320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See, et võõrsil mängud meieni läbi Rootsi või Läti jõuavad, ei tohiks väga suur probleem olla. Pilt ju toodetakse eniveis võõrsil.

    Esimesel ja siiani ainsal kodumängul Genti vastu tehti produ kõik siit samast Eestist. Jah, oli ka lätlasi, kes asju tegid, aga suurem osa olid ikkagi kohalikud. Levira on väga kõva tegija, selles ei tohiks kahtlust olla.

    Mis saab koondise mängudest? Liiga vara ilmselt öelda, aga MALAGA, kas sa saaksid täpsustada, mida sa silmas pead selle manageerimise all? Kodused koondise mängud tehakse eniveis siit samast, aga võõrsil mängude puhul ei saa ma täpselt praegu aru, mida sa silmas pead.

    Kommentaar


      Mõtlesin seda ,et kes siis kohapeal otsustab või vastutab või peab iga asja pärast tähtsale onule Lätti helistama . Aga kui kõik toimib , siis andke aga tuld .See nädal oli ühes CL mängus heliprobleem ja eetrisse oli kuulda kuidas Järvela inglise keeles kellegiga suhtles . Keegi tegijatest siin soovitas, et kurtke muresid Viaplay Eesti FB lehel, vaatasin ,seal on ca 15 postituse kohta vist 1 kommentaar.

      Kommentaar


        Aga Jonas , kas saaksid kodumängude tehnilist protsessi lahti seletada . Näiteks 4.11 on kodumäng, kes mida teeb , kes toodab pildi, kust tulevad operaatorid ,helimehed, muud tehnikud . Palju eestlasi peale kommentaatorite ja stuudio töös on jne. Mida teevad lätlane ja rootslane ? .

        Kommentaar


          1) Kuna ma ise ei kommenteeri, siis ei tea täpselt, missugune on töökorraldus, kui mingi jama on. Aga ma arvan, et see võib ka suuresti ettevõtte enda asjaks jääda. Kui asi toimib, siis toimib. Kui ei toimi, siis ma usun, et ollakse piisavalt kiired reageerima.
          2) Viaplay FB leht. Sinna võib kirjutada küll. Kõige mõistlikum on oma mure postkasti saata, siis edastatakse see vajadusel järgmistele inimestele, kes saavad asju paremaks muuta.

          3) Pole ilmselt saladus, et Levira masinad olid ka eelmisel kodumängul, see 4.11 on tõenäoline, et samad tegijad. Seda, kust pildi tootja oma inimesed võtab, seda ma öelda ei oska. Vaadates, mis ülekandeid see tiim teinud on, siis on selge, et ülekannet teevad oma ala professionaalid. Kohapeal ma arvan, et äkki 70% on eestlaseid ja 30% on muu? Ütlen seda puhtalt selle pealt, mida ma eelmine kord umbes nägin.

          4) Lätlane juhib sisu ja rootsiga on see, et playout peaks seal olema.

          Ma nagu rohkem ei tahaks midagi öelda, sest siis ma ilmselt hakkaks juba luuletama ja oletama.

          Kommentaar


            See pole küll spordiosaga seotud, aga kaeban ikkagi. Vaatan siin, eks, Justified sara ja kolmanda hooaja seitsmes osa lõppeb sellega, kus Quarles ja Fynn kohtuvad baaris Garyga. Osa lõppeb. Ja siis on järgmise osani ekraanil countdown jooksmas ja selle ajal on järgmise osa kirjeldus: "Quarles ja Fynn tapavad Gary ja lavastavad süüdi Raylandi"

            Kuskohast raha tagasi saab!?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              See pole küll spordiosaga seotud, aga kaeban ikkagi. Vaatan siin, eks, Justified sara ja kolmanda hooaja seitsmes osa lõppeb sellega, kus Quarles ja Fynn kohtuvad baaris Garyga. Osa lõppeb. Ja siis on järgmise osani ekraanil countdown jooksmas ja selle ajal on järgmise osa kirjeldus: "Quarles ja Fynn tapavad Gary ja lavastavad süüdi Raylandi"

              Kuskohast raha tagasi saab!?

              Kas ma saan õigesti aru, et sa kirjutad siia spoileri ja samas postituses kurdad spoilerite üle?

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Kas ma saan õigesti aru, et sa kirjutad siia spoileri ja samas postituses kurdad spoilerite üle?
                +1 mul sama sari watchlistis ja kuskil teises hooajas ning nüüd juba tean, mis kolmandas toimub...

