320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    teistelt spordialadelt saaks ka võrdlusi, et kui näiteks Kanepi või Kontaveiti mäng on päris telekanalil - mõnel eestikal või Eurospordis vs (tasuta) Delfi TV või (tasuline) EurosportPlayer. kui palju nende striimimisäppide ja -saitidega vaadatavus langeb? need ajad, kui viitsiti netist mingeid piraatstriime taga ajada, on suures plaanis ilmselt möödas.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Viaplay pildikvaliteet peaks olema sama, mis Go3-l. Pidavat olema standard siin regioonis. Ma ise tahaks ja ootaks samuti paremat kvaliteeti.
      Go3 väidab küll, et 1080p. Vähemalt kui nüüd brauserist vaatasin. Telekast vaadates ei ütleks ka, et 720 on.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        Kui nüüd veel agiteerida, siis F1 vaatamine Eestis tapeti ka kuidagi nii ära ju.

        Ja mis EJL siis teeks kui ERR ütleks neile, et imege kotte, aga meie teie liigat enam ei viitsi näidata?
        F1 ei tapnud keegi ära, Kruus ütles, et neilt küsiti selline summa lihtsalt, et neil ei olnud seda raha kuskilt võtta. Paar aastat hiljem tuli nüüd Viaplay ja ostis probleemideta õigused. Kes iganes meilt oleks neid õigused enne tahtnud osta, siis oleks seda samuti saanud, lihtsalt suurt rahakotti vaja.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Viaplay pildikvaliteet peaks olema sama, mis Go3-l. Pidavat olema standard siin regioonis. Ma ise tahaks ja ootaks samuti paremat kvaliteeti.
          Regioon nagu Baltikum või nagu Skandinaavia? Kui Baltikum, siis krt midagi pole teha, aborigeeni tunne ainult süveneb.
          Isegi kui ma sooviks paremat kvaliteeti ja oleks selle eest nõus rohkem maksma, siis ma ei saa seda. Ma ei tarbiks bittigi Viapleid, kui ma saaks legaalselt osta äiteks Sky teenust.

          Ja standard kelle või mille jaoks, rahvusvaheliste spordisündmuste edastamiseks?

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Viaplay pildikvaliteet peaks olema sama, mis Go3-l. Pidavat olema standard siin regioonis. Ma ise tahaks ja ootaks samuti paremat kvaliteeti.
            seda, mida rootslased meie standardiks peavad, sai ka mõned aastad tagasi siin tihti kuulda põhilise vabandusena. kui TVPlay/Go3 viaplay alt vabanes, siis leiti õige pea ka uus standard üles.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              F1 ei tapnud keegi ära, Kruus ütles, et neilt küsiti selline summa lihtsalt, et neil ei olnud seda raha kuskilt võtta. Paar aastat hiljem tuli nüüd Viaplay ja ostis probleemideta õigused. Kes iganes meilt oleks neid õigused enne tahtnud osta, siis oleks seda samuti saanud, lihtsalt suurt rahakotti vaja.
              Viaplay ei ostnud seda eraldi välja. Kui toona müüs Viasat oma spordikanalid ameeriklastele, siis ei antud F1 õigused edasi üle. Ja nüüd, kui Viaplay tuli turule tagasi, reaktiveeriti need õigused.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Viaplay ei ostnud seda eraldi välja. Kui toona müüs Viasat oma spordikanalid ameeriklastele, siis ei antud F1 õigused edasi üle. Ja nüüd, kui Viaplay tuli turule tagasi, reaktiveeriti need õigused.
                Aa nii või, kas F1 omanike vahetus mis vahepeal toimus ei muutnud seda, et pidi uuesti vaba turult õigused ostma?

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Aa nii või, kas F1 omanike vahetus mis vahepeal toimus ei muutnud seda, et pidi uuesti vaba turult õigused ostma?
                  Õigused säilisid, kuid just F1 ei läinud TV3 Spordile üle.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Õigused säilisid, kuid just F1 ei läinud TV3 Spordile üle.
                    Ok, tänks ilma sissevaadet omamata on tavalisele inimesele see õiguse säilimise/üle kandmise värk suht fucked up shit

                    Kommentaar


                      palju F1 vaatajanumbrid hetkel on Viaplayl?
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Ok, tänks ilma sissevaadet omamata on tavalisele inimesele see õiguse säilimise/üle kandmise värk suht fucked up shit
                        Mulle ka. Lihtsalt kuulsin üks päev sellest.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas El President Vaata postitust
                          seda, mida rootslased meie standardiks peavad, sai ka mõned aastad tagasi siin tihti kuulda põhilise vabandusena. kui TVPlay/Go3 viaplay alt vabanes, siis leiti õige pea ka uus standard üles.
                          Ma ausalt ei tea. Ma ei ole mingi otsustaja ega oma liiga palju infot. Ma olen kõigest kommentaator ega pole Viaplay kõneisik. Paistab, et astusin samasugusesse ämbrisse, nagu mõned head aastad tagasi Mõnu, kui jagas VSB osas mängude infot ja muud ja sai selle eest puid alla.

