320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Juventus pole 9 aastat pidanud kedagi müüma. Kui Pogba eest €110m pakutakse, siis oleks sõge sellest keelduda.
    x2

    Nagu Beppe öelnud on- Pogba läheb ainult siis, kui ta ise seda soovib ja küllap see müügihind sellel suvel pea üheksakohaliseks kujuneks. Ma ei tea, minu meelest on Pogba ümber haipi tsipa rohkem kui ta väärt on (sest ta areng pole üldse nii suurte sammudega toimunud kui võinuks, lisaks siis selline väga hüplik mängutuju, mis võib, aga ei pruugi tulla noorusest) ja võimalik, et just tänavu oleks õige aeg ta rahaks teha.

    Muus osas:
    Pirlo: 60/40 et jätkab Juves, aga habemel otsustamiseks aega on ja keegi teda ära ei aja.
    Tevez: 50/50 et jätkab Juves, mehe otsus pidi tulema sellel nädalal. Võimalik asendaja nt Mandzukic.
    Pogba: Ametlikku pakkumist pole tehtud, kuigi näiteks Barca üks presidendikandidaat olevat juba Agnelliga suhelnud. Ütleme selline 60/40 et jätkab Juves kuigi viimastel päevadel on teda meedias iga rahaka klubiga, väljaarvatud Bayern, paari pandud. Võimalik asendaja nt Witsel.
    Zaza/Berardi: Täna olevat Milaanos kohtumine Sassuolo esindajatega. Võimalik, et otsustav kohtumine, aga võib olla üks paljudest. Kuna Allegri tahab väidevalt mõlemat, siis võimalik, et tuuakse mõlemad, aga ei saa välistada, et ei tooda kumbagi ehk üllatavalt segane keiss (arvestades, et tavaliselt Itaalia meedia ikka midagi teab)
    Oscar/Säästu-Oscar: Allegri hiljutises intekas ütles, et tema (ainus) soov oli meeskonda ühe korraliku nr 10 leidmine ja talle meeldib Oscar. Eks näis, kas Oscari suunal või mõne säästu-Oscari suunal hakkab midagi juhtuma.
    Monaco: Eile väidevalt kohtuti. Spekuleeritakse nii Llorente müümisest kui ka pea iga Monaco mängija ostmisest ehk keegi ei tea, mis täpselt toimub. Aga midagi äkki susiseb.

    Aga positiine on muidugi see, et möllu on nii palju, et tõenäoliselt on meeskond esimesteks ühistrennidega juba koos.

    Kommentaar


      Kas Roberto Pereyra ei mängiks seda Nr 10 meest välja? See peaks olema tema üks naturaalsemaid positsioone ju.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Kas Roberto Pereyra ei mängiks seda Nr 10 meest välja? See peaks olema tema üks naturaalsemaid positsioone ju.
        Ütleme nii, et Serie As ajab asja ära, aga Meistrite Liiga, kus kasutati nr10 kohal näiteks Vidali, näitas ilmekalt ära, et suure mängu mõistes päris head lahendust antud kohale pole.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Ütleme nii, et Serie As ajab asja ära, aga Meistrite Liiga, kus kasutati nr10 kohal näiteks Vidali, näitas ilmekalt ära, et suure mängu mõistes päris head lahendust antud kohale pole.
          Sisuliselt, kui ma olen õigesti mõistnud seda tema transferit te ikkagi peate mehe ju välja ostma? Sellise kirjelduse alusel, tema hinnasilt on tiba krõbe lihtsalt Serie A tasemel squad playeri tarbeks.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Sisuliselt, kui ma olen õigesti mõistnud seda tema transferit te ikkagi peate mehe ju välja ostma? Sellise kirjelduse alusel, tema hinnasilt on tiba krõbe lihtsalt Serie A tasemel squad playeri tarbeks.
            Jupjup, Kohalikud Beppe aegsed üle 10m mängijad on näiteks Ogbonna, Isla, Matri, Quagliarella, Mirko, Lichtsteiner ja Asamoah (lisaks nüüd ka Peryera). Aga suuresti on see seotud sellega, et Udinesega kasutatava laen + 3-aastane ostuõigusega jagatakse maksed sisuliselt neljale aastale* ning raamatupidamislikult on need täna "player amortisationile**" igati okeid diilid. Nagu on ka okeid olnud kõrgemapalgaliste mängijate toomine odavalt ehk siit tuleb otsida ka vastust, miks Beppe on viimased suved saanud öelda "Juventus ei pea kedagi müüma".

