320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Romario mõtted Eesti spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
    Täna on Kalev - Parma kindlasti mõttekoht. Mul on selline karvane tunne, et Kalev jätkab ikkagist oma nukrat seisu ning siinkohal tundub +7,5 Parmale ette anda mõistlik valik. Isegi, kui Kalev võidab, siis ma ei taha uskuda, et see number on kahekohaline, pigem kipub punkt-punktile minema.
    Mis arvad?
    Edit: Under 160.5 oleks ka variant...
    Kuna mõlemad meeskonnad näevad siin võiduvõimalust, siis tuleb paras pusimine. Arvestades Kalevi hetkekriisi ka veel. Ei teagi, kas Varrakule on see täna must win or go home mäng? Mõnes-mõttes oleks just hetkel mõistlik teha pingil vangerdusi, jõuab hakata valmistuma nii BBLiks, Eestikateks kui ka tulevaks hooajaks. Sest selgelt on näha, et motivatsioonikriis, enese mõistmine jms meeskonna vahel on selge. BBL on see hooaeg paras "komejant" kuubis ka, et nii Eestikad kui ka BBL peaks olema hetkel kindlad eesmärgid võita.
    Muidugi ei tahaks, et Varrak kossumaastikult kaoks. Ta on ikka korraliku imo Kalevist välja pigistanud, aga on ammendanud ennast, vajaks ilmselt nii Kalev kui ka tema üht korralikku refreshi.
    See oli ikka korralik Tartumaa III liiga madistamine. +7,5 tuli ära, aga peale esimest veerandaega oli seis ikka lootusetu - see, mida Veidekas tegi juhtub ilmselt tal karjääris korra. Järgmine mäng ilmselt vana hea veidekas tagasi jälle. Parma lihtsalt lasi tal neid lolle-pea-ees-korvi-poole-jooksmisi-ja-siis-hüppeid teha + visketabamus oli ka ulme.
    Alates kuskil kolmanda keskpaigust hakkas lubama ning lõpus tänu Harperi "suurepärasele" alley-oopile (Keedusele??) võis siis rahulikumalt hingata juba. Aga selge on see, et see Parma on ikka korralik õli-sats. Õigesti meelestatud ning motiveeritud Kalev, kes oskab ka pikkasid kasutada, oleks see meeskond peeneks tehtud. Mõlemad pikad said siis kahepeale kokku 2 punkti
    Pikk jutt, sitt jutt. Mina näeksin ühe valikuna Priit Vene come-backi. Kunagi andis ta ka kuskil minu mälu järgi mõista, et oleks pakkumise korral valmis selleks. Hetkel on Mürka ka veel oudis pikka aega, Varrak abitreeneriks või suuska, kui sellega nõus ei ole ning Vene ette-otsa. Vene suudab kindlasti mehi vähemalt motiveerida, sest mot. puudust on näha hetkel igast august.

    Täna on TTÜ - Valga...Will see, ilmselt tuleb jälle tulistamine. Kas näeme 200 punkti piirimaid?

    Kommentaar


      Valga tundub veidi alahinnatud, kuidas neil seis on? Lätlastel veel motti jagub siin Eestis mängimiseks? +7 saab hea koefiga kätte.

      See Kalevi mäng oli jaa vahva, ise sain +6,5 ja peale kolmandat veerandaega läksin eemale ja natuke enne lõppu sai jälle tulemust vaadatud, Kalev ikka oskab suuri eduseise maha mängida teisel poolajal.

      Kommentaar


        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Valga tundub veidi alahinnatud, kuidas neil seis on? Lätlastel veel motti jagub siin Eestis mängimiseks? +7 saab hea koefiga kätte.

        See Kalevi mäng oli jaa vahva, ise sain +6,5 ja peale kolmandat veerandaega läksin eemale ja natuke enne lõppu sai jälle tulemust vaadatud, Kalev ikka oskab suuri eduseise maha mängida teisel poolajal.
        Nüüd sain ka koefi kätte. Valgale tundub tõesti +7.5 mõttekohana. Viimane nendevaheline mäng jäi +2 Valgale. Ma ei usu, et Valga mäng mot. taha kinni jääb, sest see on printsipiaalne kohtumine, kus võita tahavad mõlemad. Paljuski oleneb see mäng, kuidas läheb Strupovicil. Ma viimast mängu Rockiga ei näinud, aga statistika järgi tegi mageda esituse.
        Viimases BBLi mängus ei olnud TTÜl Vujovicit näiteks. Kui tal on mingi tõsisem vigastus, et täna ka ei ole, siis on TTÜ pikkade sektsioon ikkagi ülimalt hõre ning siin-kohal on Valgal selge eelis just Lindmetsa näol, kes Tartu vastu tegi viisaka mängu. Ja no minu silmis see Vujovic eriti parem ei ole, kui Rain "Radza" Raadik. Selge on see, et Järveläinen teeb oma ära ning ka Olmre. Oluline on see, et Valgas oleks mehi, kes suudaks neile vastu hakata.

