320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Romario mõtted Eesti spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Ette rutates, siis reedel pakutakse Rock vs. Pärnule + 20.5 händit. Tundub hea pakkumine, Pärnu ei ole minu arvates hetkel nii vilets, et peaksid rohkem kui 20 sangaga kaotama. Viimane mäng jäi nende vahel kindlasti alla 20. Toona küll oli veel Volkus meeskonnas, kes laksas 20 punkti. Aga Volkuse kasutegur jäi imo kaitses ja üldises mängupildis lahjemaks, kui hetkel on. Rannula lihtsalt peab leidma või õigemini meestele sütitama, et Bubalole sööt painti on hea valik...Ja kui vise läheb, miks ka mitte tasavägist mängu näha.
    On arvamusi? Ise siiski näen väärtust sellel.

    Edit: Homme on Balti-liiga ka, aga hetkel ma panuseid nendele ei näe. Ilmselt ei tule ka midagi vahvat. Overit/Underit äkkist saab proovida.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
      Ette rutates, siis reedel pakutakse Rock vs. Pärnule + 20.5 händit. Tundub hea pakkumine, Pärnu ei ole minu arvates hetkel nii vilets, et peaksid rohkem kui 20 sangaga kaotama. Viimane mäng jäi nende vahel kindlasti alla 20. Toona küll oli veel Volkus meeskonnas, kes laksas 20 punkti. Aga Volkuse kasutegur jäi imo kaitses ja üldises mängupildis lahjemaks, kui hetkel on. Rannula lihtsalt peab leidma või õigemini meestele sütitama, et Bubalole sööt painti on hea valik...Ja kui vise läheb, miks ka mitte tasavägist mängu näha.
      On arvamusi? Ise siiski näen väärtust sellel.

      Edit: Homme on Balti-liiga ka, aga hetkel ma panuseid nendele ei näe. Ilmselt ei tule ka midagi vahvat. Overit/Underit äkkist saab proovida.
      Pärnu +20,5 on kindlasti hea ning esimesed kontorid on väljas ka Barsy +27,5 vs Rapla, mis on ka kindlasti hea.

      Kommentaar


        #93
        TTÜ - Borifseni mängus pakub optibet liiniks 137.5. Tundub ikka megaväike, tasub ilmselt proovida. TTÜ viimased 9 mängu äkki on kõik julgelt üle olnud ning TTÜle meeldib skoorida. Vast Borifsen saab vähemalt oma 60 punkti kätte.

        Paar kuud tagasi: TTÜ - Borsifen 97-60

        Edit: Optibetil on mingi lollakas limiit peal...Vähemalt minul on...

        Kommentaar


          #94
          Ikka väga huvitav Balti liiga mängupäev. TTÜ ja Borisfen viskavad üle 200p ja Barsy võidab Raplat. Panustamise kohapealt ei saa kohe kuidagi kurta.

          Kommentaar


            #95
            Tammeka 1,66 vs Trans. Kui Trans just kaubarongiga Venemaalt odavat tööjõudu ei too, siis peaks see väga safe olema. Hetkel moodustub põhituumik lastest.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Tammeka 1,66 vs Trans. Kui Trans just kaubarongiga Venemaalt odavat tööjõudu ei too, siis peaks see väga safe olema. Hetkel moodustub põhituumik lastest.
              Transil täna esimesed leegionäridest testitavad satsis ning tagasi Tamberg ja Jakovlev. Samuti ka ta noorem vend. Ehk nii õnnetu seis ei ole kui Maardu vastu. Mängime jätkuvalt, aga mitte väga suurelt.

              Kommentaar


                #97
                Tammeka mängu rikkus varajane punane, aga tõele au andes, siis nagu veidi karta võis, siis mõned kogenenumad mängijad annavad Transile väga palju juurde. Pärnu pani kossus ka korralikult higistama, aga õnneks tuli ära.

                Täna aga G4S +18,5 vs Tarvas tundub väga hea. Kui noored tänavu ühe võidu soovivad võtta, siis väga palju paremaid kohti ei tule kui täna ning proovime väikselt ka g4s võitu @9,7. Praegune Tarvas on kindlasti haavatav. Kahjuks saadi Bakeri dokumentidega korda, aga hc on kohe kindlasti hea koht.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Tammeka mängu rikkus varajane punane, aga tõele au andes, siis nagu veidi karta võis, siis mõned kogenenumad mängijad annavad Transile väga palju juurde. Pärnu pani kossus ka korralikult higistama, aga õnneks tuli ära.

                  Täna aga G4S +18,5 vs Tarvas tundub väga hea. Kui noored tänavu ühe võidu soovivad võtta, siis väga palju paremaid kohti ei tule kui täna ning proovime väikselt ka g4s võitu @9,7. Praegune Tarvas on kindlasti haavatav. Kahjuks saadi Bakeri dokumentidega korda, aga hc on kohe kindlasti hea koht.
                  Krt, Pärnu eilne koss oli ikka väga nugade peale minek. Oleks mäng olnud sekund kauem, oleks bet kaotatud olnud. Kivi vms sai ju just enne viimaseid sekundeid lay-upile, aga õnneks kell päästis Pärnul on suured probleemid ikkagist pingil. Ka neile oleks paar kvaliteetset meest juurde vaja. Raap on paras õli ja Kask on ka nii ebakindel ikka. Pigem oleks ühte kvaliteetset pikka veel vaja. Kitsing oleks sealt kaugelt maalt lahe, aga seda ilmselt majanduslikel põhjustel ei juhtu. Bubalo ja Hallik üksi ei vea ikka välja. Halliku teada-tuntud füüsise poolest ja Bubalo kogu ka vormi veel. Tagaliini oleks ka Käbina juurde või ette ühte korralikku neksi vaja, kes vajalikes olukordades ette võtaks ja teeks. Aga see selleks.

