320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Romario mõtted Eesti spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Romario mõtted Eesti spordist

    Hei,

    Olen Mario ning täie tervise juures ma ei ole, sest enamuse oma vabast ajast kulutan spordi vaatamisele, peaasjalikult jälgin Eesti sporti, mille mängudele keskendub ka antud teema. Hasartmängudega, varasemalt pokker ning nüüd ka spordiennustus, olen tegelenud aastaid ning ainus eesmärk on olnud sellega lisaraha teenida, mis on vähemalt senimaani olnud ka tulemuslik. Viimasel aastal on võtmerolli selles mänginud Eesti sport, kus tunnen end ka kõige kodusemalt. Suurliigade mänge siia postitama ei hakka, sest minu jaoks on oluline koefitsientidest leida väärtust, mis tippsündmuste puhul on oluliselt keerulisem. Kellelegi midagi garanteerida ei saa ega ka taha, aga ehk saab keegi siit häid mõtteid ja väga teretulnud on ka oma mõtete avaldamine.

    Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks

    aga lähme asja juurde.

    Avamänguks valin välja Balti liiga korvpallikohtumise Pärnu Sadama ja Avis Rapla vahel. Mõlemat meeskonda on iseloomustanud tänavu väga hõre koosseis, mida on seganud mitmed vigastused ehk erilist rotatsiooni me selles mängus näha ei saa ning mängu otsustavad põhimängijad. See kvaliteet on Raplal aga oluliselt kõrgem ning eriti märkimisväärne on erinevus korvi all, kus ühelt poolt täidab põhitsentri kohta nooruke Kask või siis loomupäraselt mitte tsentrid Hallik või Volkus. Rapla korvi all võimutseb aga Eesti korvpalliliiga üks parimaid mängijaid van der Mars, kes kõigi eelduste kohaselt peaks seal Pärnu vastu tegema, mida ise vaid soovib. Ka Rapla tagamängijaid pean oluliselt kvaliteetsemateks.

    Valisin välja Rapla -2,5, mille sain Coolbetist kätte 1,87. Tänavu on kahel korral omavahel kohtutud ning mõlemal Raplas peetud mängul võttis Rapla kindla võidu (+18 ja +13). Võtaksin ka Rapla suurema hc, sest vähemalt paberil on raske näha, et Pärnul Rapla vastu varianti oleks.

    #2
    Sellessamuses Coolbetis on liin nihkunud 5,5 peale juba.

    Mul on küsimus. Miks on TTÜ turniiritabelis nii kõrgel positsioonil hetkel? Olles näinud nende mängu Valgaga. No pehmelt öeldes ei jäetud liiga hea võistkonna muljet.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Sellessamuses Coolbetis on liin nihkunud 5,5 peale juba.

      Mul on küsimus. Miks on TTÜ turniiritabelis nii kõrgel positsioonil hetkel? Olles näinud nende mängu Valgaga. No pehmelt öeldes ei jäetud liiga hea võistkonna muljet.
      Peamiseks põhjuseks on see, et ei ole mängitud veel Cramoga, kellega mängud koduliigas lähevad arvesse kahekordselt. Teiseks võideti hooaja alguses kodus tolles mängus täielikult ebaõnnestunud Raplat, aga Cramo, Rocki ning Rapla järel ma peangi TTÜ-d tugevuselt hetkel Eesti neljandaks meeskonnaks. Nii nagu enamus Eesti korvpalliklubide puhul sõltub ka nende mäng väga palju üksikute indiviidide esitusest (eelkõige Olmre) ja kuigi neil on võrreldes näiteks Pärnu ja Rakverega pikem pink, siis põhimängijate ja pingilt sekkunute tasemevahe on märgatav. Minu jaoks on suurimaks müsteeriumiks Valga viletsad etteasted, kellel on ühena vähestest hea komplekteeritus ehk mitu Eesti tasemel korralikku mängijat igale positsioonile, aga mängitakse väga rumalat korvpalli.

