320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Natuke naljakas on nii valulikku reaktsiooni lugeda. Mulle endale tundub, et 10€ kuus maksta täna CLi, ELi, Confi, Bundesliga, 2. Bundesliga, Championshipi, kõikide Inglismaa karikasarjade, Lõuna-Ameerika ja Aafrika MM-valikmängude, F1, NHLi, hunniku filmide ja sarjade eest ei tundu palju. Ja tulevikus saab Viaplayst kätte ka Eesti koondise EM-valikmängud, 2024 EMi, 2028 EMi, Copa America, Inglise kõrgliiga ja ilmselt palju muudki, siis kas see on tõesti hullem kui koroona ja ma peaks ennast üles pooma?
    Gurmaani vaatest muidugi saad selle kümpa eest terve maa ja taeva, rahulolu garanteeritud. Aga kui sa vaatad seda maarahva vaatest, kes ajaviiteks viskab EM-i peale ja õpib alagrupi ajal Kalkuni käest nimede hääldamist, siis see on sama nagu võtta neilt kiluvõileib, panna see 25 eurtsi eest Michelini tärniga restos eelroaks ja keelata mujal sellise koosluse tarbimine sootuks ära.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Pigem mitte jah. Aga kui OMi puhul vaatamine ei pruukinud kukkuda, siis ma arvan, et koondise jalka ja suurturniiride vastu huvi kindlasti. Need, kes juhuslikult vaatama hakkasid, kaovad kindlasti ära. Ja huvitav oleks näha, kas nad siis sellepoolest tulevad rohkem staadionile või kaotavad veel rohkem huvi.
      Staadionitele võivad ju mõned tõesti pärast suurturniiri tulla, kuid eesti liiga vaatajanumbrid seda vaevalt kinnitavad. Küll ei pane see kedagi füüsiliselt liigutama. Keskmine jalkafänn võtab ju õlle ja krõpsude pealt turniiri ajal üldse juurde.

      Ehk kasutage ikka legit argumente. Ala see, et terve portsu inimeste jaoks (vanurid) jääb asi liiga keeruliseks ja muu selline, aga mitte mingi "kultuur hävib ja neegrid vägistavad meie naised ära, kuna me ei lähe enam trenni tegema, vaid paksuks"-stiilis.

      Kommentaar


        Algselt postitas szandor Vaata postitust
        Kas võõrkeelset kommentaari staadioniheli asemel saab ka valida? Mul ei ole taani-, rootsi- või norrakeelse kommentaari vastu vähimatki. #keeledsuhujaeuroopasse
        Algselt postitas tpx Vaata postitust
        Nõus, valik oleks tore. Väemalt kas siis mõni skandinaavija keel või siis staadioni taustaheli. Need kaks valikut võiks minmaalselt olla.
        kas soomekeelset ülekannet ka saab?

        Kommentaar


          Algselt postitas El President Vaata postitust
          kas soomekeelset ülekannet ka saab?
          Kui saaks siis see oleks peaaegu ideaalne, aga ma kardan, et seda valikut siia regiooni ei pakuta

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Staadionitele võivad ju mõned tõesti pärast suurturniiri tulla, kuid eesti liiga vaatajanumbrid seda vaevalt kinnitavad. Küll ei pane see kedagi füüsiliselt liigutama. Keskmine jalkafänn võtab ju õlle ja krõpsude pealt turniiri ajal üldse juurde.

            Ehk kasutage ikka legit argumente. Ala see, et terve portsu inimeste jaoks (vanurid) jääb asi liiga keeruliseks ja muu selline, aga mitte mingi "kultuur hävib ja neegrid vägistavad meie naised ära, kuna me ei lähe enam trenni tegema, vaid paksuks"-stiilis.
            See ei olnud argument, ma lihtsalt tundsin huvi, et kas koondise mängude nägemise ja staadionile tulemise vahel võiks olla seos? Kas seos on ainult võitude ja staadionile tuleku vahel või ka sellele, kui võitluslikult mängitakse?
            Näiteks, kas on seos ka ETV ja liiga näitamise ning liiga vaatajate arvu vahel seos?
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Oot, reaalselt. See, et kord kahe aasta jooksul kuu aega sporti näidatakse, ajab inimesed trenni tegema ja enese eest hoolitsema? No tere lihtsameelsus, siis peaksid ju staadionitel ainult erakordselt fit-djüüdid ju olema.
              See polnud päris reaalselt. Veidi sinna “lepikul sital”, “stat pool tühi, mängu ei näe”, “etv pole 30 aastaga jalgpallirahvast teinud” stiilis argument.

              Kui veidi tõsiselmalt rääkida. Mingit mõju see spordi näitamine rahvustelevisoonis siiski avaldab. Millegi pärast seda näidatakse? Või ütleme siis nii, et kanalites mis on lihtsalt kättesaadav IGALE inimesele. Mitte kindlasti nii, et 36-aastane Riho viljandist vaatab OMi ja homme läheb gümna taha oda viskama. Aga midagi annab kindlasti, eriti noortele. Lisaks kõigele on sport meelelahutus. Meelelahutus mis makstakse osaliselt kinni meie endi rahast. Võiks siis ju pööblile nats tasuta kah näidata.

              Ma saan aru, et sinul, minul ja ilmselt enamustel foorumikasutajatel pole probleem järgmised 10 eurtsi kuskile äppi kütta. Homme uude äppi jne. Aga mis nendest “maarottidest” saab kes ajaviiteks ei osta omale kortereid. Hoopis loevad igakuu viimasel nädalal sente, et toidupaluk olemas oleks. Suurpered, rääkimata (üksikutest)pensionäridest, kellel paljudel on rahaliselt toimetulek keerukas. Peale selle on see kõik ju ikkagi lisaks? Viaplayst classic kanaleid ei näe. Kui lisame sinna tehnikaga toimetuleku ja nende maksumused, siis kas nemad ei olegi väärt vaatama sporti? Kas ei arva, et Eestis on päris suur hulk vaesuses elavaid inimesi, keda väga huvitab meelelahutus ja seda ka läbi spordi. Kes tarbiks seda heameelega.

