320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Brand Estonia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    koduleht on video + 10 slaidi?
    Seal tegelikult päris palju infot (persoonidest, firmadest, pönevamad uudised jne) aga ei ole üldse kasutajasõbralik.... üllatavalt ebamoodne ja aegunud lahendus isegi....

    Kommentaar


      #32
      Osad lingid viivad EAS-i alamlehtedele, kus kuvatakse vana whalecum to estonia märki. Toores.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
        Osad lingid viivad EAS-i alamlehtedele, kus kuvatakse vana whalecum to estonia märki. Toores.
        Väga toores, köik kes kunagi kodulehe tarvis klienditeekonda kaardistanud saavad aru, et selline lahendus ei tööta...
        Kas tõesti oli siis nii kiire, et nii vigase "tootega" tuldi turule?
        Facebookis paar tuttavat nii agaralt kaitsevad... ala font on ju ilus ja see detail on ka kaunis... aga kui ma endale autot soovin, siis mind ei rahulda, kui tal köikse ägedam küljepeegel... aga noh juhitavus on kehv ja esiklaas ununes sootuks... kuna mina pean seda kasutama hakkama teoreetiliselt (kutsuti isegi juba kuskile koolitusele), sest ekspordime enamus oma tooteid... käime tihti messidel jne.... aga no ei kutsu kohe üldse..
        Vastasin ka, et tehku oma toode enne valmis, kui koolitama hakkavad.... nad (EAS) pole siiani miskit vastatud.

        Kommentaar


          #34
          Vaatan seda kodulehte ja ei saa midagi aru. Lolliks ennast ei pea, kuid....ei saa aru kahjuks.
          Mingi roheline moodustis, mis see olema peaks? Mulle küll meeldib endale väljakutseid esitada ja püüan aru saada loomingust, isegi kui ma sellest aru ei saa, kuid hetkel...Selline mulje jääb, et olen liiga rumal, et aru saada ja keegi teeb mu üle nalja.
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            #35
            Jäi fesaris silma. Märk on juba lihtrahva seas kasutusel.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Mõistke mind hukka, loopige kividega või lööge risti.... olen vanem kui viieaastane aga naudin endisel kaka-okse-huumorit... seega job well done...
              Uurisin siis paarilt enda tuttavalt, kes peaksid olema nn tippdisainerid... auhinnatud ja kiidetud aga kumbki ei teadnud neid "tegijaid"... kiitsid fonti ja pidasid seda kotti eriti ebaõnnestunuks...
              Kel huvi mingu lugegu mõnda disaini foorumit näiteks facebookis ja milline on nende hinnang sellele projektile... enamus on pehmelt õeldes hämmingus.
              ma ei tea kes reaalse töö tegijad olid, aga Orav peaks ju küll suht tuntud nimi olema, varasemalt Tankis
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #37
                20-aastane Eesti ründav poolkaitsja Frank Liivak on sõitnud Bosnia ja Hertsegoviina jalgpalli kõrgliigas teisel kohal asuva FK Sarajevo juurde, kellega ta liituda võib.


                ma ei leidnud alateemat "juua täis peaga" üles, siis ma panen selle siia(tundub suht sama diskusioon olevat).

                madefaka, ma olen käinud fk sarajevo mängul ja seal peale sihvkade söömise polnud midagi, jah, mitte midagi, sest ka eesti liigas süiakse mängu ajal seemutskaid.
                pfffffff, mina olen rahul
                tell your mother, we are hooligans!

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  ma ei tea kes reaalse töö tegijad olid, aga Orav peaks ju küll suht tuntud nimi olema, varasemalt Tankis
                  Oravat tipuks on ehk tiba palju pidada... Tank või mitte... Juhan Partsil ka uhke CV aga kui vaadata, mis nendes asutustes sel ajal toimus... see pole ainult minu arvamus ja kindlasti ei pretendeeri mingile pühale tõele...
                  Ütlen ainult... krdi Palo... jälle keeras köik per**e
                  Eriti hea oli, et Palo nõunik keelas tal arvamust avaldada selle koti kohta.... see ütleb nii möndagi

                  Kommentaar


                    #39
                    Igati hea asi. Estimotel juba tooted ka olemas, mis Eestit turundada aitavad http://estimote.com/

                    Kommentaar


                      #40
                      Palo ja Simpson ministriks ja lõpptulemus ongi selline roheline plönn.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Palo ja Simpson ministriks ja lõpptulemus ongi selline roheline plönn.
                        Ministritel pole küll antud teemaga muud seost, kui lihtsalt käia linti lõikamas.

                        Kommentaar


                          #42
                          Jätke siis nüüd meelde, et kui edaspidi välismaalastele Eestist räägite, siis mainite kindlasti meie rändkive (inglise keeles boulder).
                          Hello, I am from Estonia and we have a lot of boulders over there. For example, we have huge Ehalkivi near Letipea, Aruküla rock and Tubala boulder.

                          Trollimismaterjali toodeti ikka päris hea kuhjaga juurde rahvale. Kui 90% inimestest vaatab asja peale nii, et wtf mis pask see on, siis ei saa nad vist väga mööda panna. Estonishing slogani ümber asja ehitamine tundus liiga lihtne disainigurudele vist, pidid ikka mingid värdalikud rahnud välja mõtlema.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            #43
                            Kas ma sain õigesti aru, et see on alles mingi visand vms. Teine 200 tonni veel, et valmis asi oleks?
                            AILTON

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas risto Vaata postitust
                              "tegime welcome to estonia - enam inetumalt ei oska"
                              challenge accepted...
                              Keegi võiks "Hoia mu õlut..." meemi teha sellest.
                              Algselt postitas Iceman
                              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                              Kommentaar


                                #45
                                too aino font on nii muuseas suht üksühele koopia ühes eestis tegutseva üpris suure telekomettevõtte ammu kasutuses olnud tekstistiilist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X