            * lisaks on nende mängijate palga üsna madalad ja lepingud pikad
            ** asi lihtsustatult, kuigi lisaks peaks valemis olema veel palgad ja siis antud diilide puhul ka osamaksed. Kuskil on olnud head juttu konkreetselt Juventuse kohta, a la mis summaga peaks Isla müüma, et raamatupidamislikult kõik timm oleks ja miks Matri lüke oli super, aga ma praegu ei leidnud sega laksust üles.
            How Selling Clubs Account for their Income

            The other important amortisation issue is the accounting procedure when a player is sold. On this topic I defer to the Swiss Ramble who uses the ex-Manchester City player Robinho as an example:

            “Robinho was bought for £32.5 million in September 2008 on a four-year contract, so annual amortisation was £8.1 million. He was sold after two years, so cumulative amortisation was £16.2 million, leaving a value of £16.3m in the books. Sale price to Milan is reported as £18 million, so City will report a profit on sale of £1.7 million in the 2010/11 accounts. Therefore, City will show an annual profit improvement of £18.1 million after this deal: £8.3 million lower wages + £8.1 million lower amortisation + £1.7 million profit on sale.”

            This demonstrates how clubs write-off the transfer value of a player over the life-time of their contract and also illuminates that because Robinho was worth £16.3m two years into his four year deal, Manchester City actually made an accounting profit on his transfer of £1.7m. Fans would see the sale of a player for £18m bought two years previously for £32.5m as bad business. The club in their accounts will class it as a £18.1m profit improvement.

            Kommentaar


              Artikkel Juventuse (eeldatavasti) tegusast ees ootavast suvest:

              Kommentaar


                Copa Americal möllav Vidal suutis eile öösel veitsa napsusena matsu panna ja viidi politseieskordi saatel minema. yolo


                Kommentaar



                  "polnud minu süü"
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Ta oli paugu otsas kui puu käis?

                    Kommentaar


                      Staarmängija paneb grupifaasi ajal jooki. Päris tõsiselt võetakse seda Copa Americat

                      Kommentaar


                        Tsiteerides klassikuid: "Ma heameelega sõidaks Ferrariga, paneks sellega matsu ja mõtleks: mul pohhui, viige ära see sitarutsik!"
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust

                          "polnud minu süü"
                          Mulle meeldib, et tšiili on arenenud riik. Mujal saab vanglast ühe telefonikõne teha- tšiilis saad ühe video youtube`i üles laadida! tiigrihpe!

                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Staarmängija paneb grupifaasi ajal jooki. Päris tõsiselt võetakse seda Copa Americat
                          2 mängu, 3 väravat, 1 väravasööt.

                          Üldiselt pole muidugi esimene kord, kui Vidalil kodumaal joogiga lappama läheb. Mingi aeg tagasi visati ta koos paari kaaslasega koondisest välja, sest nägi hommikul veel üsna tipsune välja. Ma olen alati öelnud, et Vidal oleks perfetkne mängija Premmi ja kohene sealsete fännide lemmik.

                          Kommentaar


                            vargad on vargad on vargad
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Argentiinas sahistatakse selliseid jutte, et Tevezi lahkumisel saate Nicolas Colazo vastu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Sama Jaša, kes 67 bussis sõidab/laulab ja inimesi terroriseerib?



                                Muidugi Tšiili koondise jaoks on vist piisav see, kui järgmine kord kellegi surnuks sõidab. Vast siis kaalutakse koduse Copa America ajal koondisest väljaviskamist. Muidu tuleksid massirahutused.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X