320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Romario mõtted Eesti spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Kui nädalavahetusel oli Rapla - Valga koefitsientide liikumine kahtlane, siis täna ka Balti liiga Rapla - Barsy. 13,5 pealt liin liikunud 28,5-le. Kasahhid on küll viletsad, aga see liin on siiski ulmeline. Kes tahab gamblida, siis Barsy bet on hea, aga ei välista, et kokkuleppemäng.

    Kommentaar


      #32
      Sai selle Barsy liini+33,5 võetud pea kahese koefitsientiga. Tänud tipi eest!
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        #33
        Kasutaja Romario on ehe näide sellest, et panustades asjadele, millest oled teadlik, mida jälgid ja milles kindel oled, on õnnestumise tõenäosus oluliselt kõrgem. Jah, see blogi on siin kestnud veel vähe, et mingeid vettpidavaid järeldusi teha, aga SBT turniiridest on ju näha, milles keegi tugevam on.

        Ja kui usaldada soccerneti foorumit, siis palju õnne sünnipäevaks ka. Palju rõõmu ja õnnestunuid pick'e!
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #34
          Ma tänan, telekavaataja.

          Eile sai mängitud Rakvere - Valmeira over 149,5, mis tuli ülikindlalt ära. Enda arust kirjutasin sellest ka siia, aga ju vanus on juba selline.

          Täna pakub huvi Pärnu -9,5 Barsy vastu. Pärnu on muidugi selgelt viletsam meeskond kui Rapla, kes üleeile neid 26-ga võitis, aga siiski see liin on selline, mida peab proovima. Barsy koosneb kahest ameeriklasest ja see on ka kõik. Kohalikud mängijad on ikka üpris õnnetud. Kui hooaja esimeses pooles oli Pärnul päris suuri probleeme visketabavusega, siis viimastes mängudes on need numbrid juba täitsa positiivsed, mis annab lootust ka Barsy vastu korralikult skoorimiseks.

          Kommentaar


            #35
            Meelde jäi kasutaja Romario hea tabamine Triobet saaliliiga mängus Ararat - Nõmme bsc. Kas ka homme algava uue saaliliiga voorust on mingit head leidu oodata?

            Kommentaar


              #36
              Pärnu vs Atyrau mängust rääkides, siis mulle isiklikult tundub 150 liin natuke liiga kõrge. Atyrau nii halb kui Borifsen ei paista ning ma arvan, et neile tundub see mäng üks väheseid potentsiaalseid võiduallikaid. Pärnu hoiab Balti liigas oma skoorid üsna madalal ning Atyrau üritab niikaua mängus sees olla kui võimalik, ehk siis vaevalt siit mingi jookse ja viska mäng tuleb. Nii et ma proovin hoopis underit.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                Pärnu vs Atyrau mängust rääkides, siis mulle isiklikult tundub 150 liin natuke liiga kõrge. Atyrau nii halb kui Borifsen ei paista ning ma arvan, et neile tundub see mäng üks väheseid potentsiaalseid võiduallikaid. Pärnu hoiab Balti liigas oma skoorid üsna madalal ning Atyrau üritab niikaua mängus sees olla kui võimalik, ehk siis vaevalt siit mingi jookse ja viska mäng tuleb. Nii et ma proovin hoopis underit.
                Huvitaval kombel 9,5 hc liin keskpäeval liikus 12,5 peale, aga nüüd on kukkunud üldse 8,5 peale. Under panuse kohta nii palju, et Barsy vastu Pärnu viskab ilmselt 80 lähedale ära, aga täitsa võimalik, et Barsy ise jääb alla 70.

                Futsalit ei ole hetkel väljas, aga mängudele pealevaadates ei usu, et midagi väga head tuleb.

