Lehekülg 1, kokku 4 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 62

Teema: Brand Estonia

Asjahuviline Kasutaja MartinEST avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2011

Algupärane Brand Estonia

Eesti uus bränd. / EAS
    Lisatud Pildid Lisatud Pildid

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas MartinEST Vaata postitust

Eesti uus bränd. / EAS
    Hahahahahahahahaaaaaaaaaa....
    See lihtsalt on nii kohutav... möni vöib väita, et maitse asi aga bränd peab esindama toodet / kaupa / teenust ja kandma endas mingeid väärtusi, edastama sõnumit... olema reeglina lihtsasti mõistetav jne...
    Müstiline... ja mina arvasin, et enam hullemaks ei saa minna... paintis keegi welcome to estonia sisu täitnud ja värviga üle valanud....
    see on isegi nii halb, et ei tee enam pahasekski... vaid ajab naerma

Innovatsioon: kiire, paindlik jne
    Rändrahn: seisab juba tuhandeid aastaid paigal.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Hahahahahahahahaaaaaaaaaa....
    See lihtsalt on nii kohutav... möni vöib väita, et maitse asi aga bränd peab esindama toodet / kaupa / teenust ja kandma endas mingeid väärtusi, edastama sõnumit... olema reeglina lihtsasti mõistetav jne...
    Müstiline... ja mina arvasin, et enam hullemaks ei saa minna... paintis keegi welcome to estonia sisu täitnud ja värviga üle valanud....
    see on isegi nii halb, et ei tee enam pahasekski... vaid ajab naerma
    Siis ka naerad, kui ma ütlen sulle, et see läks 200+ kilo eurisid maksma?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Geniaalne! Kiidan heaks!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

"tegime welcome to estonia - enam inetumalt ei oska"
    challenge accepted...

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Ma tean hästi, et läks... olen seda protsessi pikalt jälginud.
    Väidan, et see "märk" on kiiruga tehtud, et midagi oleks näidata üldse...

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Ma tean hästi, et läks... olen seda protsessi pikalt jälginud.
    Väidan, et see "märk" on kiiruga tehtud, et midagi oleks näidata üldse...
    Kuulge, see on parim lõpptulemus, mis saada sai. Ehk kõik saavad korralikult naerda.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

15 sendi eest* nalja rohkem kui küll ju?

*per eesti elanik

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Isis sa vaatad ja ei ründa.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kuulge, see on parim lõpptulemus, mis saada sai. Ehk kõik saavad korralikult naerda.
    Mul õnnestus seda märki imetleda päev/kaks varem... arvasin et tegemist ongi naljaga...
    Peale arvamuse avaldamist, mind enam ilmselt ühelegi EASi üritusele nüüd enam ei kutsuta

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Samas.... geniaalne..... rändrahn....liustiku poolt aluspõhjast lahti murtud ja algsest asukohast minema viidud (selge vihje küüditamisele) Teame, et jää taanuds suunaga Põhja... seega ka rändrahnude viimane suund oli just sinna (selge vihje luhtunud migratsioonipoliitikale või Tallinki varjatud siseturundus)

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Lihtsalt eepiline...
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Mina olen igatahes ääretult rahul tulemusega! Peaasi, et ei ole rukkilillepurune.

#sallivEesti

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Iseenesest see uus font on täitsa okey mõte, aga sellisest plönnist ei saa küll mitte keegi aru ja no see ei ole ka visuaalselt kuigi ilus, mis tähendab, et seda kasutatakse tõenäoliselt veel vähem kui seda welcome to estoniat.
    Hollandlase "est" idee, mis ei sobinud, tundub, et lõpuks ikka sobis:

See 200k tegelikult ei läinud ju ainult selle rohelise plönni disainiks vaid kogu nn "brandbooki" tegemiseks + veebileht. See ei ole üldse väga odav töö ja suuremad eraettevõtjad maksavad sellest ka suuremaid summasid.

Ma saan muidugi aru, et enamik inimesi, kes pole turunduse köögipoolega kokku puutunud, ei ole asja süvitsi läinud ja selles suhtes pole lahmimine üldse üllatav.

