320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
    Aa, ma polnud veel mobiilirakendust kasutanud. Smart TV-l endal see funktsioon veel puudub, aga ma just proovisin ja alternatiivina AirPlay’ga telekasse üle viies saab edasi-tagasi ka kerida. Kasutan siis senikaua seda. Väga hea!
    smart tvl samamoodi see nupp ju? peale nupu saab seda lihtsalt ka tagasi edasi kerida ja kõikidest appidest on see kõige mugavam ning kiirem. vasakule, paremale, keri kuidas tahad.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Mingi tehnoloogiaabi nurga peaks vist kuskile tekitama, aga aidake nüüd vanainimest välja.

      Ma elan karumustikas ja ainus korralik internet tuleb mulle läbi õhu Telia poolt. Muud teenusepakkujad ei suuda mulle siin korralikku netiühendust pakkuda. Seega Elisa uued digiboksid jm võib kõrvale jätta.
      Mul on Phillipsi vanema põlvkonna teler, st tal on eelinstalleeritud äpid sees, aga enda teada ei saa ma sinna kuskilt äppe juurde tõmmata
      Telefonis (iPhone) on mul Viaplay äpp olemas
      Nüüd, et telefoni pilt telekasse edastada, siis kõige mõistlikum variant on vist Chromecast osta?
      Õige või vale mõttekäik?
      308

      Kommentaar


        Liigud õigel teel. Võimalusel võta 4 Google TV-ga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Markko Vaata postitust
          Telefonis (iPhone) on mul Viaplay äpp olemas
          Nüüd, et telefoni pilt telekasse edastada, siis kõige mõistlikum variant on vist Chromecast osta?
          Õige või vale mõttekäik?
          Jah, kõige mugavam on pilt telekasse jagada Chromecast abiga.

          Minul endal see odavama otsa Chromecast, mis umbes 40 Eurot maksis, aga loomulikult saab zelee poolt soovitatud asjaga rohkem asju teha.

          Enne Chromecasti kasutasin pildi telekasse saamiseks HDMI kaablit, aga sellel olid oma miinused ja sain seda teha vaid arvutist, mis muidugi Viaplay puhul ei oma tähtsust, sest vaadata saab seda nii arvutis kui telefonis.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            smart tvl samamoodi see nupp ju? peale nupu saab seda lihtsalt ka tagasi edasi kerida ja kõikidest appidest on see kõige mugavam ning kiirem. vasakule, paremale, keri kuidas tahad.
            Järelvaatamisel on see nupp olemas - ilma ei olekski võimalik -, aga otsepildi ajal mul see teleka enda äpis puudub. Sul on olemas?

            Kommentaar


              Ma isiklikult eelistaks korralikku boksi (Nvidia) chromecastile aga pole ka kõige uuemat casti proovinud.

              Kommentaar


                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                Ma isiklikult eelistaks korralikku boksi (Nvidia) chromecastile aga pole ka kõige uuemat casti proovinud.
                kas seda Nvidia vidinat eestis müüakse? Chromecast 4 vist ametlikult mitte.

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust
                  kas seda Nvidia vidinat eestis müüakse? Chromecast 4 vist ametlikult mitte.


                  On täiesti olemas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    tänud. moodas maailmas, kus ülekandeid tuleb kümnest eri teenusest, on android box ilmselt siiski mõistlikum lahendus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas El President Vaata postitust
                      tänud. moodas maailmas, kus ülekandeid tuleb kümnest eri teenusest, on android box ilmselt siiski mõistlikum lahendus.
                      Lihtsalt infoks et uus chroemecast on ka "android box". Android TV tarkvara peal ja installid goolge play poest rakendusi peale nagu tahad. Go3, Viaplay, jupiter, acestream jne. Isegi UEFA TV-d vist sai kasutatud mingi U21 turniiri vaatamisel.

                      Nende erinevate boxide vahe on sisuliselt liidesed ja prose/mälu.


                      See Nvidia shield (näiteks) on lihtsat veidi võimsam ja kallim arvuti. Viapay jms vaatamisel mingit vahet ei ole.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Lihtsalt infoks et uus chroemecast on ka "android box". Android TV tarkvara peal ja installid goolge play poest rakendusi peale nagu tahad. Go3, Viaplay, jupiter, acestream jne. Isegi UEFA TV-d vist sai kasutatud mingi U21 turniiri vaatamisel.

                        Nende erinevate boxide vahe on sisuliselt liidesed ja prose/mälu.


                        See Nvidia shield (näiteks) on lihtsat veidi võimsam ja kallim arvuti. Viapay jms vaatamisel mingit vahet ei ole.
                        selge, siis võiks täitsa kaaluda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          Tegelikult võiksite kunagi selle kino ära teha, et mingi foorumi vastasseis kuhugi sobivale mängule peale lasta. Linnupoja vs Nasfal või mingi muu taoline klassik. Reitingud oleks vägevad!
                          Nad sinna fännisaatesse ei jõudnudki?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Nad sinna fännisaatesse ei jõudnudki?
                            kuulge, kuhu on jäänud see saade "Fännid baaris"? :O

                            Kommentaar


                              Kusjuures Nasfaliga saaks päris pulli saate😀😀
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                QPR-Everton mängu normaalaeg lõpeb viigiga ja järgnevad penaltid, mida Viaplay ei viitsi aga näidata ja manab kohe ette "Thanks for watching" videolõigu. Kõvad tegijad, pole midagi öelda....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X