        Vaatame, mis Mario arvab

        Kommentaar


          Coolbetis on Narva koef täna 1.46 Rakvere vastu, Rakvere oma 6.40. Huvitav kas Narva on sarnase koosseisuga nagu Tammeka vastu. Kuid igal juhul tunduvad veidi ülehinnatud ja isutaks mingi pluss Rakverele kui välja tuleb, hetkel ainult raha coolbetis, ehk eks paistab kas sinna tuleb midagi mõistlikku.

          Kommentaar


            Valga liin juba 4.5 peale kukkunud, võtsin ise 7.5 ära.

            Kommentaar


              Ma kahjuks olin eemal ja magasin Valga +7,5 maha. See mulle meeldis. Praegune +4,5 enam väga ei kutsu. Over 163,5 on täpselt selline piiripeal, et leiab poolt- kui ka vastuargumente ehk ka ei võta. 1xbet on ainsana välja tulnud Audentes +30,5 liiniga, mis Rakvere vastu kutsuks väga. Teised kahjuks ei julge välja tulla. Teadagi, kuidas eelmine kord läks, aga hetkel oleks see must bet koht.

              Narval täna S.Jakovlev taas puudu ja värki, aga vastas on siiski Rakvere. Seal ehk lives proovib overit olenevalt asjade käigust. Kalju - Infonet võtame under 3,25.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Ma kahjuks olin eemal ja magasin Valga +7,5 maha. See mulle meeldis. Praegune +4,5 enam väga ei kutsu. Over 163,5 on täpselt selline piiripeal, et leiab poolt- kui ka vastuargumente ehk ka ei võta. 1xbet on ainsana välja tulnud Audentes +30,5 liiniga, mis Rakvere vastu kutsuks väga. Teised kahjuks ei julge välja tulla. Teadagi, kuidas eelmine kord läks, aga hetkel oleks see must bet koht.

                Narval täna S.Jakovlev taas puudu ja värki, aga vastas on siiski Rakvere. Seal ehk lives proovib overit olenevalt asjade käigust. Kalju - Infonet võtame under 3,25.
                Vedas sul, et panust ei jõudnud teha Oleks seda teadnud, et Strupovic ei mängi, ei oleks eales teinud. Kohati tekkis võimalus, aga sama kiirelt nulliti ka see kohe. TTÜl oli kohati väga hea viskepäev. Eriti Äkenbergil. Ma ei saa aru, miks mängivad Viljar Veski ning Radza korvpalli. Võtan oma sõnad ka tagasi, et Radza on asisem, kui see TTÜ pikk...Täiesti mõtlematu statement minu poolt.
                Täna Rapla - Rock...On suht raske midagi leida. Rocki -12.5 oleks variant, aga vb sutsu kõrge see. Samas, arvestades hetkel Rapla seisu, kus Suarezt ka ei ole ning pink ikka nii mage, siis usun, et Rock võib ka suuremalt oma võtta. Over 151.5 oleks mõnesmõttes mõeldav, aga näpp sügeleks pigem sinna -12.5 Rocki poole.

                On mõtteid?

                Kommentaar


                  mis limiite pakutakse üldse Eesti liigadele? Ja kui 100 EUR näiteks, siis saab lugematul arvul kordi seda panust sisestada?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                    Vedas sul, et panust ei jõudnud teha Oleks seda teadnud, et Strupovic ei mängi, ei oleks eales teinud. Kohati tekkis võimalus, aga sama kiirelt nulliti ka see kohe. TTÜl oli kohati väga hea viskepäev. Eriti Äkenbergil. Ma ei saa aru, miks mängivad Viljar Veski ning Radza korvpalli. Võtan oma sõnad ka tagasi, et Radza on asisem, kui see TTÜ pikk...Täiesti mõtlematu statement minu poolt.
                    Täna Rapla - Rock...On suht raske midagi leida. Rocki -12.5 oleks variant, aga vb sutsu kõrge see. Samas, arvestades hetkel Rapla seisu, kus Suarezt ka ei ole ning pink ikka nii mage, siis usun, et Rock võib ka suuremalt oma võtta. Over 151.5 oleks mõnesmõttes mõeldav, aga näpp sügeleks pigem sinna -12.5 Rocki poole.