PS! See et nad lasid need kotid kuskil Indias teha on ääretult maitselage, vähemalt avaürituseks võiks ju mõnda kohalikku tegijat toetada ja hiljem siis masstarbesse kuskilt odavhanget teha.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

https://estonia.ee/ - selle kohta võiks küll öelda, et UI/UX eksperdi jaoks raha enam ei jätkunud

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Latvia.jpg

Mingid asjad on täitsa hästi õnnestunud... näiteks font... aga kogu see puder ikka kiiruga keedetud ning lörtsib julmalt head kavatsused... ma möistan hästi ideed selle taga ja mis oli eesmärk aga kahjuks tuleb õelda, et tervikuna siiski ebaõnnestuti.
    Koduleht on piinlik kahjuks.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Iseenesest see uus font on täitsa okey mõte, aga sellisest plönnist ei saa küll mitte keegi aru ja no see ei ole ka visuaalselt kuigi ilus, mis tähendab, et seda kasutatakse tõenäoliselt veel vähem kui seda welcome to estoniat.
    Hollandlase "est" idee, mis ei sobinud, tundub, et lõpuks ikka sobis:

See 200k tegelikult ei läinud ju ainult selle rohelise plönni disainiks vaid kogu nn "brandbooki" tegemiseks + veebileht. See ei ole üldse väga odav töö ja suuremad eraettevõtjad maksavad sellest ka suuremaid summasid.

Ma saan muidugi aru, et enamik inimesi, kes pole turunduse köögipoolega kokku puutunud, ei ole asja süvitsi läinud ja selles suhtes pole lahmimine üldse üllatav.

PS! See et nad lasid need kotid kuskil Indias teha on ääretult maitselage, vähemalt avaürituseks võiks ju mõnda kohalikku tegijat toetada ja hiljem siis masstarbesse kuskilt odavhanget teha.
    Lahmida on tore, jah. Ma vaatan, et sa ise ka naudiskled
    Ma olen - kahjuks - selle köögipoolega liigagi hästi kursis. Sellest ka minu skepsis. Jaa, rebrandingut on võimalik teha märksa suuremate summade eest, paraku on aga ülekaalus kaasused, kus märksa väiksema raha eest oluliselt paremaid tulemusi on tehtud. Nii visuaalselt kui usability poolest.
    Püstitan küsimuse - milline on värske brändrahnu intuitiivne tajutavus? See, mille pinnalt tehakse esmased alateadlikud otsused?
    Pakun ise vastuse: seda pole, esimene reaktsioon on hämmeldusesegune kaastunne. Eestlane olla ongi teadupoolest raske, aga...
    Ainus asi, mis kogu selles kompotis hästi teostatud, on minu meelest see video. Muu on oksekunsti kõrgpilotaaž. Andke andeks.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Lahmida on tore, jah. Ma vaatan, et sa ise ka naudiskled
    Ma olen - kahjuks - selle köögipoolega liigagi hästi kursis. Sellest ka minu skepsis. Jaa, rebrandingut on võimalik teha märksa suuremate summade eest, paraku on aga ülekaalus kaasused, kus märksa väiksema raha eest oluliselt paremaid tulemusi on tehtud. Nii visuaalselt kui usability poolest.
    Püstitan küsimuse - milline on värske brändrahnu intuitiivne tajutavus? See, mille pinnalt tehakse esmased alateadlikud otsused?
    Pakun ise vastuse: seda pole, esimene reaktsioon on hämmeldusesegune kaastunne. Eestlane olla ongi teadupoolest raske, aga...
    Ainus asi, mis kogu selles kompotis hästi teostatud, on minu meelest see video. Muu on kõrgkunsti pilotaažokse. Andke andeks.
    Hästi sõnastatud ja tabatud... olen sinuga ühes paadis...
    Mind ka lohutab vähe ... mujal on hullem ning saab ka kallimalt stiilis vastused.

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

See on praegu umbes nii et. Välek toob tule, Mörr pistab käe leeki ja saab haiget. Tuli paha! Välek posti külge ja kisume tal maksa välja! Välek on kurb, aga mitte maksa pärast, vaid seepärast, et Mörr ei saa aru, et talle on antud terve plejaad võimalusi, kuidas tuld oma äranägemise järgi kasutada. Käe leeki panemine on ainult üks neist.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud