320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Part 3 Amose tänasest pasapritsimisest siin teemas, AGA:

    TUBLID toetajad on teil!!!! Jätsite Chelsea fännid häbisse - oma meeskonna mustanahalist fänni ikka välja ei lükkaks ju!

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Pean ausalt tunnistama, et üle hulga aja finaal, kus pole ühte tiimi kes finaali hetkeks oleks ebasümpaatne.
      Siin sa eksid. Mõlemad tiimid ja nende fännid on ebasümpaatsed.

      Kommentaar


        Vägev mäng oli, Storari tõrjed olid ikka mega awsome´ed. üks pantri hüpe mille peale terve meeskond läks õnnitlema teda! Väga palju mängu ennast ei näinud aga õnneks need Storari vinged tõrjed nägin ära.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Palermo treener: "Dybala on Juventuse mängija".
          40 milli. nelifakingkümmend. oeh. (kuigi jah, väidetavalt 28 kätte + 8 boonust + 4 eest mehi.)

          Kommentaar


            Algselt postitas cru Vaata postitust
            Palermo treener: "Dybala on Juventuse mängija".
            40 milli. nelifakingkümmend. oeh. (kuigi jah, väidetavalt 28 kätte + 8 boonust + 4 eest mehi.)
            See on pidevalt läbi käinud, et see boonuste osa on küll summaliselt suur, aga väidetavalt väga raskesti saavutatav ehk pigem on summa siiski tsirka kolmkümmend. Kui diil ikkagi reaalselt tehtud on- Zampa on selline tropp, et võib vabalt viimasel hetkel jaurama hakata ehk ma veel ei hõiskaks. Samas on see kolmkümmendmidagi täiesti turule vastav hind, kui vaadata näiteks mis summaga eelmisel suvel Iturbe liikus ja millistest summadest räägitakse näiteks Felipe Andersoni puhul.

            Muidugi võrdlus Iturbega on üsna hirmutav, sest nö red flagid on sarnased. Mängijatel on taga ainult üks hea hooaeg (Dybala eelmised 2 hooaega olid pehmelt öeldes sitad), mängijad on silmnähtavate puudustega (Iturbe ühejalgsus, Dybala pehmus) ja hinna kruvib kõrgeks lootus, et nad suudavad näidata stabiilselt oma heade päevade mängu. Olgem ausad- hea päeva Dybala on väga võimas mängija ja ega kellestki teisest vist sellel hooajal paremat highlightide video kokku ei saa panna (okei, Anderson, Tevez ja Menez annavad kõva konkurentsi). Teisalt muidugi oli rohkelt ka mänge, kus argentinlane oli pildilt kadunud ja näiteks Berardi väravad+söödud saldo on täiesti samaväärne.

            Et mina oma lootusi väga kõrgele üles ei keri. Tore, kui noori tuuakse, aga Dybalal on minu silmis läbikukkumisoht päris suur. Ja siiski. Kui Dybala toomine tähendab seda, et Berardit ei tooda, olen ma ikka päris pettunud.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Et mina oma lootusi väga kõrgele üles ei keri. Tore, kui noori tuuakse, aga Dybalal on minu silmis läbikukkumisoht päris suur. Ja siiski. Kui Dybala toomine tähendab seda, et Berardit ei tooda, olen ma ikka päris pettunud.
              Jep. Nagu ma ka varem maininud olen, oleks eelistanud, et selle raha eest toodaks Zaza ja Berardi. Riskantne tehing. Aga ehk läheb siiski sinna positiivsete ostude nimekirja, mitte nagu Matri, Isla ja Ogbonna rõve ülemaksmine.

              Kommentaar


                Kes jääb peale?

                Kommentaar


                  Ei saa arugi kas Chiellini on sina photoshopitud või on see joonistus.

                  Kommentaar


                    Täna, viis aastat tagasi, asus Andrea Agnelli vanaisa Edoardo, onu Gianni ja isa Umberto jälgedes klubi etteotsa, millega sai alguse ka korralik Juve august välja ronimine.

                    Kommentaar


                      Õhtuseks finaaliks ennustavad erinevad lehed 352 formatsiooni. Loogikat selle taga ei näe, aga kui ma midagi sellel hooajal õppinud olen, siis seda, et Allegri taktikalistes käikudes kahelda ei tohi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Õhtuseks finaaliks ennustavad erinevad lehed 352 formatsiooni. Loogikat selle taga ei näe, aga kui ma midagi sellel hooajal õppinud olen, siis seda, et Allegri taktikalistes käikudes kahelda ei tohi.
                        Rõõmustada ei ole siin kellelgi põhjust. Kui Allegri kuskil brainfartib, siis on need finaalmängud. Hooaja viiendas kohtumises oli näha kuidas mitte kuidagi ei saadud AS Roma vastu, vaimselt oldi täitsa katki ja taktikaga lasti ka puitu. Küll pakkus siis aga abi kohtunik. Täna on lauad pööratud ja Lodildo abiga peaks kohtunik hoopis lazialedele kaasa elama ja vile võib mõne rubelase jaoks ikka eriti võigas tunduda. Fakt on see, et jalgpallist on täna õhtuses kohtumises asi küll väga kaugel. Pean kahjuks täna rubele pöialt hoidma ja panustama, mis omakorda tähendab rämedat jinxi ja merda lazialede võitu?... Igatahes tunne õhtu eel on erakordselt sitt. Midagi head siit loota küll pole.
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Juve saab täna suhu ja taha!!!!! FORZA LAZIO!!!! Lemmikkaitseliin on suure tõenäosusega paigas ja kui Pioli puusse ei pane siis Anderson-Candreva duo saab lustida nii, et vähe pole.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            Juve saab täna suhu ja taha!!!!! FORZA LAZIO!!!! Lemmikkaitseliin on suure tõenäosusega paigas ja kui Pioli puusse ei pane siis Anderson-Candreva duo saab lustida nii, et vähe pole.
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Endal pole häbi, kui ainult maas püherdate ja ulute nagu hale eidekari? Lazio võidab!!!!FORZA LAZIO!!!
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Jinx in da haus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X