320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma juba ootan Roma kaotust, kuna siis jälle tore counti teksti lugeda, kuidas kõik süüd peale selle, et tiim lihtsalt saast on.
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      minu ennustus seoses Spallettiga, mille tegin mehe tööpostiline panemisel:
      esimene mäng jobistatakse liiga viimasega viiki (tehtud)
      teine mäng saadakse Juventuselt 0:4 sisse
      roma fännid lähevad lappama ja hakkavad "Spalletti out" laksama. kogu tiim läheb lappama, pinged laes ja kõik läheb perse nagu alati.

      mina usun!
      ennustajaid tuleb nagu seeni peale vihma, oma sõna on öelnud Egiptuse Messi.

      Mohamed Salah says Roma ‘just need a spark’ and predicts they’ll beat Juventus 2-1.
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Ma ei teagi, milline viimastest mängudest, mis üldkombos on lõppenud väravatesaldoga 17-3, mu lemmik on olnud.

        coppa 11/12
        Postiivne: Giaccherini skoorib, Del Piero skoorib, Lamela flipib ära, Kjaer kütab omavärava ja lõppeks robustne tagantvõtt. Huumorit rohkelt.
        Negatiivne: Oli Coppa mäng, mis tõmbab funpointe maha.


        11/12
        Positiivne: 8 minutiga 2:0, 50 minutiga 4:0, pealelöögid 19-4 ehk ühesõnaga robustne tagantvõtt
        Negatiivne: Oli Enrique aegne Roma, mis oli omadega täiesti uppis nagunii

        12/13
        Positiivne: Tegevuspaik Mad Murphy. Roma fännid jauravad enne mängu pikalt "Meil on Zeman, meil on Osvaldo, meil on Totti, Scudetto siit me tuleme". Mäng on kahekümne minutiga 3-0, robustne tagantvõtt igast asendist, mina olen kõveras, Roma fännidel pisar silmas. Üks klassikalisemaid ühisvaatamisi.
        Negatiivne: Kuigi Roma fännid seda ise eitasid päris pikalt, siis Zemani Roma polnud väga tõsiseltvõetav juba eos


        13/14
        Positiivne: Roma on terve hooaja kaotuseta (12 võitu, 5 viiki), Juventusega küll -4, aga pealinlaste eneseusk tohutu. Juve lööb esimese, Roma veel usub. Juve lööb teise, terve tiim eeostas De Rossiga flipib ära ja tuleb lõpuks ka kolmas ehk skoorina, jep, robustne tagantvõtt. Roma Scudettorallist lõplikult välja.
        Negatiivne: puudub


        14/15
        Postiivne: Roma on võitnud esimesed viis mängu selgelt ja pealinlaste eneseusk tohutu. Juventuse kõik kolm löödud väravat võib soovmõtlemise puhul kahtluse alla seada ehk nii palju möla pole ükski mäng põhjustanud. Bonucci pommvärav oli siiski kohaliku hooaja üks tipphetki. Rudi lubab fännidele peale mängu Scudettot, mis tõmbab meeskonan nii krampi, et sisuliselt mängib meeskonna ise Scudettorallist välja.
        Negatiivne: puudub

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Ma ei teagi, mu lemmik on olnud.
          Ballistiline rakett



          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Ballistiline rakett
            See on muidugi nunnu, et Roma viimaste aastate parimaks saavutuseks Juventuse vastu on 1:0 võit mängus, mis midagi ei tähendanud (Juve lasi põhivendadel peale CLi mängu puhata, Juventus tabelis tolleks hetkeks selgelt ees, Roma CL kohast kaugel) ja gif on ajast, kui särke tootis diadora. võimas! äkki leiad mõne mustvalge video kaheksakümnendatest ka lisaks?

            Viimaste hooaegade scudettosaldo võtab siiski Licht selgelt kokku

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              See on muidugi nunnu, et Roma viimaste aastate parimaks saavutuseks Juventuse vastu on 1:0 võit mängus, mis midagi ei tähendanud
              Ma saan aru et selle hooaja põskevõtu oled juba ära unustanud?

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Ma saan aru et selle hooaja põskevõtu oled juba ära unustanud?
                Kui tähele panid, siis ma ise rääkisin algselt ainult ja ainult Juventuse kodumängudest, millele count lendas suvateemaga sisse.

                tsiteerin uuesti ennast
                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Enesekindlus tuleb ikka varasemate aastate pealt. Viimased viis Juventuse kodumängu AS "Kõik teevad meie väikeklubile liiga" Roma vastu: 3:2, 3:0, 4:1, 4:0, 3:0

                Alla kolme löömine oleks häbi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  count lendas suvateemaga sisse.
                  Selged pildid, eika jaoks on ausad jalgpallikohtumised suvamängud, MoRoti specialid on aga ainus tõde! I rest my case...
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Kui tähele panid, siis ma ise rääkisin algselt ainult ja ainult Juventuse kodumängudest, millele count lendas suvateemaga sisse.

                    tsiteerin uuesti ennast
                    minu viga siis. Kuna sa kommentaarisid et Roma parim tulemus on 1-0 koduvõit, siis tõin viimase mängu lihtsalt välja.

                    Aga kütke edasi, et kogu Itaalia, Tallinn ja Pärnu pühap õhtuks plahvatusohtlik oleks!

                    Kommentaar


                      rubentussi pühapäevased vormid on lekkinud



                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        täna siis korralik andmine kutsikate vastu tulemas, mingit probleemi ei tule ning võit on enam kui kindel

                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                          täna siis korralik andmine kutsikate vastu tulemas, mingit probleemi ei tule ning võit on enam kui kindel
                          Tbh ma polegi aru saanud, mis su lemmikklubid peale PSG on, selliseid pro-postitusi tuleb päris paljudele.
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                            Tbh ma polegi aru saanud, mis su lemmikklubid peale PSG on, selliseid pro-postitusi tuleb päris paljudele.
                            teisi klubisi kommenteerin niipalju, kui satun nende mänge nägema aga Juve ja PSG on klubid, mida jälgin igapäevaselt.
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar








                              Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                              täna siis korralik andmine kutsikate vastu tulemas, mingit probleemi ei tule ning võit on enam kui kindel
                              Pane oma raha sinna kus su musi on, või ole kuss ja kuivatage õhtul eikaga üksteise pisaraid!




                              FORZA ROMA!!!
                              MERDA RUBE!!!
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                no kui sa rahad Roma peale panid siis on lausa suure skooriline Juve võit tulemas
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X