320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Natuke naljakas on nii valulikku reaktsiooni lugeda. Mulle endale tundub, et 10€ kuus maksta täna CLi, ELi, Confi, Bundesliga, 2. Bundesliga, Championshipi, kõikide Inglismaa karikasarjade, Lõuna-Ameerika ja Aafrika MM-valikmängude, F1, NHLi, hunniku filmide ja sarjade eest ei tundu palju. Ja tulevikus saab Viaplayst kätte ka Eesti koondise EM-valikmängud, 2024 EMi, 2028 EMi, Copa America, Inglise kõrgliiga ja ilmselt palju muudki, siis kas see on tõesti hullem kui koroona ja ma peaks ennast üles pooma?
    Sa vist ei taha aru saada, et asi pole pakutavates mängudes ega ilmselt ka €10 kuus vaid selles, et kõik peavad võimlema hakkama siin pakettide ja boksidega, et üldse millelegi telekast mugavalt ligi saada. Paljudele vanematele inimestele käib see selgelt üle jõu ja need inimesed oleme me kaotanud koondise jalgpalli osas kindlasti. Loomulikult 720p ja sinu "enne staadion täis" kommentaar ei mõju ka hästi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Ma ausalt ei tea. Ma ei ole mingi otsustaja ega oma liiga palju infot. Ma olen kõigest kommentaator ega pole Viaplay kõneisik. Paistab, et astusin samasugusesse ämbrisse, nagu mõned head aastad tagasi Mõnu, kui jagas VSB osas mängude infot ja muud ja sai selle eest puid alla.













      Natuke naljakas on nii valulikku reaktsiooni lugeda. Mulle endale tundub, et 10€ kuus maksta täna CLi, ELi, Confi, Bundesliga, 2. Bundesliga, Championshipi, kõikide Inglismaa karikasarjade, Lõuna-Ameerika ja Aafrika MM-valikmängude, F1, NHLi, hunniku filmide ja sarjade eest ei tundu palju. Ja tulevikus saab Viaplayst kätte ka Eesti koondise EM-valikmängud, 2024 EMi, 2028 EMi, Copa America, Inglise kõrgliiga ja ilmselt palju muudki, siis kas see on tõesti hullem kui koroona ja ma peaks ennast üles pooma?
      Tofoa, seda kriitikat pole mõtet sul isiklikult võtta, kuigi ma usun, et tegelikult ka sa ise olid selliseks kriitikaks valmis kui vähegi laialdasemalt asja vaadata suudad. CL-i puhul oli vähe lihtsam, sest see pigem suurema jalkafänni teema, koondisejalgpall vähe teine tera. 10 eurot polegi teemaks niivõrd, pigem ikkagi tehniline kättesaadavus. ma võib olla ehk dramatiseerin liialt üle, aga sellise lükkega muutub spordi vaatamine rahvuskoondise tasemel meil järjest enam jõukamate ja tehniliselt taibukamate privileegiks. Ühiskond sellest kindlasti ei võida ja ei ole see ka EJL-i huvides.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        10€ eraldi ei ole palju, aga kui sellele on vaja lisaks osta võrguühendus, tavaline TV (laste jaoks), go3 (Premmi jaoks), siis saab 10-st märkamatult 40€. Ka seda ei ole palju, aga automaatselt tekib tõrge, kui iga asja eest küsitakse. Ja mind üldse ei huvita, et selle 10€ eest saab ELi, Confi, Bundesligat ja mida kõike veel, kui mind huvitab ainult CL. Siin osad, s.h. ka mina ise, tühistavad tellimuse, kui mingi sari läbi saab, nii et järelikult on küll asi rahas. Ma ei maksa ka spotify eest ja tegelikult mul ei olegi ühtegi tasulist äppi peale go3 ning sellegi aktiveerisin alles augustis.
        Saan aru, et sa pole nõus maksma ühegi kanali, artikli, äpi ega millegi eest, aga...

