320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Meenutas Umbkottide filmi.

        Kommentaar


          Vaese (ida-)eurooplase sündroom. Ehk siis need, kes lapsena purke kogusid.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Ses osas, et ma arvasin koguaeg, et see on mingi normaalse levikuga asi, aga erakordselt sitt huumor. Praegu vaatasin, et sellel videol on kümnekonna päevaga 7000 vaatamist YT-s. Isegi DJ Heiki suvavideo teenib sellest rohkem. Et kuskohast, Stok, sa selle tüübi üles korjasid ja kas tõesti tundub naljakas?

            P.S. Mingeid pärisvideoid on justkui isegi vaadatud. Huvitav...

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Ma enam ei mäletagi, kust ma ta leidsin, aga küllap miski Liverpooli massimeedia teda propageeris. Tunnistan, et alguses oli naljakam, nüüd on hakanud end kordama, kuigi üritab parodeeritavate ringi laiendada. Ma olen leidmise hetkest enamiku, kui mitte lausa kõik, tema videod ära vaadanud ja mõni on küll olnud selline, mis võiks neid vähemalt muigama panna, kes on DJ Heiki tasemest kõrgemal. Tema klipid ilmuvad esmalt ManionBet'i FBs ja hiljem tema enda nime all youtubes, vbl seepärast vähe vaatajaid. Samal klipil on FBs 23,890 Views, mis ei ole ka väga massiivne, aga pisut enam kui see 7K siiski.

              Äkki on sellest kasu, et ma postitan neid just Inglise huumori alla, mitte muude naljateemade alla? Tofoa käib ka vahel siin, vaatab neid videosid ja pärast jonnib, et ei olnud naljakas. Ära ole nagu Tofoa!
              Ei, noh, kohati on päris naljakaid asju. Nagu see naljakas habemega Newcastle'i fänn jne. Aga just see tüüp konkreetselt on kuidagi väga mööda.

              Kommentaar


                Kui sa vaatad MOTD + Sky Sports MNF, siis selle tüübi videod on sinu jaoks vähemalt muigama panevad.

                Kommentaar


                  arusaamatu irin, jah. kui parodeeritavaid mitte teada-tunda, siis on muidugi mõttetu (nagu Edekabel pärast seda, kui telekat enam majas pole).

                  seal on veidi adekvaatsemad vaatajanumbrid:
                  Welcome to FarleyTV… The best place for Football comedy and impressions… hope you enjoy the videos guys ⚽️

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Crystal Palace?

                      Kommentaar


                        Kas see pole see endine Spursi peatreener?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Villas-Boas? On küll

                          Kommentaar


                            vhea

                            täna sai lisa veel
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X