                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          https://soccernet.ee/artikkel/vabale...v-lt-viaplayle

                          MIDA VITTU, 1 aprill? täiesti putsis.
                          Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                          See pole päris okei..enda kodumängud peavad olema ka kohaliku meedia ülekandes, see nagu väike tükk iseseisvusest ära võtmine.
                          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                          Just viskasin selle viasati panni välja... pilti suurel teleri ekraanil ei andnud telia omaga võrreldagi. Seadmed olid kekiaegsed ja nõudsid 100 puldi kasutamist. Nüüd siis selline pardakk. Viia koondisemängud kanalile mida ei näita kõik suuremad teenuse pakkujad eestis on idiootsus. Telia kliendid siis võivad hakata mõtlema mis saab.
                          Algselt postitas Olar Vaata postitust
                          viaplay on hullem kui koroona
                          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                          Muidugi need kriidid viaplayst ja lihtsalt pool taunid oma “staadion pole välja müüdud, tasuta ei näe” ja “ETV pole meid 30 aastaga vurirahvaks teinud” väidetega. Ma ei tea minge pooge üles ennast.
                          Algselt postitas El President Vaata postitust
                          sama kontsern ja tehniline lahendus oli vist (äpp minu arust suurt muutunud pole), kuigi omanikud võisid vahepeal vahetuda. vahetunud on ka ettevõtte kõneisik siin foorumis.
                          Natuke naljakas on nii valulikku reaktsiooni lugeda. Mulle endale tundub, et 10€ kuus maksta täna CLi, ELi, Confi, Bundesliga, 2. Bundesliga, Championshipi, kõikide Inglismaa karikasarjade, Lõuna-Ameerika ja Aafrika MM-valikmängude, F1, NHLi, hunniku filmide ja sarjade eest ei tundu palju. Ja tulevikus saab Viaplayst kätte ka Eesti koondise EM-valikmängud, 2024 EMi, 2028 EMi, Copa America, Inglise kõrgliiga ja ilmselt palju muudki, siis kas see on tõesti hullem kui koroona ja ma peaks ennast üles pooma?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Nende äppide ja digiboxide maailmaga on veel see häda, et kuigi ma omast arust ei ole 80-aastane tädi Maali, siis kui ma panen arvutis go3 käima, ühendan HDMIga telekasse ja viskan diivanile pikali, siis pikkade pallide ajal ehk kui pilt kiiresti palju liigub, siis hakib ju? Ei teagi, kas häda on võrguühenduses (20M/20M), arvutis või telekas. Aeglased kaadrid on sujuvad, nendega pole probleemi, nii et vist ei ole ikka võrgu süü, vaid pigem miski ei jaksa ära renderdada? No vot, aga kuidas 80-aastane tädi Maali selle probleemi lahendab, ma ei kujuta ettegi. Igatahes hakkiv pilt on tagasiminek, ükskõik kui fancy nimega seda nimetada.
                            See on tõenäoliselt seotud sul teleka seadetega. Kui ma teleka välja vahetasin, tekkis sama asi, et Go3-st vutti vaadates pikad pallid liikusid ekraanil nö hakkides ja jutina. Selgus, et oli peal lihtsalt mingi pilti parandav ja sujuvamaks muutev seade, mis tuli maha keerata.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Pohlak: koondisemängud peaksid olema rahvustelevisiooni ekraanil

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tpx Vaata postitust
                                Uiboleht AKA asdf (vist oli nii) ütles just äsja nii:

                                https://sport.postimees.ee/7328057/e...lt-platvormilt
                                Kenake koondisemängudki tasuta on. Aga see, et suurturnad enam mitte, palju õnne. Aina vähem vutt inimesi paeluma hakkab. Kui tänavu vaatas 75% elanikonnast EMi, mis on päris hea. Siis julgen pakkuda viaplay esindajale, et järgmist suurturnat läbi teie tasulise äpi caatab samade kriteeriumite järgi maksimaalselt 40%.

                                Kui sport eriti jalgpall kolib tasuta kanalist tasulisse ja jutt kõrval on, et nüüd on parem, kvaliteetsem ja mida kõike veel. Kas see pole kõik 20. järguline? (v.a pildikvali, aga see ok etvl)
                                20. järguline selles osas, et vutt pole päris “maskisaade”, kus uues kanalis on paremad kohtunikud, ägedamad rekvisiidid, kihvtimad esinejad ja coolimalt ülesehitatud show. Jalgpallis kui ka spordis laiemalt, olenemata telekanalist pakub elamust ikkagi see, kuidas läheb lemmikul. Kõik muu on kõrvalmüra. Mida olenevalt tujust ja tulemusest sõimata. Või kui Viaplayst vaatad, tundub Eesti 1-0 võit 5-0 ja 7-0 kaotus nagu 0-0?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X