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Natuke naljakas on nii valulikku reaktsiooni lugeda. Mulle endale tundub, et 10€ kuus maksta täna CLi, ELi, Confi, Bundesliga, 2. Bundesliga, Championshipi, kõikide Inglismaa karikasarjade, Lõuna-Ameerika ja Aafrika MM-valikmängude, F1, NHLi, hunniku filmide ja sarjade eest ei tundu palju. Ja tulevikus saab Viaplayst kätte ka Eesti koondise EM-valikmängud, 2024 EMi, 2028 EMi, Copa America, Inglise kõrgliiga ja ilmselt palju muudki, siis kas see on tõesti hullem kui koroona ja ma peaks ennast üles pooma?
          Filmid ja sarjad ei ole pädev argument. Täna on variante, kust sarju-filme vaadata, ikka busside viisi. Sisu kvaliteet kõigub, aga põhimõtteliselt iga huviline leiab oma sobiva voogedastuse pakkuja. Kes tahab rannamaja vaadata saab ja kes tahab a'la David Lynchi, Michael Haneke jt. loomingut vaadata, ka nemad saavad seda teha.

          Spordiga on tänaseks aga hoopis teine lugu. Alternatiivseid ja legaalseid variante täna praktiliselt enam pole. Tänase teadmise alusel saab juba öelda, et VP on siin regioonis spordi edastamises saanud endale monopoli. Jalgpalli osas LaLiga ja Serie A on vist ainukesed n-ö TOP5 liigat, mida saab veel legaalselt mujalt vaadata. Ühesõnaga, see pole minu arvates hea ja selle monopoli esimene tulem on samuti käes: aastal 2021 on striim kvaliteegia 720p (huvitav, kas VP saidil seda mainitakse?) ja see on minu arust kriminaalne, jätab ikka väga halva maitse.

          Vaatasin kiirelt viaplay.ee saidi sisu üle ja vähemalt kohtades, kus loogiliselt võiks vihjata striimi kvaliteedile, midagi infomatiivset kirjas pole. On kirjas, millega vaadata saad ja see on ka mõistlik, aga üldise info all pole silpigi, kas sisu on FullHD, 4K või SD.

          Ühesõnga populaarse spordi näitamisse on suure, hiiglama suure, rahaga ostetud monopol, tehnoloogilise poole pealt nagu täna elementaarne FullHD või suurema kvaliteedi võimekust pole ja pole ka teada millal see tekib. Ja see on saanud minna vaid nii seetõttu, et klientidel pole valikut.

          PS. Mis saab nende ülekannete heliga, millel pole eesti keelseid kommentaare? Kas tuleb taani või rootsi keele kiirkursusele ennast kirja panna või on mõni pehmem variant?

          Kommentaar


            Algselt postitas tpx Vaata postitust
            Filmid ja sarjad ei ole pädev argument. Täna on variante, kust sarju-filme vaadata, ikka busside viisi. Sisu kvaliteet kõigub, aga põhimõtteliselt iga huviline leiab oma sobiva voogedastuse pakkuja. Kes tahab rannamaja vaadata saab ja kes tahab a'la David Lynchi, Michael Haneke jt. loomingut vaadata, ka nemad saavad seda teha.

            Spordiga on tänaseks aga hoopis teine lugu. Alternatiivseid ja legaalseid variante täna praktiliselt enam pole. Tänase teadmise alusel saab juba öelda, et VP on siin regioonis spordi edastamises saanud endale monopoli. Jalgpalli osas LaLiga ja Serie A on vist ainukesed n-ö TOP5 liigat, mida saab veel legaalselt mujalt vaadata. Ühesõnaga, see pole minu arvates hea ja selle monopoli esimene tulem on samuti käes: aastal 2021 on striim kvaliteegia 720p (huvitav, kas VP saidil seda mainitakse?) ja see on minu arust kriminaalne, jätab ikka väga halva maitse.

            Vaatasin kiirelt viaplay.ee saidi sisu üle ja vähemalt kohtades, kus loogiliselt võiks vihjata striimi kvaliteedile, midagi infomatsiivset kirjas pole. On kirjas, millega vaadata saad ja see on ka mõistlik, aga üldise info all pole silpigi, kas sisu on FullHD, 4K või SD.

            Ühesõnga spordi näitamisese on suure, hiiglama suure rahaga ostetud monopol, tehnoloogilise poole pealt nagu täna elementaarne FullHD või suurema kvaliteedi võimekust pole ja pole ka teada millal see tekib.

            PS. Mis saab nende ülekannete heliga, millel pole eesti keelseid kommentaare? Kas tuleb taani või rootsi keele kiirkursusele ennast kirja panna või on mõni pehmem variant?
            Nõus. Kvaliteet võiks olla parem.

            Ilma eesti keelsete kommentaarideta mängud peaksid olema lihtsalt staadioni heliga.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Nõus. Kvaliteet võiks olla parem.

