320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Patrice Evra is FIRST player in history to LOSE UCLFinal with three different clubs (Monaco, Man United, Juve)

    Valus.

    Kommentaar


      Algselt postitas Koopia Vaata postitust
      Patrice Evra is FIRST player in history to LOSE UCLFinal with three different clubs (Monaco, Man United, Juve)

      Valus.
      Küll üks CL-i tiitel, üks Serie A tiitel, üks klubide MM-i karikas, üks Prantsusmaa liigakarikas, üks Copa Italia karikas, kolm Inglismaa liigakarikat ja viis Premmi tiitlit lohutavad.

      Kommentaar


        Kurb et nõnda, aga propsi hea hooaja eest!

        Kommentaar


          Mu siirad vabandused, et teie meeskond on täis ülemakstud süldijalgu ja et teie peatreener on taktikaline kretiin. Tuleb ikka oma liiga ja liistude juurde jääda. Peate suvel kõvasti harjutama 11 mehega mängimist!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            No türademüra. 20 aastat tagasi (!!!) oli see vist esimene Meistrite liiga hooaeg, mida eesti televišiuunist ülekanti. Ja siis lüpsis Juventus Ajaxit. Selle mängu tulemusena hakkasin mina väikese tatina (ja hilisema definitsiooni järgi gloryhunter'ina) mingiks ajaperioodiks Juventus't fännama. Ning nüüd üle mitme-setme aasta kui kõik oli justkui nii hea, läks ikkagi sinnasamusesse.

            Aga sellegipoolest oli mõnus nostalgialaks ja hea mäng. Tähh lapsepõlvele.
            308

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Kahju, et Buffon ei saanud seda puudu olevat CL-i võitu. Ilmselt enam sellist võimalust ei tule ka.

              Peale viigiväravat polnud vast vaja Barcaga võidu jooksma hakata, kui tagant järgi tark olla. Aga sellegipoolest kiitused kena CL-i hooaja eest.
              No Buffon tegi kõik selleks, et lootus säiliks lõpuni.. Iga teise vv vastu olnuks poolajal juba nii 3:0 seis, aga vanameister soovis pinget kauem üleval hoida. Üldplaanis võttis Barca tiitli ära nagu kogu hooaeg on kulgenud ehk jõulise konkreetsusega.
              Aga pole midagi, must-valged võivad oma pundi üle uhkust tunda, sest arvestades seisu sügisel, siis sellest finaali jõuda on kõva saavutus..
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                Loos oli ka ikka väga magus Juvele iga raund.

                Moratat ei taha isegi peale seda fantastilist tap-ini.

                Kommentaar


                  Kuidas teile tundus, kas Barzagli asemel olnuks Chiellini parem lahendus? Kas teda igatseti eile?

                  Kas Pogba ja Vidali varajased kaardid said otsustavaks?

                  Mis said üldse otsustavaks?

                  Ise mõtlen, et Sturaro ja Pereyra oleks pidanud ehk varem sisse tooma, aga jah - pingil jääb Euroopa osas kvaliteedist puudu, sellist võimast lisakäiku hetkel veel ei ole. Eks suvel tuuakse. Ma ei imesta kui järgm hooaeg uuesti finaali jõutakse. Miks mitte?
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Ma ei saa aru miks Allegri nüüd taktikaliselt puusse pani? Peale 1-1 oli ju Tevezi munnil konkreetne võimalus killer sisse lüüa, aga vana ahv ikka sittus ennast täis. Vastasel korral puhuksite siin hoopsi kiidulaulu Allegrile. Mäng oli peale 1-1 kenasti Juve kontrolli all ja parema õnne korral 2-1 juhtima minnes oleksid selle mängu ära ka võtnud. Läks seekord sedapuhku....perse oli kindlasti ikkagi see tugevam meeskond, aga Juve tegi kõik, et karikas endale pea kohale võtta.
                    Evra asemel oleks võinud Basta olla siis oleks alles pall liikunud.
                    Moratast ei saa minu silmis küll mingit ässa....justkui on õigel ajal õiges kohas ja positsioneerib hästi, aga kommoon Klose on ka parem tõmbaja 37-aastasena.

                    FORZA JUVENTUS, ALLEGRI E SERIE-A!!!!!
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amos Vaata postitust
                      Loos oli ka ikka väga magus Juvele iga raund.

                      Moratat ei taha isegi peale seda fantastilist tap-ini.
                      Peikaks?

                      Kohtunik oleks võinud võibolla sekundeid varem ära vilistada, oleks see kole kolmas lõppseisule tulemata jäänud.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Ma ei tea, megapettumust nagu kaotuse järel polegi. Ja tundub, et sama tunne on nii mul, fännidel, mängijatel kui ka juhtkonnal. Kuigi Barca on munnide mängijate ja munnide fännidega munn tiim, siis ilmselgelt on nad hetkel ka parim meeskond maailmas ja võiduks läinuks vaja 100% õnnestumist, mida laupäeval ei tulnud. Kui vastas on ikkagi ründeliin, milles on neljast maailma parimast ründajast kolm, siis millest me räägime, eksole. Aga positiivne on see, et Juventus läks eile mängima (kuigi ma veidi küll raputaks Allegrile tuhka pähe, peale viigiväravat räigelt bussi parkima ei mindud) ja häbisse ei jäädud.

