320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas feedme Vaata postitust
    no offence, aga veits cringe kommentaar

    hehe
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
      Tänx . Hetkel vaja Viaplayd vaid jalgpalli jaoks . Aga kas nendest põhjamaade sarjadest ( krimi ) on seal midagi vaadatavat ?
      Kusjuures eile tegin ka Viaplay ja lappasin nende filmide-seriaalide menüü läbi.
      Totaalne tühjus, mitte kui midagi polnud vaadata.

      Hetkel on mul sellisest subscriptionitest Netflix + Go3 ja eile tegin Viaplay (kuna algselt see 3,33€ on piisavalt madal). See kas täishinnaga tahan 3 platformi tellija olla... pigem kahtlen. Ehk kui 3 kuud läbi saab siis ilmselt jätkan Netflix+Go3 komboga, sest EPL ka selles kaetud. CLi saab piraatlusega üle elatud. Aga järgmisest hooajast tekib küll mõttekoht - kui piratiseerima peaks juba EPL + CL mänge.

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Nonii, esmaskogemus Viaplayga siis - pilt ei ole sujuv ja on üsna madala kvaliteediga (võrreldes päris HD pildiga), mis on antud teenuse standardt niikuinii ja pole mõtet ilmselt vinguda ... AGA lisaks sellele on veel umbes iga 5seki tagant üks tuntav mikrojõnks. Telekas on üsna tänapäevane, internet on kiire, ühegi teise teenuse või äpiga sellist asja ei ole.
        Tajusin ka, et Viaplayl oli mingit jõnksu ja kvaliteedi muutumist rohkem kui Go3s.
        Vaatasin otse appist üsna uues LG telekas.

        Kommentaar


          Algselt postitas diver Vaata postitust
          Maksma rohkem olen valmis, kuid seda mugavuse ja privileegide kasvu eest. VP oma praegusel kujul võtab neid oluliselt vähemaks koondades seni mitmes mugavamalt kättesaadavas ja paremat ülekande kvaliteeti pakkuvas kanalis laiali olevad ülekanded ühe säästuteenuse alla.

          Aja jooksul VP teenus tõenäoliselt areneb tehniliselt kasutajasõbralikumaks ja kvaliteetsemaks, kindlasti ka varem või hiljem kallimaks. Seetõttu ei näe mõtet lahmida stiilis, et kindlasti kunagi ei hakka neilt seda teenust ostma, kuid tänasel hetkel on see siiski välistatud.

          Emotsionaalsel tasandil on selline kõigi vähegi väärtuslikemate ülekandeõiguste kokku ahmimine ülimalt tülgastav ning on raske on tunda midagi muud kui sügavat põlgust igasuguste arvamusavalduste suhtes, mis sellist arengut kuidagi positiivse või ka lihtsalt normaalse ja aktsepteeritavana üritavad kujutada.
          Noo... see kui kõik vähegi väärtuslikud asjad oleks ühe pakkuja käes- see pigem positiivne lahend ju.
          Ehk saad oma 9,99 eest EPL+CL+EL+ECL+BL+EM+MM+F1 jnejne.

          Palju hullem oleks kombo kus oleks
          CL+EL+ECL - Viaplay
          F1+EPL+Serie A - Go3
          BL+EM+MM+koondisemängud - Apollo

          Ja iga neist maksaks kümneka.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Ja kõige selle tõttu tekkis mul Schwede artiklit, kus oli väga mitu väga head ja talle omaselt otsekohest märkust, mida sai kõrva taha panna, tervikuna lugedes teatav tõrge, eriti kui võrrelda seda kohe järgnenud Tarmo Tiisleri intekaga. Olemuslikult päris tugev teooria vs praktika vastandus (ma loodan, et see oli peatoimetajal vähemalt mõnevõrra just nii ka mõeldud ja kui oli, siis kiitus selle eest). Et nii on ja nii peab ja teisiti on vale ja halb, vs mees kes teeb just nimelt "teisiti" ja meeldib seejuures väga paljudele. Ja mitmetele samas ei meeldi ka ja seegi on okei, sest me polegi kõik ju ühesugused.
            Tegelikult mõtteharjutusena oli samas seal paar päris head asja. Näiteks see "kõik Eesti kommentaatorid loevad mängu alguses ette algkoosseisu, kuigi pole vaja, sest see niigi ekraani ja see on nõuka aja pärand" juhtum. Ehk siis justkui kaks optsiooni
            a) läbivalt kõik Eesti kommentaatorid teevad asja valesti ja halvasti.
            või
            b) noh... äkki see ongi Eesti eripärane ja tegelt tiptopp.

            Võta nüüd kinni, eksole.

            Kommentaar


              Algkooseseisu võib ette lugeda küll, aga enne mängu algust mitte mängu ajal ideaalis

              Kommentaar


                Esmalt seoses Viaplay endaga.

                Hakkimist ei täheldanud eilse kahe ülekande jooksul, aga isiklikus plaanis tahaks juba 13 tollise Maci peal paremat kvaliteeti. Kui vana thinkpadi võtan, siis selle ekraan on eniveis selline meh, aga kui sul on mingi 4k võimekusega läpaka ekraan ja sa oled 4k asju ka vaadanud, siis... Ma ei hakka siinkohal telekast rääkima.

                Samas, tegemist ei olnud nii ulmeliselt halva kvaliteediga, et "minge p*****, tühistan tellimuse". Kui ei maksa, siis ei tule teenuse areng ka peale. Simple as that. Aga ühest küljest saan ka neist aru, kes otsivad striime ja õnnelikult neid kasutavad.

