Ceglie, Motta, Chiellini, Ogbonna, Estigarribia, Giaccherini, Peluso, Isla, Asamoah, Evra ja Padoin (vasakkaitses vist ka Grygera ja Sörensen ning Ziegler vist ei saanudki Juve ridades mängu kirja?). Võta üht ja viska teist.
                            Grygera asjatas vist ikka rohkem paremal ja võis vasakul olla vaid hädavariant. Juventuse vasakkaitse kvaliteedi allakäik on niivõrd suur mõõde, et ma ei suuda meenutada, kes seal viimati oma positsioonil ka vajaliku tipptaseme välja jooksis. Montero? Iuliano? Even more far behind?
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Zambrotta

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Grygera asjatas vist ikka rohkem paremal ja võis vasakul olla vaid hädavariant. Juventuse vasakkaitse kvaliteedi allakäik on niivõrd suur mõõde, et ma ei suuda meenutada, kes seal viimati oma positsioonil ka vajaliku tipptaseme välja jooksis. Montero? Iuliano? Even more far behind?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X