      Kommentaar


        #4
        Kindlasti jälgin huviga, kui sul on viitsimist seda asja siin pikemalt ajada. Endal teadmised eesti korvpallist ja jalgpallist suht nullilähedased.

        Kommentaar


          #5
          Toetus ka minu poolt, loodan , et sind jätkub kauaks.

          Kommentaar


            #6
            Esimene mäng tuli ära, aga mitte nii kergelt kui oleks eeldanud ning lõpueel läks isegi päris tuliseks. Ausaltöeldes oli mõlemalt poolt päris kohutava tasemega mäng.

            aga vaatame homsesse päeva, kus Balti liigas TTÜ võõrustab Rakvere Tarvast. Sooviksin kaasa mängida TTÜ-ga, aga hetkel hinnatakse liini sõltuvalt kontorist -6,5 või -7 peale, mis väga kaasa ei kutsu. Küll jäi aga silma under 158,5 @1,9. Andres Sõbra stiil on lihtne ning varasematel aastatel poleks kaalunudki, et mängiks Rakvere mängul sellist under liini, siis tänavune Rakvere on mängijatüüpidelt veidi teistsugusem meeskond ning puuduvad individuaalselt väga meisterlikud mängijad. Kuu tagasi Eesti meistriliiga raames kui mängiti samuti Tallinnas, siis visati kahe peale 166 punkti, aga selle mängu puhul puudusid Rakvere meeskonnast Mario Paiste ja Oliver Metsalu, kes kumbki pole ründefaasis väga oskuslik mängija ning pigem on tuntust kogunud tublide võitlejatena, mis kaitsefaasis tuleb väga kasuks. TTÜ on võimeline viskama üle 80, aga Rakvere on viimastes mängudes olnud skoorimisega hädas, mistõttu arvan, et selles mängus under võib olla hea panus.

            Kommentaar


              #7
              Uurisin siin saalijalgpall koondist enne Balti turniiri ning vaatasin, et millegipärast pole ida-virumaa klubid mitte ühegi mängijaga esindatud. Ega sa juhuslikult ei tea, mis selle põhjus on? Kodakondsusprobleemid, sitt klapp Tallinna mängijatega või puudub meestel huvi koondise eest mängida? Hetkesatsile annaksid kasvõi nt Bader, Andrejev, Tarassenkov Narvast ja Zhukovid Sillamäelt vähemalt klassi poolest kõvasti juurde.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                Uurisin siin saalijalgpall koondist enne Balti turniiri ning vaatasin, et millegipärast pole ida-virumaa klubid mitte ühegi mängijaga esindatud. Ega sa juhuslikult ei tea, mis selle põhjus on? Kodakondsusprobleemid, sitt klapp Tallinna mängijatega või puudub meestel huvi koondise eest mängida? Hetkesatsile annaksid kasvõi nt Bader, Andrejev, Tarassenkov Narvast ja Zhukovid Sillamäelt vähemalt klassi poolest kõvasti juurde.
                Sinu poolt mainitud mängijatel pole kellelgi Eesti kodakondsust. Sesmõttes on Eesti futsalikoondist saaliliiga mängijate pealt päris keeruline komplekteerida. Liigas osaleb kuus vene satsi, siis on Augur, kellel on ka juba ühe neliku jagu vene poisse ning Nõmme, kes on lihtsalt vilets.

                Kommentaar


                  #9
                  TTÜ - Rakvere läks korralikult üle liini. Veidi sai meeskondade kaitsesuutlikust ülehinnatud, aga päris suureks võtmekohaks oli Tarva korvialuse jõu Bakeri puudumine, mis endal õnnestus vahetult enne mängu TTÜ -6,5ga ära kindlustada. Kahjuks siia polnud aega seda kirja panna. Kuigi ka ilmselt Bakeriga mängides oleks see liin täna täis tulnud, aga Tarvas on tänavu ikka päris õnnetu. Homme Eesti satsid ei mängi ja vähemalt hetkel reedese Pärnu - Rakvere kohta mõtted puuduvad, aga vaatame milliste liinidega välja tullakse.

