320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Romario mõtted Eesti spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pärnu vigastustelaine sai taas jätku kui Raap teise veerandaja alguses välja langes, mis tähendas, et edasi tuli hakkama saada 6 mehega. Hakkama saadi, aga TTÜ tegeles küll täna kõige muuga kui sooviga võita. Ja siinkohal ma ei vihja, et nad meelega kaotasid, vaid lihtsalt nii ebaõnnestunult pole õhukese koosseisu vastu võimalik mängida. Kohutav visketabamus, pehmed lauas, agressiivsuse puudumine kaitses. Igasugune isu on kadunud vaadata mänge, millele panustan, sest see tase siin liigas on ikka äärmiselt frustreeriv. Ja see sats pani väga korraliku mänguga reedel Rapla kotti. Raske uskuda.

    Kommentaar


      Pikalt ei hakka peatuma, aga Kalev võit @2,4 ja dnb @ 1,9 vs Infonet U21 on korralik panus. FCI duubel seoses uue reegliga on oluliselt nõrgem ning senisel turniiril kolm kaotust teistele duublitele (k.a Kalju). Kalev olnud üle nii Levadiast kui ka Kalju duublist ning ilma Kuresoota mänginud Elvast, mis väga suur väärtus ei ole, aga Kalev peaks selles mängus olema küll selge favoriit.

      Kommentaar


        Üks suurem stake ka viimasel ajal kotis.

        Täna pakub huvi TLÜ Kalev +16 vs Tartu. Imo õige liin peaks 10p juures olema.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Üks suurem stake ka viimasel ajal kotis.

          Täna pakub huvi TLÜ Kalev +16 vs Tartu. Imo õige liin peaks 10p juures olema.
          Liin on juba +18.5 peale tõusnud. Kalevil leegionäärid on ikka rivis?

          Kommentaar


            Mängu eile ei näinud korvpallis, aga tulemus on küll selline väga meh, arvestades et olulisi mängijaid puudu ka Kalevil polnud, aga nii ebastabiilne see Eesti korvpall paraku ongi. Täna peaks kõigi eelduste kohaselt Enisey Cramo VTB-s ikka ära võtma.

            Eile sai keskendatud halliturniirile lives

            Welco - Kalev U21 under 3,5 @1,8 - võit
            Kalju U21 - Elva dnb @2,02 - tagastatud
            Kuressaare - Tammeka U21 Kure -1 @1,9 - kaotatud
            Vändra - Kohtla-Järve dnb @1,9 - võit

            ja päeva maasikas oli Levadia U21 dc @2,23 ja dnb @3 vs Flora U21, mis 4:2 võiduga kenasti olemas.

            Kommentaar


              Infonet -0,25 Babite vastu on korralik väärtus.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Infonet -0,25 Babite vastu on korralik väärtus.
                Tekkis kerge kahtlus, et FCI võib mängida täna duubliga, mis sellise panuse ilmselgelt välistaks.

                Kommentaar


                  Mis ideed sul Balti liigaga homme on? Ise tahaks proovida Vytautas -10.5 voi siis Under 150.5. Vytautasel küll voimalik et esimesed mehed ei mängi, kuid Pärnu on ilmselt 6 mehega, kui just Raap imekombel ei parane. Ei tea, kuidas Vytautasel motti on, aga ma ei näe Pärnut siin üle 60p viskamas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    Mis ideed sul Balti liigaga homme on? Ise tahaks proovida Vytautas -10.5 voi siis Under 150.5. Vytautasel küll voimalik et esimesed mehed ei mängi, kuid Pärnu on ilmselt 6 mehega, kui just Raap imekombel ei parane. Ei tea, kuidas Vytautasel motti on, aga ma ei näe Pärnut siin üle 60p viskamas.
                    Mulle meeldib Vytautas -10,5. Tõestasid nad ka sügisel TLÜ Kalevi vastu eurosarjas, et isegi kui väga selgelt üle ollakse, siis jalga gaasipedaalilt ära ei võeta. Pärnut ei näe tõesti üle 60p viskamas, aga kuna edasipääseja on juba otsustatud, siis pigem rõhutakse leedukate poolelt rohkem ründemängule ja võib tulla selline lustlikum kohtumine. Kerge mõte on ka Rapla +13,5 võtta, millele on omajagu vastuväiteid, aga võitlema lähevad nad Valmierasse kindlasti isuga.

                    Kommentaar


                      Vytautasel täna 3 olulist mängijat puudu, mis teeb tolle mängu olukorra keerulisemaks.

                      Kommentaar


                        Tõsi ta on, kuid seda oli arvata ka enne mängu, et päris täissatsiga nad peale ei tule. Samas on neid ilmselt 9-10 ning ka pingimeestel peaks klassi olema, et see väga õhukese koosseisuga Pärnu ümber lükata. Suuri summasid ei taha proovida, aga mingit väärtust ma selles betis ikka veel leian.

                        Kommentaar


                          Tagantjärgi tarkus, aga ma ei tea, mida ma põdema lõin. Oleks pidanud Vytautasele ikka väga suurelt minema, aga parem väikselt võita kui suurelt kaotada See tasemevahe oli tegelikult väga hästi teada ja kiirgas välja igast elemendist.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Tagantjärgi tarkus, aga ma ei tea, mida ma põdema lõin. Oleks pidanud Vytautasele ikka väga suurelt minema, aga parem väikselt võita kui suurelt kaotada See tasemevahe oli tegelikult väga hästi teada ja kiirgas välja igast elemendist.
                            Pärnu viskepäev oli ka kohutav, aga tõesti, Vytautas oli ikka mitu klassi üle. Tegid Pärnu poiste ümber ringe ning näitasid, et suudavad need pingipoisid ka väga edukalt mängida. Mul lõi mingi hetk ka kahtlus sisse, kui nägin et -11.5 liin muutus -8.5ks. Aga lõpuks oli see bet juba praktiliselt esimese veerandiga tehtud. Ka under tuli, kuigi viimase veerandi ajal hakkas see jookse-viska mäng seda pisut kahtluse alla seadma

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Peamiselt seetõttu, et kokkuleppemängude tõendamine on väga keeruline protsess ja vajab ka alaliidult endalt väga suurt initsiatiivi. Võimalik, et ka neil on kahtlused, aga suurt väärtust see ilma tõendideta ei oma. 100% kindlusega ei ole võimalik väita, et oli kindlasti tegemist pettusega, aga sügavad kahtlused Valga mängude puhul tekivad ja mitte esimest korda. Korvpallirahva seisukohta antud teema puhul näitab seegi, et aktiivses korvpalligrupis olid sealsed arvamusliidrid üldse pahased, et korvpallis on käimas kampaania "Ei kokkuleppemängudele" ja välistasid täielikult võimaluse, et korvpallis võiks selline probleem aset leida.
                              Valka linnapea Vents Armands Krauklise eestvedamisel on Läti politseisse tehtud avaldus uurimaks kaksiklinna korvpallimeeskonna mängijate võimalikku seost kihlveopettusega.


                              Läti politsei uurib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                                Eks see oli ainult ajaküsimus jah.

                                Täna tundub, et Levadiat veidi alahinnatakse ning +0,5 võiks HIFK-i vastu 1,9ga olla hea panus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X