320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl91 Vaata postitust
    itaalias on vabalt kätte saadav ainult itaalia koondise mängud (rai) ja coppa italia ja supercoppa (mediaset vabad kanalid) serie a, b ja c on kõik maksmisega (sky,dazn, helbiz ja eleven sport) serie d ma ei oskagi praegu öeld kust võib näha. Sky näitab ka koondise mänge vist kui ma ei eksi. Nations league suuremate meeskondade mänge peaks kah saam näha mediasti vabadelt kanalitelt.
    ülejänud liigade näitamise õigused kuuluvad kas sky-le või dazn-ile.
    Näiteks, kui ma ei eksi, siis dazn küsib mingi 29.99€ kuus plus mingi konto avamis tasu kah alguses.
    em, mm?

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      em, mm?
      Viimane EM oli vabalt saadaval osaliselt. Näiteks Prantsusmaa - Ungari mäng ei olnud vabalt saadaval, aga Saksamaa - Portugal oli.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Olgem ausad me saame olema ikkagi katsejänesed sel teemal. Kujutage nüüd ette et selline asi oleks võimalik traditsioonilistes jalgpalliriikides... no ei oleks võimalik
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Kas jalgpalli riikides on vabalt saadavad kanalid ka reklaamivabad?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Alates 2022. aastast peavad Eesti televaatajad hakkama vaatama kohaliku jalgpallikoondise kohtumisi ja kaht järgmist EM-i finaalturniiri voogedastusplatvormi Viaplay vahendusel.


            Niiet mingi tasuta kraam ikkagi jääb alles.

            Kommentaar


              Siin paljud kurtnud bokside keerukuse üle, müün kaks enda boksi ära, kus kenasti äppid esilehele kõik pandud ja väga lihtne kasutada kui kontod äraseotud(go3, elisa, viaplay, netflix, apple tv jms), nii et vaadake kuulutuste lehele. Isegi vanaisad saavad selle käivitamisega hakkama.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                em, mm?
                EM-mi näitas Itaalias Rai ja Sky. Seega natuke näitas Rai (vabalevi) ning enamus Sky (makstav).
                Itaalia koondise kõik mängud on kätte saadavad RAI-is. RAI peaks olema ka Itaalia koondise ametlik partner. MM 2022 peaks olema kõik RAI-s ja 25 mängu ka Amazon-is.
                FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Saan aru, et sa pole nõus maksma ühegi kanali, artikli, äpi ega millegi eest, aga...
                  Pole küll otseselt mulle suunatud, kuid ma saan Stoki mõttest väga häesti aru, sest ma ise kaldun ka sinna mõtlema. Suur paket, kus kõik sisaldab kõike ei huvita mind mitte üks raas, sest ma tarbin sealt väikse murdosa. Minu prio on 'pooli mängud ja mõned põnevamad CL kohtumised alagrupi faasis ja esimestes knockoutides. Hiljem rohkem. Kogu selle "muu" mis seal paketis on saan ma PL poolelt kätte vaadates Match of the Day'd. Väravad, analüüs, paar nalja pühapäeva hommikul kohvi ja hommikusöögi kõrvale. Keegi ei paku mulle pay-per-viewd ja siin pean ma kohe ka juurde lisama, et raha eest 720p ei hakka ma isegi kaaluma mitte, sest kõrval on min 1080p tasuta eks .

                  Suurturniiridega on teine värk. Seal on kuu aega puhast sporti ole kus sa parajasti oled. Ja eks siin tuleb siis midagi välja mõelda.

                  Kommentaar


                    Maksma rohkem olen valmis, kuid seda mugavuse ja privileegide kasvu eest. VP oma praegusel kujul võtab neid oluliselt vähemaks koondades seni mitmes mugavamalt kättesaadavas ja paremat ülekande kvaliteeti pakkuvas kanalis laiali olevad ülekanded ühe säästuteenuse alla.

                    Aja jooksul VP teenus tõenäoliselt areneb tehniliselt kasutajasõbralikumaks ja kvaliteetsemaks, kindlasti ka varem või hiljem kallimaks. Seetõttu ei näe mõtet lahmida stiilis, et kindlasti kunagi ei hakka neilt seda teenust ostma, kuid tänasel hetkel on see siiski välistatud.

                    Emotsionaalsel tasandil on selline kõigi vähegi väärtuslikemate ülekandeõiguste kokku ahmimine ülimalt tülgastav ning on raske on tunda midagi muud kui sügavat põlgust igasuguste arvamusavalduste suhtes, mis sellist arengut kuidagi positiivse või ka lihtsalt normaalse ja aktsepteeritavana üritavad kujutada.

                    Kommentaar


                      Idee poolest on ju tegelikult seis ilus. Kõik jalgpall on ühes kohas ja ühe tasu eest kättesaadav. Kui tehniline pool ka järgi tuleks, siis pole ju miskit kurta. Kui hull see pildikvaliteet siis on? Mäletan seda VSB-d enne HD aega... seda pilti küll tagasi ei tahaks.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Pildil pole otseselt midagi viga vs ülejäänud meie turul pakutavad teleteenused/kanalid. Pigem on lihtsalt see, et võimalused on olemas, et võiks olla palju parem pilt juba(head telerid, mujal maailmas hea pilt jms)

                        Kommentaar


                          No kui näiteks praegu võrrelda Viaplays olevat pilti F1-st sellega mida ametlik F1TV pakub (Full HD 1080p), siis 43'' teleka ekraanil on kvaliteedi vahe ikka meeletu.

                          Kommentaar


                            Korralik Bundesliga promotion käib.


                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Kas kellelgi teisel on ka selline asi olnud, et telefonist telekasse striimidest hakkab ülekanne pidevalt hakkima ja kaotab kvaliteeti?

                              Ütlen ära, et ühegi teise pakkujaga pole nii olnud, olgu selleks Apple või Netflix või TV3 Sport.

                              Arvutist telekasse pole probleemi.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Kas kellelgi teisel on ka selline asi olnud, et telefonist telekasse striimidest hakkab ülekanne pidevalt hakkima ja kaotab kvaliteeti?

                                Ütlen ära, et ühegi teise pakkujaga pole nii olnud, olgu selleks Apple või Netflix või TV3 Sport.

                                Arvutist telekasse pole probleemi.
                                Ei ole seni ja teen seda maal tihti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X