                Mis mind eile paaril korras küll häiris, oli see, et ruumi akustiga ei olnud kõige parem. Nagu oleks vastu kajanud mingites olukordades. Võib kõlada järjekordse esimese maailma probleemiga, aga pean ütlema, et Soccerneti enda ülekannetes, mis on tehtud toast seest, ei oma sellist efekti. Tahaks nagu bassi juurde saada. Betsafe podcastis on heli näiteks superkenasti paigas.

                Aga see on juba nii detailne ja pisut ülevõlli kriitika, et las ta jääda.


                Kommentaatorid

                Vince tõi päris olulised punktid juba välja, aga.

                Lapsest saati on minu lemmik olnud Kruus (jah, Vara seal kõrval, aga Vara ei tee kossu, seega...). Siiani on ta väga sümpaatne, aga see on seotud ka mingi lapsepõlve kiiksuga. Minu jaoks (põhikoolis) oli Kruus nagu mõnele täna Taukar. Tulles tänasesse päeva, siis juba pereringis tean inimesi, kes ei suuda teda kuulata puhtalt isiklike detailsete eelistuste tõttu.

                Samas, mulle meeldib ka see, kuidas Vince ja Voolaid asja teevad. See on täiesti kardinaalselt teine stiil. Mõni ütleb, et on liiga rahulikud ja miks ei karju? Miks ei ole nii palju "hahaaaaa" emotsiooni.

                Ja siis on näiteks Järvela ja Kasper, kes oma hääle valla laskmise aspektis võivad olla sarnased. Vahel mulle väga meeldib, vahel, häirib? Isegi ei häiri.

                Tegelikult on nii, et mõnel päeval võib juhtuda, et mängu võiks kommenteerida kes iganes, aga ikka on sitt. Ja seda mitte kommentaatori, vaid selle lüli enda tõttu, kes ekraani ja tugitooli vahel on.

                Me oleme nii vaatajate, kommentaatorite kui ka lihtsalt inimestena nii erinevad. Kurat, me ei suuda kokku leppida, kas lumi pakib või hakkab kokku (ise hakkate kokku) ja siis me otsime seda "õiget kommentaatori stiili".

                Muidugi on maitseid erinevaid ja see ongi okei, aga ma ei usu, et me tahame tulevikus näha segu Kruusist, Kalkunist, Kangurist ja Kasperist. Neil kõigil on oma stiil ja las olla.

                Ja mis on Eesti puhul oluline, enamus neist ei tee seda ju igapäevatööna. See lihtsalt poleks võimalik. Ma olen kindel, et igaüks teeb kõvasti tööd, et anda endast parim ja konstruktiivset kriitikat võtab neist igaüks hea meelega vastu. Kes ei sooviks paremaks saada?

                Mis veel. Nii palju kui ma erinevaid kommentaatoreid tean, siis nad on tänulikud, et neil selline võimalus on tekkinud ja mitte keegi neist pole "fafa, ma nüüd lükkan sitaks ägeda kommentaari täna" stiilis inimesed.

                Ühesõnaga. Kriitika on okei, kui see on konstruktiivne. Arvamus on kah okei, kui see on mõistlikult kirja pandud, mitte stiilis "sitt oled.".

                Omalt poolt tänud kommentaatoritele ning uutele tegijatele soovin veel enam jõudu ja jaksu. See on äge asi, mis te teete. Mida ülekanne edasi, seda paremaks te lähete!

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Noo... see kui kõik vähegi väärtuslikud asjad oleks ühe pakkuja käes- see pigem positiivne lahend ju.
                  Ehk saad oma 9,99 eest EPL+CL+EL+ECL+BL+EM+MM+F1 jnejne.

                  Palju hullem oleks kombo kus oleks
                  CL+EL+ECL - Viaplay
                  F1+EPL+Serie A - Go3
                  BL+EM+MM+koondisemängud - Apollo

                  Ja iga neist maksaks kümneka.
                  Lol @ arvutus.

                  Kommentaar


                    See Brügge vs PSGle on ikka nii full 10 aasta vanune Viasat Spordi mänguvaliku loogika, kus staarpauer võttis sportliku printsiibi nii julmalt üle. Seal on ainus põhjus messifaktor.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas feedme Vaata postitust
                      Barca - Bayern
                      Kas tõesti MITTE KEEGI ei öelnud seda edasi või tehti seda täna juba meelega?

                      Kommentaar


                        Miks täiesti ilma kommentaarita mängudel inglise keelset pole kasvõi? Ma ei kujuta väga seda stsenaariumit ette, et eelistan statkaheliga mängu.

                        Kommentaar


                          Sama mõte, kuidas saab aasta 2021 teha sellise platformi ja ei ole audiokanali valikut kliendil, ulme........
                          Mille eest ma maksan? Ma tahan maksta legaalselt raha, et oleks kvaliteeti ja toodet.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas H15 Vaata postitust
                            Kas tõesti MITTE KEEGI ei öelnud seda edasi või tehti seda täna juba meelega?
                            No see arvamus avaldati varikonto alt, mis pidavat võtma tõsiseltvõetavuse koefitsienti kõvasti alla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              See Brügge vs PSGle on ikka nii full 10 aasta vanune Viasat Spordi mänguvaliku loogika, kus staarpauer võttis sportliku printsiibi nii julmalt üle. Seal on ainus põhjus messifaktor.
                              Nevermind, päris hea mäng sattus.

                              Kommentaar


                                Brugge võidab

                                Kommentaar

                                Working...
                                X