320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
    Tegi mega spurdi pikalt üle poole väljaku palliga , kahju ,et ainult löök mööda läks , aga ....
    See ongi meie hetke (ja viimase kümne aasta) ründajate tase. Oleks meil tõesti asjalike ründajaid, siis neist räägitakse teises võtmes, a' la tegi hea mängu ja lõi kaks väravat. Oleks ta tõsine mängumees, oleks ta kõrgliigas juba läbi löönud. Paaris mängus U- koondise eest ei piisa, et "väga tubli" olla, kui üldpildis mängid ja treenid igapäevaselt ikka Esiliiga A-s...

    Kommentaar


      Kui ma ei eksi, siis Järval oli kunagi mingi terviseprobleem. Kas see on praeguseks ületatud?

      Kommentaar


        Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
        Kähr ei ole kindlasti mingi ründaja , ta tehniline tase on nii nõrk ning võrrelda esiliigat ja PLi 1 vs 1 ei saa , selle tõestuseks on ka A. Järva paugutamine esiliigas Tln Kalevi eest . Kui palju ta Paides lõi ?
        Mind see A.Järva näide üldse ei huvita ning esiliigat ja PL ma võrrelnud ei ole. Kähri tase lubab kindlasti lüüa rohkem kui 3 väravat selles ma ei kahtlegi aga ma arvan, et Kähri enesekindluse röövis hooaja esimene pool kus Viljandi joonis oli rohkem pikk pall ette Kähri peale ning ka palliga mängides oldi kehvemad. See lihtsalt minu arvamus ning põhjused võivad olla hoopis mujal.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tom K Vaata postitust
          Kui ma ei eksi, siis Järval oli kunagi mingi terviseprobleem. Kas see on praeguseks ületatud?
          Nii oli , kusagil 14-15 a või 15-16 aastasena jättis peaaegu terve hooaja vahele . Ühe südame vatsakesega midagi ... täpset diagnoosi ei mäleta ,siis käis teise arsti juures ja see lubas uuesti harjutama hakata . Ja nii pikka ja teravat spurti nagu ta U21 Hispaania vastu teine poolaeg tegi ma pole tema esituses varem näinud .

          Kommentaar


            Kähri tase lubab kindlasti lüüa rohkem kui 3 väravat selles ma ei kahtlegi aga ma arvan, et Kähri enesekindluse röövis hooaja esimene pool kus Viljandi joonis oli rohkem pikk pall ette Kähri peale ning ka palliga mängides oldi kehvemad. See lihtsalt minu arvamus ning põhjused võivad olla hoopis mujal.[/QUOTE]

            Sul võib isegi õigus olla, mis puudutab Viljandi taktikat ja Kähri sobivust sellesse taktikasse . Ma ei vaata mulkide mänge järjepidevalt , tõenäoliselt nägingi ühte just sellist mängu kus talle pikka ette peksti ja seal ta jäi küll väga nutuseks . Samas äkki ei saadud esimeses pooles teist taktikat kasutada kui ei olnud teravaid ääri , teine pool tulid nii Herol kui Sinjavski ning teravad ääred annavad Sulle ju palju paremad võimalused .

            Kommentaar


              Tühja sellest Järvast. Juhan Jograf Siim 108 minutiga 6 väravat on palju muljetavaldavam.

              Kommentaar


                Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust

                Kas sa Sa U ... tahad tõesti väita ,et Eesti PLI ja Esiliiga A vahel ei ole taseme vahet ?????
                Millest Sa seda järeldad? Nii loll ma nüüd ka ei ole, aga Sina?

                Kommentaar


                  Igat koera haukumist ei pea ka kommenteerima .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                    Igat koera haukumist ei pea ka kommenteerima .
                    just tegid seda...
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Huvitav, kas Pijpersi poolt juhendatava Flora päev varem võõrsilmängule (Narvasse) sõitmine, et seal enne mängupäeva ööbida oli esmakordne Meistriliiga klubide ajaloos.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        Huvitav, kas Pijpersi poolt juhendatava Flora päev varem võõrsilmängule (Narvasse) sõitmine ja seal enne mängupäeva ööbimine oli esmakordne Meistriliiga klubide ajaloos.
                        Ei olnud.

                        Eelmisel aastal Infonet 34.voorus samuti sõitis piirilinna mängule eelneval päeval. Kui ei eksi siis ööbitud hotellis Narva.

                        Kommentaar


                          34. vooru

                          Trans - Flora 0-7

                          Pole midagi öelda, pärast suhteliselt kesist mängupilti eelmistes voorudes võttis Flora end tugevalt kokku ja näitas tõepoolest meisterlikku mängu, milleks motivatsioonita Trans polnud sugugi valmis. Hooaja üks parimaid esitusi ilmselt.

                          Professionaalsuse tipp: on minna päev enne mängu Narvasse. Flora ei jäta midagi juhuse hooleks.

                          Sillamäe - FCI 1-0

                          Motivatsioonita FCI üritas maha murda motivatsioonita Sillamäe Kalevit. Lõpuks lõi aga hoopis koduvõistkond värava ja nii ta jäi...

                          Vooru tähelepanek: kas Maarja Saulep on esimene naiskommentaator, kes üksi jalkamängu Eestis on ära kommenteerinud?

                          Kalju - Paide 2-2

                          Motivatsioonita Kalju ei suutnud motivatsioonita Paide vastu muud kui viiki.

                          Levadia - Tulevik 6-0

                          Levadia suurt võitu võis ette näha ning nad endiselt loodavad, et Flora veel komistab. Selles mõttes peavad nad muidugi ise Narvas võitma järgmine voor ja lootma Tammekale. Tulevik aga valmistub üleminekumängudeks, kust midagi kerget tulemas ei ole.

                          Vooru ilusaim värav. Morelli keskväljalt.

                          Tammeka - Vaprus 2-1

                          Tammekal oli vaja võitu ja Tammeka selle ka sai.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Hooaeg on lõpusirgel ja ootame kõikide tagasisidet käesoleva aasta kohta:

                            Ankeedid leiab alljärgnevatelt linkidelt:

                            Eesti keeles: https://goo.gl/forms/diYf45pFFo36H6uo2
                            Vene keeles: https://goo.gl/forms/simCaMnbRI5GIWdw2

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Defa Vaata postitust
                              Hooaeg on lõpusirgel ja ootame kõikide tagasisidet käesoleva aasta kohta:

                              Ankeedid leiab alljärgnevatelt linkidelt:

                              Eesti keeles: https://goo.gl/forms/diYf45pFFo36H6uo2
                              Vene keeles: https://goo.gl/forms/simCaMnbRI5GIWdw2
                              Mida ma see hooaeg Starmani kliendina olen mõelnud: DelfiTV striime on võimalik jumala lihtsalt telekast vaadata. Sama võiks ka Postimehe ja jalgpall.ee omadega olla. Saan aru, et siin on ka Starmani huvi vajalik, kuid see oleks ülekannete vaatamisel suureks abiks.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Asi, mida märtsis võis vaid loota, sai kenasti ära tehtud! Liiga parim vv - Toom, parim kaitsja - Tamm, parim poolkaitsja Zaka, parim ründaja - Sappinen, parim treener Pijpers!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X