320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga in the end Lazio aitas Juvet 2. punktiga ja nüüd võite kõik hundid pükurid maha võtta ja oodata kuna teie number tablool tuleb....Maiconil ei ole kerge!!!!!Nõudlus on suur.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman
      Buffon vs neeger kokkupõrkes oli kordusest muidu näha, et nigga seisis ja Buffon maandus ise otsa.
      Harrastus-kehakeelespetsialist dr eika on tähele pannud, et tavaliselt mängijad protesteerivad, kuid nad tunnevad, et kohtunike vile teeb neile liiga. Koulibaly (minu mäletamistmööda) ei protesteerinud, lõi Gigile vabandava patsu ja kõndis minema ehk justkui möönas oma süüd.

      Aga olgem ausad, 99% sellistest kokkupõrgetest vilistatakse ründava mängija kahjuks ära, et siin mingit vandenõud väga ei tasu näha.

      -e- Võinoh, Roma fännid näevad enivei igas mängus vandenõud, et sesmõttes vahet pole.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Harrastus-kehakeelespetsialist dr eika on tähele pannud, et tavaliselt mängijad protesteerivad, kuid nad tunnevad, et kohtunike vile teeb neile liiga. Koulibaly (minu mäletamistmööda) ei protesteerinud, lõi Gigile vabandava patsu ja kõndis minema ehk justkui möönas oma süüd.
        Harrastus-kehakeelespetsialist peab rohkem porgandit tarbima, sest protest loomulikult tuli. hiljem lepiti ära.

        jalgpallivaatlejana olen täheldanud, et tihti pole platsil olevatel mängijatel õigest otsusest aimugi. ollakse vait, kui võiks kisada ja barfa poisid oskavad sellises sünkroonis kätt tõsta, et 80% maailmast uskus, et pall tabas Zapata kätt.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Harrastus-kehakeelespetsialist peab rohkem porgandit tarbima, sest protest loomulikult tuli. hiljem lepiti ära.
          Ahjaa, unustasin mainida, et olin mängu ajaks ära joonul 5 õlut ja 2 rummikokteili ehk minu hinnangud võivad olla kõik nihkes. Oleksin vist pidanud sellest alustama.

          Kommentaar


            Muidugi see on natukene kuri väide, et Roma alati ja igalpool vandenõud näeb. Ma ütlesin et lihtsalt kohtunik eksis suluseisu fikseerimisel. Eeldatavasti kogemata. Tabeliseisu mõttes ei ole vahet miks või kuidas eksis.

            Ja noh peab nõustuma ka sellega, et Napoli oli pettumus. Piinlikul vähe tekitati sellise juve vastu.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Ja noh peab nõustuma ka sellega, et Napoli oli pettumus. Piinlikul vähe tekitati sellise juve vastu.
              Vot, täpselt. Pagan võtaks, Napoli oli eile koduväljakul sitt mis sitt. Esimesed 80 minutit ei tehtud midagi ja siis viimasel kümnel minutil suutsid mõlemad ründajad suurepärased 1-1 olukorrad ära raisata. Et kohtunike kallal virisemise kallal peaks meeskond (eelkõige siis Rafa ja de Laurentiis) pigem ise peeglisse vaatama ning võiks ka meeskonda hurjutada.

              Kommentaar


                Seda küll. Sama oleks Juve sealt 1-1 viigia ära tulnud, võiks juvet samamoodi nüpeldada.

                Pistes eilsed huvitavamad olukorrad videokorduste konteksti, siis Zapata naljas vist poleks kahtlustki, Chiellinile oles vist 90-10 sulg fikseeritud, aga Buffoni olukorra kohta ei oska midagi aimata. Ja see tagasisööt Buffonile on üldse kajastamata, kus kogu Napoli protestis. Viisakat kordust ei saanud vist mängu ajal ka mitte.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Seda küll. Sama oleks Juve sealt 1-1 viigia ära tulnud, võiks juvet samamoodi nüpeldada.

                  Pistes eilsed huvitavamad olukorrad videokorduste konteksti, siis Zapata naljas vist poleks kahtlustki, Chiellinile oles vist 90-10 sulg fikseeritud, aga Buffoni olukorra kohta ei oska midagi aimata. Ja see tagasisööt Buffonile on üldse kajastamata, kus kogu Napoli protestis. Viisakat kordust ei saanud vist mängu ajal ka mitte.
                  ma mõtlesin ka, et kas Buffon on lihtsalt nii külma kõhuga vend. teab, et kui nii tuimalt paneb, siis ei julge keegi ära vilistada.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Videomeenutusi...

                    "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Juventus.com
                      Juventus Football Club is delighted to announce that Stephan Lichtsteiner has committed his future to the club by signing a two-year contract extension with the option of a further 12 months.
                      Positiivne. Kaks aastat suudab ikka veel endale iseloomulikult edasi-tagasi töötada. Palganumbri kohta ei oska hetkel midagi kosta. Tõenäoliselt 3 milli aastas, või veits peale.

                      Kommentaar


                        Üks karvane külastas Juvet.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Täna õhtul võib siis suure tõenäosusega näha pingipoisse. Noh, nagu Coppas ikka: Storari väravas, Ogbonna ja Padoin kaitses, Peyerya platsil, mõni noor vahetusest ja äkki Coman ja Morata ründes. Ehk põnevust peaks olema. Põhiline on muidugi see, et nüüd on arusaadav, miks Shaqirit isegi ei üritatud ära tuua. Jah. PEPEDINHO ON TAGASI!!!

                          Lisaks viimase päeva...ei viimase nädala...ei viimase kuu parim trollrumuur "Corriere della Sera report Juventus are trying to buy Cagliari's 50% of Nainggolan's rights to screw Roma"

                          Kommentaar


                            Ma praen Icemanile pelmeene ja lõigun pooleks ka kui Juve järgmise 2a jooksul vähemalt pool Radjat ostab.

                            Kommentaar


                              Simone Pepe alustab ja Juventus on poolajaks 3:0 ees. Kas see on juhus? Nop. Pepedinho on tagasi. Ma kordan. PEPEDINHO ON TAGASI!!!

                              Kommentaar


                                Pereyra saab väravale pihta. Gio on kolmes (pogba oma jäi nägemata) väravas osaline. Pepe mängib 90 minutit. Coman skoorib. Poleks oma silmaga näinud, ega vist ei usuks ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X