320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Pm tavalise telekaga vanakooliboss peab nüüd suu puhtaks pühkima premmist ja clist?
    Jah, spordi vaatamine on edaspidi ainult tehnilise vaistuga noorukitele. Ah ok eks mina ju vaadata saan ka sealt, aga jube ebamugav on küll. Suvaline spordihuviline ei viitsi mingeid platvorme vahetada - vaatab seda, mida see Go3 edasi näitab, on see siis mingi korvpall või peks. Eurosport on ka paljudel, sh minul, endiselt alles: ehkki sealt tuleb aasta läbi peamiselt ainult jalgratast või snuukrit, mida ma kumbagi ei vaata.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Mina saan veel hakkama, tõsi, senisest tunduvalt ebamugavamalt, aga paljud löövad ilmselt tõesti käega või lihtsalt ei oska enam. Kurb.

      Kommentaar


        Oot, seda viaplayd ei edasta Eestis mitte keegi?
        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

        Kommentaar


          Kel näiteks mõni uuem mängukonsool, siis läbi selle peaks ka saama ju. Xboxi puhul ei ole kindel, aga ma prooviperioodil läbi ps4 vaatasin.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Kui sul USB auk telekas olemas on, siis võid osta chromecasti ja edastada telefonist või arvutist pilti sinna, kui kineskoopteler, siis läheb jah keeruliseks.

            Ja miks ma seda tsirkust tegema peaksin oma raha veel peale makstes? Kui ma juba kaablite ja äppidega võimlema pean, siis pole see enam mugav teenus ja vaatan lihtsalt illegaalselt ja vähemalt tasuta. Kui kahe laisa puldivajutusega jutt ja pilt ekraanile ei tule, siis nägemist....

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              Ja miks ma seda tsirkust tegema peaksin oma raha veel peale makstes? Kui ma juba kaablite ja äppidega võimlema pean, siis pole see enam mugav teenus ja vaatan lihtsalt illegaalselt ja vähemalt tasuta. Kui kahe laisa puldivajutusega jutt ja pilt ekraanile ei tule, siis nägemist....
              Puldi asemel on mobiiltelefon, mille kaudu saad samad asjad tööle. Et ses osas korra proovid ja rohkem ei jaura.

              Ma ise proovisin samamoodi ja ei pannud x aega digiboksi tööle

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Kel näiteks mõni uuem mängukonsool, siis läbi selle peaks ka saama ju. Xboxi puhul ei ole kindel, aga ma prooviperioodil läbi ps4 vaatasin.

                Mina läbi oma Xbox One'i just Viaplay'd vaatangi.

                Kommentaar


                  Elisa on kohe-kohe välja tulemas Androidi-põhise digiboksiga, milles Viaplay käivitamine tõesti kahe klikiga käibki. Olen testinud ja Brežnevi ajal sündinud inimesena täitsa hakkama saanud. Küllap mingi selline lahendus on ka Telia jt vaateväljas.

                  Kommentaar


                    Mu 71-aastane isa vaatab Chromecasti abil Viaplayst F1-te. Sellel uuemal variandil on ju Google TV olemas, st jooksutab ise äppe. Samal ajal on tal nuppudega telefon, sest puutetundlik ekraan oli too much.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Sinna RIPi teemasse võib varsti TV3 Spordi kanalid kanda

                      Kommentaar


                        Kas Chromecasti HMDI auguga ei saa kasutada ,ainult USB ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                          Kas Chromecasti HMDI auguga ei saa kasutada ,ainult USB ?
                          Sul on midagi sassis vist. Chromecast on alati HDMI kaudu töötanud. Uuemad versioonid tahavad natuke voolu lisaks, selle jaoks on neil USB kaabel kaasas. Aga videopilt liigub HDMI kaudu.

                          Kommentaar


                            eks streamimine püsibki elus selliste retardsete asjade pärast. maksaks hea meelega muidu.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Oota, ma pean ostma eraldi seadeldise, paigaldama selle teleka külge, ühendama selle viaplayga ja selle eest maksma?

                              Kas Elisa oma tavadigiboksi paketti ei kavatse Viaplayd lisada?
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Mõnel töötab äpiga telekas. Kuna ise kasutan Chromecasti, siis android TV'd ei hakanud 2 aastat tagasi ostma, aga tundub muidugi mugavam kui saad äpi telekasse.

                                https://viaplay.ee/devices - siin nagu väidab ka, et on osadel telekatel juba olemas.

                                Omalt poolt püüame uurida, kas on ka mingeid avalikke ja konkreetseid uudiseid selle teema osas tulemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X