              Kommentaar


                Viaplayl võiks olla nõue ,et ainult vaktsineeritud saavad nende äpi alla tõmmata

                Kommentaar


                  Tegin katsetusi erinevate seadmetega.

                  1. AndroidTV äpp (uus chromecast). Eeldatavasti pole vahet mis android telekat või boxi siin kasutada.
                  2. WebOS äpp (LG telekas)
                  3. Web brauser (google chrome, win10).

                  Kuna mul puudus võimalus võrrelda päris reaalajaga, siis selle kohta ei oska kommentaarida, aga omavaheline delay oli järgmine.

                  Kõige värskem pilt AndroidTV peal. Siis mingi 5-7sec maas oli Web ja 17-24sec maas oli WebOS.

                  Katsetused viisin läbi kahe CAF kvalifikatsiooni mänguga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Tegin katsetusi erinevate seadmetega.

                    1. AndroidTV äpp (uus chromecast). Eeldatavasti pole vahet mis android telekat või boxi siin kasutada.
                    2. WebOS äpp (LG telekas)
                    3. Web brauser (google chrome, win10).

                    Kuna mul puudus võimalus võrrelda päris reaalajaga, siis selle kohta ei oska kommentaarida, aga omavaheline delay oli järgmine.

                    Kõige värskem pilt AndroidTV peal. Siis mingi 5-7sec maas oli Web ja 17-24sec maas oli WebOS.

                    Katsetused viisin läbi kahe CAF kvalifikatsiooni mänguga.
                    17-24sec on ikka eriti rõve.. testin järgi homme.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Mind on alati paelunud, et mis te teete mängu ajal, et teil vahet on, mitu sekundit pilt maas on.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        Mind on alati paelunud, et mis te teete mängu ajal, et teil vahet on, mitu sekundit pilt maas on.
                        Noh, ega muud maailma välja lülitatud pole

                        Kommentaar


                          Ma ei tea kas ainult minul, aga Android TV äpp kisab nüüd "Midagi läks valesti! Proovi uuesti!".

                          uuesti proovimine ja restart ei aita.

                          WebOS ja brauser toimivad endiselt.

                          Kommentaar


                            Mulle meeldib kogu selle tsirkuse juures see keskmine-näpp-üles lüke, et nüüd saab siis 10€ kuus , kasutades piraat-IPTV pakkujat kogu maailma vuti, f1, ufc, ralli ja muu olulise spordi (jänkide kogu krempel iseenesest mõistetavalt) JA kõik selle, mida Viaplay pakub NING siis Eesti koondise mängud Full HD's kätte, kasutades sama moodsat äppi android TV peal.



                            Ehk siis lühidalt -kui asi teha piisavalt keeruliseks ja tüütuks inimese jaoks ja öelda, et küll selle nutimaailma ära õpid, siis ei ole vaja imestada, et inimene õpibki. Aga sel hetkel avaneb tema ees maailm, kus Viaplay "kogu oluline sisu 10€ eest" jääb väga nõrgaks pakkumiseks.


                            Ja noh, rääkimata sellest, et oma vanematega suurturniiri mängude arutamine jääb nostalgilisse minevikku. Sinna, kus igapühapäevane F1 vaatamine koos vanaisaga on .


                            Kapitali võit. Ühiskonma kaotus.
                            MIA SAN MIA!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas denisss Vaata postitust
                              Mulle meeldib kogu selle tsirkuse juures see keskmine-näpp-üles lüke, et nüüd saab siis 10€ kuus , kasutades piraat-IPTV pakkujat kogu maailma vuti, f1, ufc, ralli ja muu olulise spordi (jänkide kogu krempel iseenesest mõistetavalt) JA kõik selle, mida Viaplay pakub NING siis Eesti koondise mängud Full HD's kätte, kasutades sama moodsat äppi android TV peal.



                              Ehk siis lühidalt -kui asi teha piisavalt keeruliseks ja tüütuks inimese jaoks ja öelda, et küll selle nutimaailma ära õpid, siis ei ole vaja imestada, et inimene õpibki. Aga sel hetkel avaneb tema ees maailm, kus Viaplay "kogu oluline sisu 10€ eest" jääb väga nõrgaks pakkumiseks.


                              Ja noh, rääkimata sellest, et oma vanematega suurturniiri mängude arutamine jääb nostalgilisse minevikku. Sinna, kus igapühapäevane F1 vaatamine koos vanaisaga on .


                              Kapitali võit. Ühiskonma kaotus.
                              +1 ...
                              The One and Only

                              Kommentaar


                                Itaalias on vabalt kätte saadav ainult Itaalia koondise mängud (Rai) ja Coppa Italia ja Supercoppa (Mediaset vabad kanalid) Serie A, B ja C on kõik maksmisega (Sky,Dazn, Helbiz ja Eleven sport) Serie D ma ei oskagi praegu öeld kust võib näha. Sky näitab ka koondise mänge vist kui ma ei eksi. Nations League suuremate meeskondade mänge peaks kah saam näha Mediasti vabadelt kanalitelt.
                                Ülejänud liigade näitamise õigused kuuluvad kas Sky-le või Dazn-ile.
                                Näiteks, kui ma ei eksi, siis Dazn küsib mingi 29.99€ kuus plus mingi konto avamis tasu kah alguses.
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                                FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                                Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X