320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Nasfal lõhub foorumi ära su pommi peale.
    Aaaa Eesti Jalgpalli teleõigused Viaplaysse v. See paneks lõhkuma küll ju.

    Kommentaar


      Ja ongi Elisalt ametlik kinnitus ,et Viaplay tv teenusena saadaval : 10.99 € kuus ( sisaldab ka Elisa Huubi ) .

      Kommentaar


        Neile, kes ootavad, et annaksid tagasisidet Elisa uue boxi osas + Viaplay, siis pean vist tõdema, et rahaliselt teeksin ma tõesti pointless diili.

        Maksan praegu neti+tv eest ca 20 euri kuus. Uus boks oleks ca 35 euri kuus.

        Mõistlikum mõni muu korralik androidbox osta.

        Aga Elisal on muidugi Viaplay näol väga korralik lisaväärtus. Head diili pakuvad ka.


        Mis puudutab EST kava, siis tõenäoliselt tehakse see FB lehel ära. Ei näe põhjust, miks ei peaks saama.

        Kommentaar


          Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
          Ja ongi Elisalt ametlik kinnitus ,et Viaplay tv teenusena saadaval : 10.99 € kuus ( sisaldab ka Elisa Huubi ) .
          see on siis läbi Digiboxi äpi eks? mitte niieödla tavapärase telekanalina?

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            see on siis läbi Digiboxi äpi eks? mitte niieödla tavapärase telekanalina?
            Telekanalit, kui sellist, ei ole jah.

            Kommentaar


              Näiteks kui sul on praegu Telia ja loobud sellest ja liitud Elisaga ,siis saad neilt digiboxi + puldi = Viaplay ilma arvuti või telefonita telekas olemas. Jah , sisuliselt on tegu äpiga ,aga sinu jaoks nupuvajutus puldil .

              Kommentaar


                Ma saan seda muidugi ka Elisa klienditeenindusest küsida, aga...

                Mul on praegu Elisa digiboks. Saan ma õigesti aru, et Viaplay-d juurde tellides ilmub sinna maagiline Viaplay väli ja kõik spordiülekanded on mulle valla?

                Ja kas Viaplay kannab reaalselt kõiki eurosarjades mänge (lihtsalt enamik pole eestikeelse kommentaariga)?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Ma saan seda muidugi ka Elisa klienditeenindusest küsida, aga...

                  Mul on praegu Elisa digiboks. Saan ma õigesti aru, et Viaplay-d juurde tellides ilmub sinna maagiline Viaplay väli ja kõik spordiülekanded on mulle valla?
                  Kui sul on mingi vana Elisa digiboks, siis ei saa sa sealt kaudu mingit Viaplay'd. Kui sul nende uus (eelmisel nädalal välja tulnud) Androidi põhine boks, siis sealtkaudu saad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ma saan seda muidugi ka Elisa klienditeenindusest küsida, aga...

                    Mul on praegu Elisa digiboks. Saan ma õigesti aru, et Viaplay-d juurde tellides ilmub sinna maagiline Viaplay väli ja kõik spordiülekanded on mulle valla?

                    Ja kas Viaplay kannab reaalselt kõiki eurosarjades mänge (lihtsalt enamik pole eestikeelse kommentaariga)?
                    Sul on vaja uut android boksi.

                    Seoses ülekannetega - on kinnitatud, et jah, näidatakse kõiki mänge nii CL, EL kui ka Konverentsi poole pealt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lenc Vaata postitust
                      Kui sul on mingi vana Elisa digiboks, siis ei saa sa sealt kaudu mingit Viaplay'd. Kui sul nende uus (eelmisel nädalal välja tulnud) Androidi põhine boks, siis sealtkaudu saad.
                      Okei, arusaadav.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Kas Viaplays ongi üks pakett või saab ainult spordi ka valida?
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Kas Viaplays ongi üks pakett või saab ainult spordi ka valida?
                          Üks pakett on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Kas Viaplays ongi üks pakett või saab ainult spordi ka valida?
                            Hetkel pakub ainult täispaketti.

                            Kommentaar


                              Õhtulehe andmetel kaovad Eesti jalgpallikoondise mängud ETV eetrist ning nende vaatamine muutub tasuliseks. Sama saatus tabab ka 2024. ja 2028. aasta Euroopa meistrivõistluste finaalturniire. ERRi sporditoimetuse juht Rivo Saarna jääb uudist kommenteerides napisõnaliseks.


                              Nasfal, tõrvik välja!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Täiesti jabur sitt, pole sõnu. Eesti koondis tasulisse kanalisse mille vaatamseks peab omajagu nutinutti olema...see on vist üks jubedamaid asju mis saab juhtuda Eesti jalgpallile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X