Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8
  1. #1
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    55

    Algupärane Loo Jõuluturniir 10.12.2016

    Kutsme kõiki osalema Loo Jõuluturniiril, mis toimub 10. detsember 2016.
    Toimumise koht ja aeg: Kell 11 Loo Spordihoones, aadress on Spordi tee 5, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa.
    Osalemiseks mingeid piiranguid ei ole, mängima on oodatud kõik!
    Platsil viibib 4 väljakumängijat ja 1 väravas.
    Mänguajaks on 15 minutit, kui tuleb 10 meeskonda, 8 meeskonna puhul on 2x10 minutit.
    Mänge vilistavad EJL kohtunikud. Mängitakse saalijalgpallireeglite järgi ja saalipalliga. http://www.jalgpall.ee/docs/Saali_reeglid2014_2015.pdf
    Ühes meeskonnas võib olla kuni 10 mängijat mitte rohkem.
    Osalema pääsevad 10 meeskonda, kes loositakse kahte alagruppi. Alagruppide 2 parimat saavad otse poolfinaali.
    Võit annab 3 punkti, viik 1 punkti ja kaotus 0 punkti
    • Juhul kui on ühes alagrupis mitmel meeskonnal võrdsed punktid, arvestatakse järgnevaid näitajaid :
    a) väiksem antud loobumiskaotuste ja tühistatud tulemuste arv
    b) omavaheliste mängude punktid
    c) omavaheliste mängude väravate vahe
    d) üldine väravate vahe
    e) suurem võitude arv
    f) suurem löödud väravate arv
    Kui poolfinaalis või finaalis või kolmandakohamängus lõppeb mängu normaalaeg viigilise tulemusega siis selgitatakse võitja 5 minutilise lisaajaga järel, kui see tulemust ei anna siis penaltitega (esimese eksimuseni).
    Võitjaid premeeritakse medalite ja karikaga, lisaks auhinnad ka parimale mängijale, väravavahile ja väravakütile.
    Osavõtutasu on 80 Eurot, osalema pääsevad 10 kiiremat registreerujat. Osavõtumaks tuleks tasuda hiljemalt 5. detsembriks kontole EE332200221041571717 Bert Jämsä, selgitusse panna meeskonna nimi.
    Tulge veedame ühe sportliku laupäeva!
    Lisainfo numbrilt 56345254
    https://www.facebook.com/events/149766378820280/

  2. #2
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    55

    Algupärane

    Hetkel osalevad meeskonnad:
    1. Loo Pisivurr
    2. Aruküla
    3. FC Castovanni Valges
    4. KÕMMMM
    5. BSC Türi
    6. Pro Era
    7. Loodist Väljas
    8. Power Rangers
    9. Pirita RJK
    10. JK Keelutsoon

  3. #3
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    55

    Algupärane

    Tuletan meelde, et osalema pääsevad 10 esimest maksjat!

  4. #4
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    55

    Algupärane

    Osalevad meeskonnad:
    1. Loo Pisivurr - Makstud
    2. Eyafajallajökull - Makstud
    3. KÕMMMM - Makstud
    4. Aruküla
    5. FC Castovanni Eagles
    6. JK Keelutsoon
    7. Pro Era
    8. Loodist Väljas
    9. Power Rangers
    10. Pirita RJK

  5. #5
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    55

    Algupärane

    Osalevad meeskonnad:
    1. Loo Pisivurr - Makstud
    2. Eyafajallajökull - Makstud
    3. KÕMMMM - Makstud
    4. Loodist Väljas - Makstud
    5. Aruküla - Makstud
    6. Power Rangers - Makstud
    7. FC Castovanni Eagles
    8. Pro Era
    9. Pirita RJK
    10.

  6. #6
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    55

    Algupärane

    Osalevad meeskonnad:
    1. Loo Pisivurr - Makstud
    2. Eyafajallajökull - Makstud
    3. KÕMMMM - Makstud
    4. Loodist Väljas - Makstud
    5. Aruküla - Makstud
    6. Power Rangers - Makstud
    7. FC Castovanni Eagles - Makstud
    8. Viljandi - Makstud
    9. Narva United - Makstud
    10. Pirita RJK

  7. #7
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    55

    Algupärane

    Alagrupid loositud ja grupid on järgmised:
    A-alagrupp:
    1. Pirita RJK
    2. Loodist Väljas
    3. Loo Pisivurr
    4. Eyafajallajökull
    5. KÕMMMM
    B-alagrupp:
    1. Narva United
    2. Viljandi
    3. Aruküla
    4. Power Rangers
    5. FC Castovanni Eagles

  8. #8
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    55

    Algupärane

    Mängud:
    1. Loodist Väljas - KÕMMMM 11.00-11.15
    2. Viljandi - FC Castovanni Eagles 11.17-11.32
    3. Eyafajallajökull - Loo Pisivurr 11.34-11.49
    4. Power Rangers - Aruküla 11.51-12.06
    5. Pirita RJK - Loodist Väljas 12.08-12.23
    6. Narva United - Viljandi 12.25-12.40
    7. KÕMMMM - Eyafajallajökull 12.42-12.57
    8. FC Castovanni Eagles - Power Rangers 12.59-13.14
    9. Pirita RJK - Loo Pisivurr 13.16-13.31
    10. Narva United - Aruküla 13.33-13.48
    11. Loodist Väljas - Eyafajallajökull 13.50-14.05
    12. Viljandi - Power Rangers 14.07-14.22
    13. KÕMMMM - Pirita RJK 14.24-14.39
    14. FC Castovanni Eagles - Narva United 14.41-14.56
    15. Loo Pisivurr - Loodist Väljas 14.58-15.13
    16. Aruküla - Viljandi 15.15-15.30
    17. Eyafajallajökull - Pirita RJK 15.32-15.47
    18. Power Rangers - Narva United 15.49-16.04
    19. Loo Pisivurr - KÕMMMM 16.06-16.21
    20. Aruküla - FC Castovanni Eagles 16.23-16.38
    Poolfinaalid, orienteeruv kellaaeg 2x10 mänguaeg:
    21. A1 - B2 16.45-17.07
    22. B1 - A2 17.09-17.31
    23. 3. koha mäng 17.35-17.57
    24. Finaal 18.00-18.22

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud