320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sellised kõlakad Vidali kohta

    Juventus midfielder Arturo Vidal has told his family and friends that he is moving to Bayern Munich this summer. (Source: La Cuarta)
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Mandzukic #17.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jr Vaata postitust
        Juve ehitab nii nagu peabki. 30+ saavad mehed parima raha eest minema, uued noored investeeringud peale.
        Üldiselt muidugi loogika õige, aga neid muudatusi algkoosseisu tuleb juba hirmuäratavalt palju. Lisaks ei saa Vidali puhul rääkida kolmekümnest eluaastast, sest tšiillane on oma parimas jalgpallurieas. Mis on muidugi üks põhjusi, miks mehe rahaks tegemine sellel suvel on loogiline. Tänavu saab 28a mehe eest ca 40 milli, järgmisel aastal saaks 29a mehe eest ca 30m ja ülejärgmisel 30a mehe eest juba ca 20. Kui müüa, siis tänavu. Selgemast selgem. Lisaks muidugi on mehege mitmeid ohumärke alates vigastustest, kohutavast eelmise hooaja algusest lõpetades joogipanekutega. Kõik loogiline.

        Aga siiski. Perse. Vidal sümboliseerib oma töötahtega kõike, mida Juventus viimasel neljal hooajal on saavutanud ja kui peaks valima viimase nelja aasta postripoisi, siis see oleks Arturo. Põhiboss ju. Nüri värk.

        Kommentaar


          Paistab, et Götze tuleb vastu?

          Ka itaalia meedia on sel teemal järjest rohkem hakanud sõna võtma.
          nt http://www.tuttosport.com/news/calci...tta_per_goetze
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Paistab, et Götze tuleb vastu?

            Ka itaalia meedia on sel teemal järjest rohkem hakanud sõna võtma.
            nt http://www.tuttosport.com/news/calci...tta_per_goetze
            Ei jaga Itaalia keelt kahjuks, äkki oskad veidi lahti seletada, mis seal räägitakse?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              Ei jaga Itaalia keelt kahjuks, äkki oskad veidi lahti seletada, mis seal räägitakse?
              Pmst Vidal to Bayern on deal done 35m eest (Juve tahtis 40m, Bayern pakkus 30m - igal juhul naeruväärselt vähe). Ning Juventus tahab osta Götzet 40m eest, kuid Bayern soovib saada 50m.

              Kui mõlemad diilid läbi lähevad, siis supernice business. Vidal + 7-8 milli = Götze. Mina oleks rahul, sest Vidali puhul on teatavad ohumärgid juba üleval. Võib-olla tõesti viimane aeg rahaks teha, vaatamata sellele, et emotsionaalselt oleks teda väga kahju ära lasta, siis kaine mõistus ütleb do it ning noorendamine on sel suvel väga võimsas hoos.

              Viienda järjestikuse scudetto jahil!
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Huvitav mille pealt Bayerni arvates Götze väärtus tõusnud on? Inflatsiooni? Ok, tegelikult saan aru küll, nad said ta ju tobeda lepingu tõttu imeodavalt. Kuigi tüüp on siiski nii palju sära kaotanud, et ma kahtlen selles 50 miljonis, võib temast Juves siiski jälle mängumees saada.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  lol @ tuttosport ja Götze. See on ju üleminekujuttude osas kõige nõdrameelsem ajaleht üldse. Veidike võiks reaalsustaju olla- Juventus ei palka mängijat, kes saaks teistest mängijatest kolmandiku võrra rohkem rohkem palka ja Götzel oleks null põhjust palgakärbeks. Kui Saksamaalt keegi trequaristaks tuleb, siis pigem on see Draxler.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    lol @ tuttosport ja Götze. See on ju üleminekujuttude osas kõige nõdrameelsem ajaleht üldse. Veidike võiks reaalsustaju olla- Juventus ei palka mängijat, kes saaks teistest mängijatest kolmandiku võrra rohkem rohkem palka ja Götzel oleks null põhjust palgakärbeks. Kui Saksamaalt keegi trequaristaks tuleb, siis pigem on see Draxler.
                    Ma ei tea, mulle tundub, et asi ikkagi susiseb.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Ma ei tea, mulle tundub, et asi ikkagi susiseb.
                      No suht pointless link. Nüüd peale Pepi avaldust muidugi hea tarka mängida, aga minu meelest oli Götze ost otseselt Pepi tingimus Bayerniga liitumisel. Ja nuh Juve ajab väga tarka finants poliitikat, et vaevalt Götze hind ja palk neisse raamidesse sobib.

                      Kommentaar


                        Juventuse suvine lähenemine on päris huvitav. Iga päev on pressikonverents, kus uued mängijad näitavad ennast / vanad mängijad pikendavad lepingut ja räägivad sellest. Olulisim oli muidugi Allegri ja Beppe hiljutine pressikonverents, kus sai teada

                        * otsitakse kahte mängijat ja nende leidmisega on kiire, sest tahetakse nad asap meeskonnad liita
                        * üheks otsitavaks d on tehniline trequarista, mille puhul otsitakse parima hinna-kvaliteedi suhtega mängijat (loe: überrahasid pole)
                        * Pogba eest on pakkumisi tulnud, aga kuna mängija ise pole lahkumist soovinud, siis jääb selleks hooajaks kindlasti meeskonda
                        * Götze ja AlexSandro osas (keda aktiivselt Juventusega on seostatud) ei olda üleminekuläbirääkimistes
                        * Vidal ise küsis keskkonnavahetust, aga diil Bayerniga veel päris lukus pole

                        Vidaliga seoses jäi silma muidugi Grantlandis olev jutt Ty Lawsonist, kes 27a jäi teist korda joobes sõitmisega vahele, kelle ööeluga on varemgi probleeme olnud, kes tahtis klubist minema ning lõpuks saaadeti sisuliselt mitte midagi saades minema. Kuidagi tuttav ju? (kuigi Vidal on muidugi mängijana kindlasti paar klassi kõvem vend, aga ikkagi) Selles perspektiivis oleks Vidali eest 35 isegi suurepärane summa.

                        Lawson’s drinking has never been a secret. It was a concern for teams when he came out of North Carolina, and Denver officials have long kept an eye on his nighttime behavior. It turned off suitors, including Boston, at the trade deadline, when Denver was demanding two first-round picks in exchange for Lawson, per several league sources.

                        A little guy who likes to party and relies a ton on speed is a huge risk once he passes his prime. Paying Lawson big on his next contract will be dicey unless he cleans up his act. // It is a real cost for Denver and represents just how far Lawson’s trade value plummeted after his second arrest last week on suspicion of DUI.
                        Lisaks siis viimasest ajast pilte ka

                        Simone Pepe...khmmm...Zaza #7


                        Rugani #24

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Ma ei tea, mulle tundub, et asi ikkagi susiseb.
                          Lol, ise oled Goal.com põhidissija olnud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Lol, ise oled Goal.com põhidissija olnud.
                            Olengi. Aga antud juhul on tegemist videoga, kus mängija ise oma sõnadega midagi ütleb. On siin väike vahe, ei?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Täiesti mõttetut teksti ajab ju? Minu meelest ka Manku on suure ajalooga klubi, aga huijop ma enamat nende cuntidega seoses tahan.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Täiesti mõttetut teksti ajab ju? Minu meelest ka Manku on suure ajalooga klubi, aga huijop ma enamat nende cuntidega seoses tahan.
                                Ok, tundub, et täna tahad niisama rebida. Ma rohkem ei vasta.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X