320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sport 1 Ukraine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sport 1 Ukraine

    Kuna STV otsustas Setantat asendada Ukraina Sport 1 (ja vist) Sport 2-ga, siis on need kanalid nüüd Eestis nähtaval.

    Ametlik koduleht

    Mida nad näitavad?

    Saksamaa Bundesliga, Hollandi Eredivisie, Venemaa kõrgliiga ja väidetavalt Portugali ja Itaalia liigad (kahtlen).
    kui vaadata kava, siis hetkel midagi laivis ei ole ning kordustest võib järeldada, et kostitavad nad meid kolme eelpool nimetatuga. Lisaks näitavad sitaks mingit Ukraina sisest staffi ning mingit tennist ja rallivärki.

    Sport 1 telekava

    Sport 2 telekava

    Ja nüüd ma täpselt ei tea, mis kanalit STV meile soetas, aga leidsin ka sellise lingi. Nagu näha paistab seal selline moodustis nagu SportBaltic, mille puhul kahtlustan, et just seda teil STV-s näidatakse ja mille puhul võite kindlad olla, et õigused on palju limiteeritumad ja lõpuks jäätegi ainult Venemaa liigaga.

    Rohkem hetkel infot ise ei oma.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    #2
    Oot suurepärane Setanta(hispaania liiga jälgijana as i am) kaob ära ja asendus on Bundesliga, mis on ju eurospordis nähtav, Eredevisie ja vene liiga? Päriselt? For riil?
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      #3
      Ma võtaks selle kanali hea meelega Setanta kõrvale, aga asemele need 2 kanalit lasta on muidugi otsene sülitamine jalgpallisõbra näkku.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Ma võtaks selle kanali hea meelega Setanta kõrvale, aga asemele need 2 kanalit lasta on muidugi otsene sülitamine jalgpallisõbra näkku.
        Leigelt öeldes.

        Kommentaar


          #5
          Sport2 töötab ka muide. Program tundub üldiselt muidugi sama olevat. Sport1 peale nii palju, kui olen klõpsinud, tuleb pidevalt Dolgopolovi tennisematch.

          Kommentaar


            #6
            Noja Bundesligas on alati Schalke mängud garanteeritud.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #7
              Mis teenusepakkujad hetkel setantat veel pakuvad? Tähemees, elion?
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                Mis teenusepakkujad hetkel setantat veel pakuvad? Tähemees, elion?
                Starman ja Telia jep EGA meil neid teenusepakkujaid rohkem polegi..

                Kommentaar


                  #9
                  Tegelt tv3 playplus portaalis on ka olemas

                  Kommentaar


                    #10
                    Sport1 pealt siis (väike TK Futboli dubleering)

                    Laupäev 14.01

                    20.45 PSV - Excelsior

                    Pühapäev 15.01

                    13.30 Roda - Feyenoord
                    15.30 Zwolle - Ajax
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #11
                      krt see dubleerimine on küll jama. STV tüübid ise ka aru saavad mis nad valinud on?
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        #12
                        See on jah ikka STV poolt korralik suure kaarega jalkafännile pähe pissimine. Kui otsida midagi positiivset, siis vähemalt Sport2 keelte valikus on ka inglise keel ja Vene liigat võib ka ju vahelduseks vahel vaadata.

                        Kommentaar


                          #13
                          Mul oleks ülimalt hea meel, kui see kanal lisanduks praegusele Starmani valikule. Samas ma oleks ülimalt pissed off, kui selle kanaliga oleks asendatud Setanta.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #14
                            eks eriti pissed off on itaalia ja prantsuse liiga fännid. La Liga fännidele on vähemalt lahenduseks laola1
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              #15
                              Noh, Prantsusmaa jalgpalli näidati seal nagunii minimaalselt. Enamasti pidi ikka streamidega jamama. Mulle meeldis ka neid vutiliigade (LaLiga, Serie A, Ligue 1, Belgia liiga) kokkuvõtteid antud kanali pealt vaadata. Kõike nagunii ei jõua ju vaadata. Sel viisil oli hea end kursis hoida.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X