                  Kahju, et ma päeval netis ei olnud, ma oleks natukene sulle tänase Tarva - Aude vastu oponeerinud, aga kas see midagi muutnud oleks... Ma ise kartsin nii nagu just juhtus.

                  E: Homme on TTÜ vs Kohukesed...Sealt leiab kindalsti midagi huvitavat. Hetkel ma oma saitidel küll veel panuseid ei näe. Aga eks homme selgub

                  Kommentaar


                    #99
                    Tagantjärgi keeruline G4S - Tarvas mängu kommenteerida, kas sai ise täiesti võssa mõeldud või lihtsalt "halb õnn". Pidasin seda liini niivõrd heaks, et sinna läks tänavuse aasta suurim stake. Aga mänguks ei läinudki, 1-16 algedu ja Rakvere poolt ikka päris ulmeline visketabavus. Ilmselt ei panda trennis ka sellise protsendiga kaugelt. Või vähemalt soojendusel küll mitte.

                    Noored põlesid peas ilmselt läbi, sest ju mõistsid nemadki, et see võib olla koht, kus võiduarve avada. Praegusel kujul Rakverest igatahes nõrgamat meeskonda liigas pole ja raske näha, et nende meeskondade tegelik tasemevahe võiks olla rohkem kui 20p. Ausaltöeldes näitab see tulemus seda kui mõttetu kogu see Audentese projekt on. Huvi pärast, mis mõtted enne mängu oleksid olnud? Ma ise kaalusin veel under 170,5 ja noh, seegi oleks suurelt mööda läinud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Huvi pärast, mis mõtted enne mängu oleksid olnud? Ma ise kaalusin veel under 170,5 ja noh, seegi oleks suurelt mööda läinud.

                      Ma ise ka kartsin seda, et põlevad peas läbi. Ma jätsin ennustamata, olin paar päeva eemal üldse. Peamiselt olekski toonud selle argumendi, mille sa ka juba välja tõid. Küll aga, kui sa ütlesid selle under liini, siis see oleks ilmselt väga hea "maiusena" tundunud ja oleks ilmselt ka proovinud. Aga ilmselt ja tõenäoliselt jne ei loe miskit. tagant järele mõeldes, siis hea, et eemal olin. See under jah oleks liiga hea tundunud enne mängu

                      Selle Aude projektiga olen ka nõus. Huvitav, kaua nõnda edasi purjetatakse purjetatakse?

                      Tänastest mängudest on minu plaanid näiteks sellised, et Kohukesed +4,5 või siis TTÜ -4,5...Krt, raske otsus. TTÜ on näiteks sellele Djeletovitzile vms parem vastane, samuti usun, et uus neks on ka ennast paremini sisse elanud. Kas on teada Raadiku seis, sa Tallinnlasena oled kindlasti paremini kursis? Kui Raadik ei mängi, siis ma julgeks pigem kohukeste +4,5 mängida. Viimane mäng TTÜ poolt nähtud nüüd suurt optimismi ei sütitanud. Samas, kindlasti on ka 158.5(U) mõttekoht. Mõlemale meeskonnale meeldib skoorida, aga viimane Eestikate mäng Valga vastu pandi näiteks 68 sanga ainult Valga 66 vastu. Julgeks arvata suhteliselt sarnast mängu. Tolles mängus mängis ka Raadik. Paljustki sõltub Raadiku puudumisest või mitte-puudumisest. Saaks selle teada, siis oleks hulka lihtsam

                      Ning nalja pärast pisikese panuse panen Kohukeste võidule , huvitavam jälgida.

                      Kommentaar


                        Koefid liiguvad vaikselt TTÜ poole, aga siinkohal mängime ise puhtalt muutusele vastu ning mängime koefitsienti ja võtame Kalevi +6,5.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Koefid liiguvad vaikselt TTÜ poole, aga siinkohal mängime ise puhtalt muutusele vastu ning mängime koefitsienti ja võtame Kalevi +5,5.

                          isegi +6,5 juba saadaval. Seems aus

                          Mõttes mängin ka VTbd täna +18.5 kaasa Cramole. Panustada ei julge. Aga Shved vist mängib täna, seega läheb raskeks.

                          Kommentaar


                            Läkski nii nagu eeldasime... Ma ise küll terviklikku mängu ei näinud, aga kindel võit vähemalt.

                            Kommentaar


                              Palju mängis rolli, et TTÜ puhul Järvelainen vigastas eile trennis hüppeliigest, aga hetkel on Kalev ilmselt ka parem meeskond. Serblasega on igatahes täiesti 10-sse pandud. Jänki kuuldavasti on aga minema tõmmanud ning Vahteri näol oli ka TLÜ-l täna reservi. Eilsele vastukaaluks üks mõnus mäng ning eilne miinus suuremas osas tagasi teenitud.

                              Kommentaar


                                Täna isutab Balti liigas Barsy +15,5 vs Liepaja. Kuigi Rapla ei ole hetkel parimas konditsioonis, siis möödunud nädalal jättis Barsy Eestis olles küll korraliku mulje. Samuti on ka Liepaja hetkel väga viletsas konditsioonis. Neli kindlat kaotust järjest (võõrsil ka Raplale ja Pärnule) ning ainus võit jaanuarikuus Läti liiga punase laterna vastu. Ilmselt ei ole ka Barsy vahepeal Baltikumist lahkunud, mis ühelt poolt tähendab, et ei ole reisiväsimus nii suur, kuid samas ei tea, kuidas pikk eemalolek on mõjutanud trenningprotsessi jms. Ei välista üldse, et võiks punkt punktis mäng tulla. Sellest lähtuvalt tundub +15,5 täitsa mõnus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X