320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Kas täna tuleb ka instant highlights või too ainult CL mängudes?
    Tuleb ikka. Samas tuleb arvestada, et Euroopa- ja Konverentsiliiga mängude ajal on see kaootilisem, kuna nii palju rohkem mänge on üheaegselt. Lisaks ei ole ingliskeelset kommentaari peal, ainult staadionihelid.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Tuleb ikka. Samas tuleb arvestada, et Euroopa- ja Konverentsiliiga mängudae ajal on see kaootilisem, kuna nii palju rohkem mänge on üheaegselt. Lisaks ei ole ingliskeelset kommentaari peal, ainult staadionihelid.
      Tänud. Mul käib nii või naa see hääletult taustaks.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Keegi siit on CL'i mängupäeva ainult instant highlightside põhjal ka mööda saatnud?

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Keegi siit on CL'i mängupäeva ainult instant highlightside põhjal ka mööda saatnud?
          Mina eile.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Kasper ikka oluliselt kõrvasõbralikum kui Järvela.

            Kommentaar


              Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
              Kasper ikka oluliselt kõrvasõbralikum kui Järvela.
              Kasper on marulahe jaa!

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Keegi siit on CL'i mängupäeva ainult instant highlightside põhjal ka mööda saatnud?
                Ma ka. Kui oma lemmik ei mängi, sobib väga hästi.
                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                Kommentaar


                  Kas kellegil jookseb veel see platvorm läpakas kokku? Mul chrome oma 5 korda kindlasti poolaja jooksul. Telefonis ja telekas toimiv ilusti kuid nüüd kaks päeva kui on olnud instant highlight peal, siis suht tüütu refreshida seda.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Kas kellegil jookseb veel see platvorm läpakas kokku? Mul chrome oma 5 korda kindlasti poolaja jooksul. Telefonis ja telekas toimiv ilusti kuid nüüd kaks päeva kui on olnud instant highlight peal, siis suht tüütu refreshida seda.
                    Mul eile Chelsea pela läpaka peal läägas ja jooksis kokku.

                    Kommentaar


                      Kas ülekanded ei võiks hakata näiteks 5 minutit varem, mitte siis kui mängijad juba tunnelist väljakule tulevad . Kasvõi ilma kommentaarita. Kui vaheajal saab 15 min. näidata niisama pilti , kas siis alguses ei saa ? Sisseelamiseks oleks parem

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                        Kas ülekanded ei võiks hakata näiteks 5 minutit varem, mitte siis kui mängijad juba tunnelist väljakule tulevad . Kasvõi ilma kommentaarita. Kui vaheajal saab 15 min. näidata niisama pilti , kas siis alguses ei saa ? Sisseelamiseks oleks parem
                        Nõus, kirjutasin juba kuu aja eest, aga siiani pole tehtud! Kuhu ma protestida saan!

                        Kommentaar


                          Kombeks on öelda, et jalgadega või praegusel juhul rahakotiga saad protestida.

                          Kommentaar


                            Tore, et viaplay mu mõtteid luges et Petersoo asemel tahaks midagi muud kuulata aga see kui inglise ja eesti keelne kommentaar korraga jookseb pole ka just see valikuvõimalus, mida sooviks.
                            EDIT: TRA PALUN HINGA KORRA VÕI TEHKE SEE ASI NORMAALSEKS ET SAAB AUDIOT VALIDA JOHHAIDII AASTA 2021

                            Kommentaar


                              Elisa kliendid saavad Viaplay tasuta Novembri lõpuni

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Elisa kliendid saavad Viaplay tasuta Novembri lõpuni
                                Mingit linki? Ma näen nende kodulehel kampaaniat, milles on oktoobri lõpuni.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X