                Kommentaar


                  #38
                  Päris frustreeriv Pärnu mängu lõpp. 2,1 sekundit enne lõppu võtab kasahh täiesti mõttetus olukorras tehnilise ja 151p koos.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Päris frustreeriv Pärnu mängu lõpp. 2,1 sekundit enne lõppu võtab kasahh täiesti mõttetus olukorras tehnilise ja 151p koos.
                    Uskumatu jah. Sellest mängust ka väikene õppetund mulle. Bet365 liin oli 150.5, Pinnacles aga 151.5 Kuna ma olin "laisk" ning ei viitsinud hakata oma Pinnacle kontole raha lükkama ja arvasin, et mis see 1p ikka on, siis otsustasin minna lihtsama vastupanu teed ning bet365´s see panus ära teha

                    Kommentaar


                      #40
                      Kalev Cramo -6,5 vs Tartu Ülikool

                      Cramo on selgelt paremini komplekteeritud meeskond ning tundub, et võtavad tänavu karikavõistlusi ka tõsiselt. Tartu meeskonda on vaevanud viirused ning G.Dorbek sai eile ka vigastada ehk tema kaasategemine ei ole kindel. Kullamäe tegi eile nalja, et päevad täna Kandimaaga ise ketsid jalga panema, nii hull küll olukord ei ole, aga kõik viitab küll sellele, et Cramo peaks täna karika päris kindlalt ära võtma.

                      Kommentaar


                        #41
                        Uskumatu deja vu hooaja alguse mänguga, kus Cramo 20 punktilise edu maha mängis ja lõpuhetkedel kaotada suutis. Täna ka 24-ga ees ja suudeti mäng pingeliseks ajada. Lihtsalt uskumatu, kuidas see sats värisema hakkab kui asjad ei suju. Kaks selle aasta kõige frustreerivamat kaotust. Tänavuse aasta sees väga palju mänge enam ees ootamas ei ole, et täitsa võimalik, et järgmine postitus tuleb juba aastal 2017.

                        Kommentaar


                          #42
                          Hea teema! Mängisin kaasa hea ja loogiline tip, arusaamatu, mis Cramol juhtus, et üldse sisse ei saanud. Tartu polnud sedavõrd hea, et nii suurt vahet tagasi mängida. Ma olen arusaanud, et Sa oled Aastalõpu turniiriga sinasõber ehk viitsid seal ka sõna sekka öelda?

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                            Hea teema! Mängisin kaasa hea ja loogiline tip, arusaamatu, mis Cramol juhtus, et üldse sisse ei saanud. Tartu polnud sedavõrd hea, et nii suurt vahet tagasi mängida. Ma olen arusaanud, et Sa oled Aastalõpu turniiriga sinasõber ehk viitsid seal ka sõna sekka öelda?
                            Kui ma ei eksi, siis peale Betssoni kontserni keegi sinna koefitsiente ei paku ja limiidid on päris madalad. Palju sõltub koosseisudest, millega välja minnakse, aga ilmselt favoriit on taas Flora. Sillamäe mängib ilmselt põhimõtteliselt tänavuse aasta duubliga ehk nende vastu teoreetiliselt võiks päeva alguses häid asju leida. Rakvere on nii puine, et vaevalt ka saalis neid edu saadab. Kalju on viimastel aastatel mänginud noortega ning ilmselt ka tänavu põhijõududega peale ei minda. Trans on hetkel täielik küsimärk. Enamus meeskondi tuleb turniirieelselt ka eeldatavalt koosseisudega välja, et sealt pealt on võimalik mõtlema hakata. Sellises formaadis turniiril ei välista üldse, et hea idee oleks esimestes voorudes underdogidele lükata. Teisel päeval hakkab mängima juba koosseisu sügavus, kui mõnel satsil on kolm korralikku viisikut, siis elu on näidanud, et mõni meeskond tuleb välja ainult kahe viisikuga ning vigastused selles formaadis on kerged tulema.

                            Kommentaar


                              #44
                              Kes tahab investeerida ja raha pikemalt kinni hoida, siis Triobet pakub 1,75-ga, et Ragnar Klavan valitakse 2017. a. Eesti parimaks jalgpalluriks. Enam safemat asja väga ette ei kujutagi. Ilmselt väga palju panna ei lasta, aga sümboolse panuse sai igatahes teha.

                              See et Flora võidab Aastalõputurniiri hinnatakse koefitsient 3-ga, et ilmselt on selleski omajagu väärtust.

                              Kommentaar


                                #45
                                Kellel bet365 ligipääs, siis täna futsal Cosmos-Rinopal on Cosmos 3,75 (Trios nt 1,9) ja see on 50-50 mäng ehk siis korralik value.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X