320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Tasulise voogedastusplatvormi peale minek on ikka hoopis teine asi kui ETV-st Kanal 2 peale.
    +1

    Kuigi Kanal 2 pole minu teada enam vabalevis, siis teleoperaatorite juurest sai OM-i vaadata mõistliku hinnaga, mis ei ole võrreldav Viaplay 10 eurose kuuhinnaga (nt Telia 6 eurose minipaketi pealt saan piisavalt kanaleid, mida vaadata, seega Kanal 2 hind selle sees on köki-möki). Tõesti võiks siis kaaluda, et vähemalt oma Eesti koondise mängud oleks Viaplay pealt kas tasuta nähtavad või leiduks mingi mõistlik lahendus, sest paljud ennast staadionile lihtsalt ei saa vedada erinevatel mõjuvatel põhjustel.

    Kommentaar


      30 aastat koondisemänge ETV-s on meist küll tõelise jalkariigi teinud.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        30 aastat koondisemänge ETV-s on meist küll tõelise jalkariigi teinud.
        Jalgpalli vastu huvi on ju väga märkimisväärne ja harrastajate poolest on see suurim spordiala Eestis. Millest sa räägid?

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          Kes neid koondise mänge muidu müüvad telekanalitele? EJL ise?

          Ja üks asi on raha. Hoopis suurem probleem on kättesaadavus. Kõige suurema "paugu" saab vanem generatsioon(mul vanematel näiteks jääb kindlasti nägemata siis). Eks neile jääb Vikerraadio ülekanne siis
          Kas sa oma vanematele vastavaid seadmeid ja lahendusi aktiveerida ei saa?

          Kogu see hala on natukene sama mis oli kunagi kui Digitelevisioon ja Digiboksid tulid - paljud skeptikud ei tahtnud mingist lisa vahendist ja uuest puldist kuuldagi. Nüüd kuidagi vaikne kõik ja kõik vaatavad.

          Läheb natukene aega, aga küll kõik toimima saadakse.

          Kommentaar


            See on muidugi ülimalt kahtlane, et sellise spordipaketiga suudetakse hinda 10 euro peal kuus hoida.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              See on muidugi ülimalt kahtlane, et sellise spordipaketiga suudetakse hinda 10 euro peal kuus hoida.
              Kunagi Pärnus oli tugev betooni müügiga tegev firma Savi AS, kes oli üsna monopoolses seisus seal regioonis. Siis tuli HC Betoon Pärnusse ja müüsid alla oma hinna betooni mingi perioodi. Kuna HC Betoonil oli ka mujal Eestis putkasid, siis tänu nendele püsis firma elus. Küll aga kadusid AS Savil kliendid ära ja firma hakkas hinge vaakuma. Seejärel ostis HC Betoon üle Savi tehased ja tehnika ning hakkas Eesti kõige kallimat betooni müüma Pärnus. Kedagi teist ka seal regioonis sel ajal ei toimetanud ja seega ei jäänud kohalikel ehitajatel muud üle kui HC Betooni klient olla.

              Ehk jah, see pakett ei maksa aasta pärast 10€.

              Kommentaar


                Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                Ja ongi Elisalt ametlik kinnitus ,et Viaplay tv teenusena saadaval : 10.99 € kuus ( sisaldab ka Elisa Huubi ) .
                Elisa enda saidil on kirjas nii: "Viaplay teenus toimib läbi Viaplay äpi. Seega näed Viaplay sisu kõigist seadmetest, kuhu on võimalik äppe laadida, s.h nutitelerist.
                Uue Elisa Elamuse kliendid näevad Viaplayd teleriekraanilt läbi digiboksi, sest vajalik äpp on juba seal olemas ehk eelinstalleeritud.
                Kui kasutad vanemat Elisa Elamuse teenust ja sinu telerisse või digiboksi äppe laadida ei ole võimalik, saad Viaplay’d vaadata arvutist läbi veebibrauseri ja nutiseadmetest, näiteks telefonist või tahvlist"

                Ehk siis ikkagi äpp, vaja on uuemat AndroidTVga (vist on nii) digiboxi. DVB-C/IPTV -ks seda sisu ei keerata. Seega põhimõtteliselt Elisa on kõige tavalisem edasimüüja ja mulle jääb arusaamatuks, et miks ma peaks Elisat vahemehena kasutama, kui ma saan oste tootja käest asja tellida

                Kommentaar


                  läpakas + projektor.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Rahva koht on staadionil. Kuniks kõik mängud pole 100% välja müüdud, pole ka pointi mänge tasuta näidata.
                    See on niivõrd jälk ja türastunud väljaütlemine, et mul pole lihtsalt sõnu enam. Võiks häbi olla, siiralt.

                    Aga üldiselt jah, tehke CLi, Premieriga ja kasvõi suurvõistlustega mis tahate, aga koondis tasuliseks viia, see on kuritegu.

                    Kommentaar


                      Kõige suurem võit on see nendele ,kellel Elisa juba olemas ja vajalik box ka ehk ta saab sama mugavalt nagu praegu telekapuldist näiteks Flora mängu telekasse mängima ( arvele 10 € lisaks ) . Ta ei pea arvuti või mobiiliga mässama. Foorumlane, kes ilmselt niikui telliks Viaplay CL jaoks, tal vist väga vahet pole . Vanemal generatsioonil on ilmselt suva või nad ei saagi aru kas see on äpp või telekanal, peaasi, et saaks samamoodi edasi vaadata nagu praegu .Tal tuleb 3 aasta pärast EM " telekast " ja kõik on hästi

                      Kommentaar


                        oot siin mingi seis või, ma kohe loen läbi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Tänage Mōnu ja Plasticu suguseid kapitalistidest türapeasid, kes tapsid meie Ferdinandi.
                          Ma valisin sotse viimane kord!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            See on muidugi ülimalt kahtlane, et sellise spordipaketiga suudetakse hinda 10 euro peal kuus hoida.
                            Mõnu, palun...

                            2021. a ei loe kasum vaid klientide arv ja growth.

                            Kommentaar


                              EM on sul jälle see aasta v?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                EM on sul jälle see aasta v?
                                Kui see oli mulle, siis ma ei saanud aru küsimusest.

                                aa vist sain. "pohhui see" vist vastuseks. kasv nagunii muu pealt ka.

                                ps. Telial on mingi teenus, et kutsud klemmi sealt kohvriga ja ta teeb tsikibriki ja asjad töötavad. Olen ise seda alati kasutanud. Kas nii saab seekord?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X