                    On mõtteid?
                    Juhul kui Suarez ei mängi, siis -12,5 mõeldav. Rock näitab alati eestis väiksematega jõudu. Overit pigem ei julgeks puutuda.

                    Kommentaar


                      Nädalavahetus kulges peamiselt halliturniiri live panuste taktikepi all, mida pole aega siia regulaarselt postitada, aga ei saa öelda, et ka üleliia hästi tänavuse aasta halliturniir läheks. Kui reede võib positiivse poole peale kirjutada, siis laupäev oli täiesti kohutav. Pühapäev samas taas korralikum ning kogu nädalavahetuse tulem veidi parem kui break even. Neli nädalat halliturniir kestnud ja võib tõdeda, et nii viletsat turniiri panustamise mõttes ei mäletagi. Just sesmõttes, et maasikaid võrreldes varasemate aastatega on ikka väga vähe olnud või ei ole lihtsalt seekord suutnud neid tabada.

                      Kommentaar


                        Täna on TLÜ - Cramo... Mul on pisikene kahtlus, et Cramo võtab täna jalad kõhu-alt välja ning TLÜ +12.5 ei ole neile piisav selleks, et mängus püsida?
                        On poolt-vastuargumente?
                        Mingi hetk olid jutud, et TLÜ on endale uue pika juurde saanud, aga tänane Basketi roster seda ei näita. Ilmselt siis ei ole.

                        Kommentaar


                          Hetkel tundub +12,5 kindlasti parem kui -12,5. Praegune Cramo mäng ei toimi lihtsalt ühestki vaatevinklist ja ma ei näe hetkel, mille pealt peaks neil kardinaalne muutus tulema, aga ise mängin täna TLÜ Kalev over 69,5. Olgugi, et aastal 2017 ei ole TLÜ ühtegi väga tugevat mängu saanud, siis see liin on kõikides mängudes kergelt täis visatud (v.a Pärnu vastu 69). Nüüd kui suurimad kaitsespetsialistid Arbet ja ilmselt ka veel Martin Dorbek ei mängi, siis on eeldust arvata, et see liin ka täna täis visatakse. TLÜ-l on olemas mängijad, kes võivad kasvõi individuaalselt viskekontserdi korraldada.

                          Kommentaar


                            Uskumatult meeleolukas mäng. TLÜ laseb võtta 20 ründelauda. Kristo Saage kaob teiseks poolajaks teadmata põhjustel ära. 6 ja poole minutiga on vaja TLÜ-l visata 7 punkti, saavad hakkama 1-ga. Robert Roos on lihtsalt vahva "korvpallur". Ei mäletagi, mil viimati kaotatud bet oleks nii palju nalja põhjustanud.

                            Ljutõtš sai ka täna päris tõsiselt vigastada ehk Cramol põhimõtteliselt peale Keeduse polegi kedagi enam 3 peal kasutada.

                            Kommentaar


                              Pärnu vs Rakvere tunniga -6,5 pealt -15,5 peale. Magusamast osast jäin ilma.

                              TTÜ vs Tartu on koefid üpris paigas, aga proovime TTÜ +14,5. Valuet väga ei ole, aga väikselt mängime ikka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Pärnu vs Rakvere tunniga -6,5 pealt -15,5 peale. Magusamast osast jäin ilma.

                                TTÜ vs Tartu on koefid üpris paigas, aga proovime TTÜ +14,5. Valuet väga ei ole, aga väikselt mängime ikka.

                                Pärnu ja Rakvere mängus peaks see -15.5 ka imo hea diil olema, kuradi kahju, et pidin täna netist eemal olema kuniks praeguseni, äkki oelks selle -6,5 peale trehvanud. Pärnu materjal on lihtsalt nii palju üle - siin oleneb kõik, kuidas suudetakse ennast häälestada ja et ei minnaks lõdva kummiga neid lööma. Paraku on Pärnule see kombeks saanud mitmel puhul.

                                EDIT: Ma ei tea, kui legaalne see info on, aga Baker vigastuse tõttu ei mängi. Seega on see veel suurema väärtusega diil Aga kordan, et ma ei tea, kui õige see info on...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X