320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti jalgpallitaristu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Mis te jaurate.Nagu üks sõber Swissist lausus,hiiu säästukas on euroopas ainulaadne.Möendusega,kui neid jooksuradu ei oleks.

    Kommentaar


      #62
      Rein Ilves,hetk tagasi Tallinna TV-s.Kalevi statka on eelkõige mõeldud rahvatantsjatele.Jõudu sukkpükstele.Tuljak on ikka tore tants

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas ööö Vaata postitust
        Rein Ilves,hetk tagasi Tallinna TV-s.Kalevi statka on eelkõige mõeldud rahvatantsjatele.Jõudu sukkpükstele.Tuljak on ikka tore tants
        Eino jumala eest, olgu siis. Või sa tahaksid koondise kohtumisi kunagi seal näha ja vaadata mängu üle jooksuradade?
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          #64
          Kui rääkida taristust üldisemalt, siis ma olen alati arvanud, et peab panustama eeskätt sisehallidesse jne. Sellele vaatamata ei saa ma aru, et olukorras, kus tingimused on veerandsajandi taguse ajaga siiski võrreldamatult paranenenud, tuleb uusi, tasemel mängijaid meil sama napilt peale. Oper, Poom, Zelinski, Lemsalu jt ju said noorena korralikul murul mängida mõni kuu aastas, ülejäänud ajal mingitel sopastel kruusaplatsidel või koolivõimlates. Ma ise mäletan kuidas sai trenni tehtud ja mängitud näiteks Kalevi statka varuväljakul ehk komsokal, millest kolmandik oli tihti vee all. Praegu peaks justkui teoreetiliselt mängumehi kordades rohkem peale kasvama aga näha seda kahjuks pole. Oskab seda keegi seletada?

          Kommentaar


            #65
            Ma arvan et yhest vastust ei ole.
            1. Ega ka teistes riikides ei olnud nii palju halle. Ehk ka teiste riikide tingimused on paremaks läinud. Eelkõige keskpäraste või nõrgemate riikide tingimused.

            2. Oleme tasemelt ja metoodiliselt aina rohkem maha jäänud.

            3. Läheb ka esimese punktiga kokku aga teistes riikides on raha rohkem kui meil. Ehk et 90 ndate jalgpalli buumiga kasvas teiste jalgpallimajandus kindlasti protsentuaalselt kiiremini kui meie oma. Arvestades ka meie väikest algsummat siis on käärid eriti räiged.
            fc pohmell

            Kommentaar


              #66
              Suuresti kirjutan duffi jutule alla. Usun, et ei eksi kui väidan, et professionaalsete jalgpallurite hulk turul suureneb pea iga aastaga. Ega teisedki seisa oma treeningtingimuste parendamisega paigal. Eestil kui suhteliselt vaesel riigil (võrreldes teiste Euroopa riikidega - nt Island, Belgia, kes iganes), on raske teha suuri hüppeid. Ning nii väikse rahvaarvuga riigil nagu meil annab aastakäikude tugevus samuti tunda, nii et oma roll on ka juhusel. Kõik aastad pole vennad. Eks tegureid ole veelgi ning nõnda sünnibki hetkeseis.

              Olid kuidas need koondise esitused tänavu olid, aga ega hetkel see seis nüüd nii trööstitu ka ole. Nautigem karjääri tipus olevate Klavani ja Vassiljevi esitusi. Küllap leiavad varsti soone üles ka koondisemängudeks.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                Eino jumala eest, olgu siis. Või sa tahaksid koondise kohtumisi kunagi seal näha ja vaadata mängu üle jooksuradade?
                Erinevalt sinust olen ma seda seal juba teinud.Vastas olid vist Afgaanid ja mingid DDRi sats käis seal ka mängimas

                Kommentaar


                  #68
                  Ah, pole mõtet jälle saagi käima tõmmata mingil arengu või muutuste teemal. Kohe lendavad kohale urmar, asdf, chac jne kes kirjeldavad kui kirglikult ja ennastsalgavalt on EJL arendanud Eesti jalgpalli - liigahooaeg PEAB algama lumes ja PEAB lõppema novembri vihmas (sest Lätis ja Leedus on ka nii), noortetreenerid on meil super koolitatud, president on meil parim võimalik ja üleüldse oleme kohe-kohe finaalturniirile jõudmas.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    #69
                    600 uut treenerit ,tundub ka mingi õngena preemiarahade välja õngitsemist UEFAlt

                    Kommentaar


                      #70
                      Lihtsalt varsti muutub koomiliseks,et meil on rohkem paberiga jalka treenereid,kui koolides keka õpse.Aga kus on tulemused.

                      Kommentaar


                        #71
                        Kas tulemused tuleks siis võimalikust väheste treeneritega? Ma ei saa su loogikast nagu aru.
                        Kuidas sa näed midagi negatiivset treenerite koolitamises
                        Algselt postitas ööö Vaata postitust
                        Lihtsalt varsti muutub koomiliseks,et meil on rohkem paberiga jalka treenereid,kui koolides keka õpse.Aga kus on tulemused.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          Kas tulemused tuleks siis võimalikust väheste treeneritega? Ma ei saa su loogikast nagu aru.
                          Kuidas sa näed midagi negatiivset treenerite koolitamises
                          Ma ei ole selle vastu,aga me toodame nagu massi,et kellegi ees kelkida.Juhtub aga mingi protreener kinga saama ,tekib kohe küsimus ,kes saab asendada.Usun nagu koolis on kvaliteet olulisem,kui kvantiteet

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas ööö Vaata postitust
                            Ma ei ole selle vastu,aga me toodame nagu massi,et kellegi ees kelkida.Juhtub aga mingi protreener kinga saama ,tekib kohe küsimus ,kes saab asendada.Usun nagu koolis on kvaliteet olulisem,kui kvantiteet
                            Kas sa mõnikord peale virisemise muud ka teed? Delfi anonüümsete kommentaatorite sektor on sinusuguste jaoks.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                              Kas sa mõnikord peale virisemise muud ka teed? Delfi anonüümsete kommentaatorite sektor on sinusuguste jaoks.
                              oo jõulud ja jüngrid!MOTT!Rahuliku jõuluaega kõigile.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                                Kas sa mõnikord peale virisemise muud ka teed? Delfi anonüümsete kommentaatorite sektor on sinusuguste jaoks.
                                Ja olenevalt Sinust ei ole mina anonüümne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X