                        Peamine on see, et hetkel tunne on küll selline, et Juventust saab üle pika-pik aja lugeda taaskord maailma kõige-kõige teravamassse tippu kuuluvaks meeskonnaks ja hetkel koosseisu pealt annab edasi liikuda küll. Arvestades seda, kui mudas vahepeal käidi ja tegu pole PSG või City suguse arulagedalt kokkuostetud tiimiga vaid pigem targalt ülesehitatud meeskonnaga, siis on edu seda sümpaatsem. Kui nüüd suudaks põhivennad alles hoida (ehk kui triost Carlitos-Pogba-Vidal ei lahku üle üke mängija) ning suudaks selle pingi kvaliteetsemaks saada, siis võib ju järgnevatel aastatel veel kõrgemast lennust rääkida.

                        Loodetavasti Juventuse edu annab motivatsiooni ja jõudu ka ülejäänud liigale, et Itaalia liigajalgpall tervikuna tagasi tippu tõusta. Eriti vaataks siin Roma ja Milaano klubide otsa, kuigi ega ka Lazio ja Napoli stardiplatvorm pole halb. Kõige halvem asi, mis juhtuda võib, on liigas sarnane Juventuse domineerimine, mis poleks kasulik kellelegi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Loodetavasti Juventuse edu annab motivatsiooni ja jõudu ka ülejäänud liigale, et Itaalia liigajalgpall tervikuna tagasi tippu tõusta. Eriti vaataks siin Roma ja Milaano klubide otsa, kuigi ega ka Lazio ja Napoli stardiplatvorm pole halb. Kõige halvem asi, mis juhtuda võib, on liigas sarnane Juventuse domineerimine, mis poleks kasulik kellelegi.
                          Natuke vara pole vabandusi otsima hakata? Vaatame ikka enne transferid üle ja kui tõesti tuleb mingi megabomba Rooma, siis võid edasi ette nutta.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Natuke vara pole vabandusi otsima hakata? Vaatame ikka enne transferid üle ja kui tõesti tuleb mingi megabomba Rooma, siis võid edasi ette nutta.
                            Vabandusi? Lihtsalt tänavu muutus liiga kuidagi väga varakult mõttetuks, kus võitja, teine koht ja väljalangejad olid selged ning hooaja viimase veerandi päästis vaid Lazio ja Napoli madistamine kolmanda koha pärast. Veitsa puine hooaeg oli selles plaanis,

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust

                              Loodetavasti Juventuse edu annab motivatsiooni ja jõudu ka ülejäänud liigale, et Itaalia liigajalgpall tervikuna tagasi tippu tõusta. Eriti vaataks siin Roma ja Milaano klubide otsa, kuigi ega ka Lazio ja Napoli stardiplatvorm pole halb. Kõige halvem asi, mis juhtuda võib, on liigas sarnane Juventuse domineerimine, mis poleks kasulik kellelegi.

                              Misasja sa limpsid sõbrake? Roma midagi ära ei käki siis olen nõus kindlasti võib paremini hakkama saada, kui eelmine aasta. Ja siis justkui järgmine force on milani klubid? Naljavend. Uue hooaja suurim force on Juve-Lazio-Roma ja oma milaani klubid võid põske pista. Napoli teeb kindlasti suuri ümberkorraldusi ja hetkel on nad langenud samale pulgale, mis grossi, ja trahiir.
                              SuperCoppa karikal loodetavasti on õnn meiega, et saaks lõpuks triibulistel puuri täis tambitud.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Misasja sa limpsid sõbrake? Roma midagi ära ei käki siis olen nõus kindlasti võib paremini hakkama saada, kui eelmine aasta. Ja siis justkui järgmine force on milani klubid? Naljavend. Uue hooaja suurim force on Juve-Lazio-Roma ja oma milaani klubid võid põske pista. Napoli teeb kindlasti suuri ümberkorraldusi ja hetkel on nad langenud samale pulgale, mis grossi, ja trahiir.
                                Ma ei tea, Laziol on hetkel see palgafond ikka päris olematu võrreldes teiste mainitud klubidega. Jah, Lazio on küll mängijate hankimisel väga täppi pannud viimastes akendes, aga teisalt kui sul ainult üks mängija saab üle 1,5m euro palka, siis ma küll ei kujuta ette, et kuidas klubi oma mängijaid hoida suudab. Ei saa küll välistada, et Lotito võtab riski, hakkab oma mängijatele väärilist palka maksma ja eeldab, et Lazio püsib aastaid tipus, aga ma pigem oleksin skeptiline ja pigem ootaksin mõningast mängijate väljavoolu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X