              Ilma eesti keelsete kommentaarideta mängud peaksid olema lihtsalt staadioni heliga.
              Hmm, huvitav, umbes nädal, maks kaks tagasi Championship vaadates ei saanud peale taani keele midagi valida

              Kommentaar


                Ma saan aru, et ma peaks koondise ja Flora eurumängude nägemiseks endale uue teleka hankima? Aitäh, aga ei.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
                  Ma saan aru, et ma peaks koondise ja Flora eurumängude nägemiseks endale uue teleka hankima? Aitäh, aga ei.
                  nii vana telekas, et hdmi auku pole?

                  Kommentaar


                    See kui lugeda ette veel kümneid filmide, sarjade ja mis iganes spordi sündmuste kavasid portaalis, on sama kui koondise mängule hakata meelitama sellega, et seal saab süüa, muusikat kuulata, sportida, jalutada, tobi teha.

                    See on ettevõttena tubli, et viaplay on suutnud endale kõik õigused kokku krabada. Aga inimest kes tahab näha koondist ja heal juhul ka CL ning suurturniire, kehitab nende NHLide, bundesligade, aafrika valikmängude peale lihtsalt õlgu. Rääkimata filmidest ja sarjadest.

                    Ma muidugi saan EJL kohapealt sellest aru. Nemad neid ülekandeid ei müü, siis taguda paari aasta tagant ETVsse miljoneid, et nood ülekannet teeksid ei ole ilmselt väga jätkusuutlik. Ehk eelkõige tuleks vaadata siin riigi otsa, kes rahvusringhäälingust kogu suure spordi minema laseb. Eesotsas OMi ja lõpetades vutiga. Lõpuks riik imestab miks sport ausees pole ja enamikud ülekaalulisena ringi kulgevad.

                    Kommentaar


                      krdi viaplay... vaja kõik hea ära rikkuda Kruus ja Vara cli kommimas oli parim asi, nüüd see koondise värk veel... oli vaja seda jama siia maailmasse või
                      Madridista

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                        Ehk eelkõige tuleks vaadata siin riigi otsa, kes rahvusringhäälingust kogu suure spordi minema laseb. Eesotsas OMi ja lõpetades vutiga. Lõpuks riik imestab miks sport ausees pole ja enamikud ülekaalulisena ringi kulgevad.
                        Oot, reaalselt. See, et kord kahe aasta jooksul kuu aega sporti näidatakse, ajab inimesed trenni tegema ja enese eest hoolitsema? No tere lihtsameelsus, siis peaksid ju staadionitel ainult erakordselt fit-djüüdid ju olema.

                        Kommentaar


                          Tegelt kui tõsiselt rääkida siis äkki nüüd peaks olema õige aeg küll viaplay (nordic entertainment groupi) aktsiaid osta. Ostame kõik, saame paari aastaga rikkaks ja pole nende kõikide spordiülekannete lubamine enam miski probleem.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Ilma eesti keelsete kommentaarideta mängud peaksid olema lihtsalt staadioni heliga.
                            Kas võõrkeelset kommentaari staadioniheli asemel saab ka valida? Mul ei ole taani-, rootsi- või norrakeelse kommentaari vastu vähimatki. #keeledsuhujaeuroopasse

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Oot, reaalselt. See, et kord kahe aasta jooksul kuu aega sporti näidatakse, ajab inimesed trenni tegema ja enese eest hoolitsema? No tere lihtsameelsus, siis peaksid ju staadionitel ainult erakordselt fit-djüüdid ju olema.
                              Pigem mitte jah. Aga kui OMi puhul vaatamine ei pruukinud kukkuda, siis ma arvan, et koondise jalka ja suurturniiride vastu huvi kindlasti. Need, kes juhuslikult vaatama hakkasid, kaovad kindlasti ära. Ja huvitav oleks näha, kas nad siis sellepoolest tulevad rohkem staadionile või kaotavad veel rohkem huvi.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas szandor Vaata postitust
                                Kas võõrkeelset kommentaari staadioniheli asemel saab ka valida? Mul ei ole taani-, rootsi- või norrakeelse kommentaari vastu vähimatki. #keeledsuhujaeuroopasse
                                Nõus, valik oleks tore. Vähemalt siis mõni skandinaavia keel ja siis staadioni taustaheli. Need kaks valikut võiks minmaalselt olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X