                  Aktiivsemaks ja loodetavasti põnevamaks läheb see teema jaanuari alguses kui Eesti vutiklubid alustavad ettevalmistusega traditsioonilisel halliturniiril.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

                    Aktiivsemaks ja loodetavasti põnevamaks läheb see teema jaanuari alguses kui Eesti vutiklubid alustavad ettevalmistusega traditsioonilisel halliturniiril.
                    Lugedes jalgpalliliidu kodulehelt uudist halliturniirist mõtlesin kohe sinu blogi peale. Jääme su mõtteid ootama. Kui palju sa neid mänge oled eelnevalt vaadanud muidu?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Lugedes jalgpalliliidu kodulehelt uudist halliturniirist mõtlesin kohe sinu blogi peale. Jääme su mõtteid ootama. Kui palju sa neid mänge oled eelnevalt vaadanud muidu?
                      Nende kolme aasta jooksul, mis see üritus aset leidnud on, on ikka mitukümmend mängu nähtud. Varasematel aastatel on täitsa palju kuldseid asju olnud, eks vaatame, mis tänavu toob.

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma olen siin vilksamisi saalihoki MM-i mänge vaadanud ning kerge ülevaate turniirist saanud. Eesti teatavasti sai kaheksandikfinaalis Kanadast jagu 16-4 ning mängib täna tugeva Tšehhi vastu. Neid kaht satsi omavahel muidugi võrrelda ei kannata ning tänane mäng tuleb hoopis teisest mastist, kus Eesti istub pigem kaitses. Ma pean Tšehhit nõrgemaks kui Šveitsi, kellega Eesti mängis üsna tasavägiselt ning kaotas 8-4. Samuti arvan, et Eesti enesekindlus ja esitused on paranenud peale pettumust valmistanud viiki Saksamaaga grupi teises mängus. Kanada mängu pealt tullakse siia hea emotsiooni pealt ning Unibet pakub Eesti +4.5 liini 2se koefiga, mis minu jaoks tundub päris asjalik. Tšehhi võitmiseks peavad väga paljud asjad kokku langema aga lahinguta Eesti ei lange. Kui kellelgi veel on selle kohta mõtteid, siis andke tuld!

                        Kommentaar


                          #13
                          Lisaks veel, et Kanada mängib Lätiga lohutusringi. Läti on kodumeeskond ning turniiri alustati mõttega jõuda poolfinaalidesse. Viimased kaks mängu on aga nende saalihokile olnud korralik krahh. Norraga tehti grupi viimases mängus viik, mis jättis nad grupis viimaseks ja viis nn. raskemasse tabelipoolde. Et sellest vähe eiolnud, siis saadi ka Taanilt penaltitega tala ning jäädi üldse veerandfinaalide ukse taha. Seega ma eeldan, et täna on nad püha viha täis ning Kanadast, kelle üle paberil tegelikult pisut nõrgem Eesti sai 12 väravalise võidu, tahetakse kodupubliku ees kindlasti üle sõita. Enamus bookied pole veel liinidega välja tulnud, kuid 1xbet pakub Läti -6 AH koefiks 2.04. Ma arvan, et Läti võtab siit vähemalt 7-8 väravalise võidu ning loodetavasti tulevad ka kättesaadavad kontorid välja sarnase liiniga.

                          Kommentaar


                            #14
                            Nõus ChelseaFC kirjutatuga. Mõlemad panused tunduvad huvitavad.

                            Kommentaar


                              #15
                              Sain Eesti +5,5 @1,85 Optibetist. Läti liin oli kahjuks -8,5 peale läinud.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X