320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Absurd.

    Kommentaar


      Ma arvasin, et see juba ammu ametlik.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        see on küll täiesti perses uudis. käed eemale suurvõistlustest!

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Ma saan seda muidugi ka Elisa klienditeenindusest küsida, aga...

          Mul on praegu Elisa digiboks. Saan ma õigesti aru, et Viaplay-d juurde tellides ilmub sinna maagiline Viaplay väli ja kõik spordiülekanded on mulle valla?

          Ja kas Viaplay kannab reaalselt kõiki eurosarjades mänge (lihtsalt enamik pole eestikeelse kommentaariga)?
          Mul on ka Elisa ja nutikas telekas. Tegin Viaplay enne selle uudise ilmumist ära ja kasutan Viaplayd telekaäpina (nagu ka Netflixi). Sisulist vahet vist ei ole ehk mul ei ole mõtet Telia kaudu seda Viaplayd kinni plekkida?

          Kommentaar


            Tänage Mōnu ja Plasticu suguseid kapitalistidest türapeasid, kes tapsid meie Ferdinandi.

            Kommentaar


              Äkki see pole nii halb nagu Eesti Meedia Tokyo Olümpia ülekanded? Äkki õnnestub meil isegi midagi paremini teha, kui ETV-l? Mine tea. Tore, kui saame proovida.

              Aastate jooksul on ETV kommentaatorid, stuudiojuhid ja külalised saanud päris palju peksa. Et noh, kui nad olid tõesti Eesti kõige parem variand üleüldse, siis äkki poleks pidanud peksma neid nii palju?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Tasulise voogedastusplatvormi peale minek on ikka hoopis teine asi kui ETV-st Kanal 2 peale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas lenc Vaata postitust
                  Tasulise voogedastusplatvormi peale minek on ikka hoopis teine asi kui ETV-st Kanal 2 peale.
                  Aitäh.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Äkki see pole nii halb nagu Eesti Meedia Tokyo Olümpia ülekanded? Äkki õnnestub meil isegi midagi paremini teha, kui ETV-l? Mine tea. Tore, kui saame proovida.

                    Aastate jooksul on ETV kommentaatorid, stuudiojuhid ja külalised saanud päris palju peksa. Et noh, kui nad olid tõesti Eesti kõige parem variand üleüldse, siis äkki poleks pidanud peksma neid nii palju?
                    Ma ei kahtle üldse Viaplay võimekuses seda asja palju paremini teha lihtsalt koondise mänge ei peaks rahva käest ära võtma ja see on mu kindel seisukoht.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Ma ei kahtle üldse Viaplay võimekuses seda asja palju paremini teha lihtsalt koondise mänge ei peaks rahva käest ära võtma ja see on mu kindel seisukoht.
                      Rahva koht on staadionil. Kuniks kõik mängud pole 100% välja müüdud, pole ka pointi mänge tasuta näidata.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Rahva koht on staadionil. Kuniks kõik mängud pole 100% välja müüdud, pole ka pointi mänge tasuta näidata.
                        Aga kui ma täna mitte jalgpallifännina vaid halli massi esindajana näiteks ETV ei näe Eesti koondise mängu ja mu lapsed ka ei näe, siis kuidas tulevikus rahvas statkale jõuab kui mitte miski huvi ei ärata?

                        Kommentaar


                          Kes neid koondise mänge muidu müüvad telekanalitele? EJL ise?

                          Ja üks asi on raha. Hoopis suurem probleem on kättesaadavus. Kõige suurema "paugu" saab vanem generatsioon(mul vanematel näiteks jääb kindlasti nägemata siis). Eks neile jääb Vikerraadio ülekanne siis
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Rahva koht on staadionil. Kuniks kõik mängud pole 100% välja müüdud, pole ka pointi mänge tasuta näidata.

                            Ühesõnaga Valgas elav pensionär peaks ennast kell 21:45 algavaks mänguks staadionile vedama? Ja kui ei vea, siis lakkugu panni?

                            Kommentaar


                              Koondise mängud peaks olema vabalt saadavad!

                              Viaplayle ideaalne PR võimalus teha Eesti Koondise mängud vähemalt internetis tasuta vaadatavaks kõigile Eestlastele!

                              Kommentaar


                                suurvõistlustega on nii, et usutavasti suudetakse viapleieris või kus iganes mänge normaalse kommentaariga üle kanda küll, aga kas neil on meie pisikese turu jaoks ka viitsimist stuudiot üldse teha jne selmet rämeda tümaka saatel mingit poolaja teksti või eelmise hooaja tipphetki ekraanile kuvada. on see ETV mis ta on, aga vähemalt tehakse.

                                lisaks on oht, et need suurvõistlused kaotavad kõvasti oma nähtavust laiemas plaanis. Eesti Meedial ja TV3 grupil on vähemalt laia vaatajaskonnaga vana kooli kanalid olemas, kus olulisemat näidata, mida Viaplayl ei ole.

                                koondisemängude maksumüüri taha peitmine on igast otsast täielik sigadus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X