                Plastic ükspäev tegi Mõnule selgeks väga ilusti meedia kommunikatsiooni vead ja läheb päev mööda ja mitte midagi pole muutunud

                Kommentaar


                  Nahhui seda eesti keelset kommentaatorit ei saa inglise keelse vastu vahetada?
                  Täna Chelsea sotoni Carabao mängu kommenteeris ikka suht teivas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ParemasNurgas Vaata postitust
                    Nahhui seda eesti keelset kommentaatorit ei saa inglise keelse vastu vahetada?
                    Täna Chelsea sotoni Carabao mängu kommenteeris ikka suht teivas.
                    Räägi lähemalt, mis häiris?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Ma olen kogu aeg olnud UK regioonis Xboxis. Muutsin regiooni Soome peale ja lõpuks nägin Viaplay äppi.

                      No nüüd saab hakata alles vaatama...
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Praegu jagatakse Viaplay 6-kuu tasuta tellimust. Just saying.

                        Aga püüan vahepeal mõnele küsimusele ka vastuse anda:

                        1) Xbox ja PS4/PS5 - tundub, et seal on jah regioonidega mingi keiss. Anname selle info edasi, et tulevikus oleks teistel ka asi teada.
                        2) FB'sse on laekunud küsimusi seoses 48h järelvaatamisega, et miks ainult 48h. Seda veel uuritakse, aga tõenäoliselt on asi puhtalt lepingutes kinni. Vaevalt, et Viaplay ei taha lihtsalt näidata. Uuritakse võimalusi, kas saaks ka natuke pikemalt asju näidata. Õnneks on highlightsid platvormil olemas.
                        3) Kommentaatorite/heli vahetamine. Hetkel seda võimalust ei ole. Info on edasi antud, et võiks mingi võimalus olla. Sama kehtib selle staadioniheli vs taani kommentaar kohta. Mõni ei talu keelt, mida ta ei oska, teine hea meelega kuulab vähemalt midagigi, sest tühi staadion ei ole meelejärgi.
                        4) Mõnu küsis seriaali kohta - eee, ei kujuta ette ka. Ausalt öeldes peaks esmalt üldse uurima, kellele võiks selle teema ette sööta.
                        5) Rääkides uuesti ka kohapeal toodetud ülekannetest, siis äkki õnnestub Viaplay FB kaudu seda kõike videopildis uuel nädalal näidata. Mõned tuttavad näod SN'ist on ka loodetavasti nõus kaamera ette jääma.
                        6) Mulle tunduvad isiklikult need Viaplay teibad päris sümpaatsed.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                          Praegu jagatakse Viaplay 6-kuu tasuta tellimust. Just saying.
                          No jaga siis mulle ka. Muidu jääbki nägemata kõik see möll, mille üle kurdetakse siin
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                            Praegu jagatakse Viaplay 6-kuu tasuta tellimust. Just saying.

                            Aga püüan vahepeal mõnele küsimusele ka vastuse anda:

                            1) Xbox ja PS4/PS5 - tundub, et seal on jah regioonidega mingi keiss. Anname selle info edasi, et tulevikus oleks teistel ka asi teada.
                            2) FB'sse on laekunud küsimusi seoses 48h järelvaatamisega, et miks ainult 48h. Seda veel uuritakse, aga tõenäoliselt on asi puhtalt lepingutes kinni. Vaevalt, et Viaplay ei taha lihtsalt näidata. Uuritakse võimalusi, kas saaks ka natuke pikemalt asju näidata. Õnneks on highlightsid platvormil olemas.
                            3) Kommentaatorite/heli vahetamine. Hetkel seda võimalust ei ole. Info on edasi antud, et võiks mingi võimalus olla. Sama kehtib selle staadioniheli vs taani kommentaar kohta. Mõni ei talu keelt, mida ta ei oska, teine hea meelega kuulab vähemalt midagigi, sest tühi staadion ei ole meelejärgi.
                            4) Mõnu küsis seriaali kohta - eee, ei kujuta ette ka. Ausalt öeldes peaks esmalt üldse uurima, kellele võiks selle teema ette sööta.
                            5) Rääkides uuesti ka kohapeal toodetud ülekannetest, siis äkki õnnestub Viaplay FB kaudu seda kõike videopildis uuel nädalal näidata. Mõned tuttavad näod SN'ist on ka loodetavasti nõus kaamera ette jääma.
                            6) Mulle tunduvad isiklikult need Viaplay teibad päris sümpaatsed.
                            4. ma niisama jaurasin.
                            6. ma tahaks kurta, et kas ei saaks, jah, kommentaatoreid muuta, sest eile oli Lester-Brightoni mängu inglasest kommentaator kaigas.

                            Kommentaar


                              Millal Venemaa liiga ka tuleb? 😂
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jonas Vaata postitust

                                1) Xbox ja PS4/PS5 - tundub, et seal on jah regioonidega mingi keiss. Anname selle info edasi, et tulevikus oleks teistel ka asi teada.
                                .
                                Lihtsalt infoks, et LG telekal (WebOS) oli/on sarnane probleem. Äpp ilmus alles siis kui regiooni UK pealt Eesti peale muutsin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X