320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet Betting Tournament 14

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänud telekavaatajale hea korralduse eest, oli hea turniir. Ja osalen järgmine turniir ka kindlasti.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      hirmuäratav

      Kommentaar


        Tänud samuti telekavaatajale tubli töö eest! Updated tulid alati väga kiiresti ning olid probleemide korral ka alati saadaval Samuti tänan kõiki osavõitjaid! Kuigi osavõtjaid oli jube palju, siis väidan, et tase oli kõrgem kui kunagi varem siin turniiril on olnud. Eriti tooks esile Romario, aga ka Kaurri ja mazzi, kelle arvelt sai ka isiklikult paar punast penni teenitud Oleks siin kõik nendele panustanud, räägiksime ilmselt coolbeti pankrotistumisest. Ja lõpuks respekt Redmanile! Enamus vendadel poleks kindlasti olnud mune kogu panka sellise kombo peale panna, kuid sa tegid selle ära ja no pole patt kaotada tegelasele, kes suutis oma panga pea 20 kordistada! Telekavaataja võib minu poolest mu järgmise kahe turniiri tasu panka jätta, et ei oleks vaja edasi-tagasi kanda

        Kommentaar


          Super. Vaatan viimast tabelit ja suu vajub lahti..võimas redman, võimas.
          Poleks eales uskunud,et NII kõrge tase võiks olla aga võta näpust.
          Kui minu tippidest keegi teenis siis seda ikka tore lugeda.
          Tagant järgi tarkusena võiks öelda,et langesin enda punaste prillide tõttu. A see selleks.
          Veelkord aitäh telekavaatajale ja osalejatele..soccerneti foorum oli pmst 24/7 lahti ja refreshi nupp kulus kiirelt.


          Palju õnne Redman.

          Kommentaar




            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Hooaja 16/17 edetabel: (TOP8 mahtunud mängijad saavad punkte, mis arvestatakse kogu hooaja vältel; 1. koht - 8; 2. koht 7 jne.)

              1. Sonderfern 23
              2. mazz 14
              3.-4. ltrubetsky, Redman 13
              5.-6. telekavaataja, -RoMaRiO- 12
              7. giga204 11
              8. Svenniid 10
              9.-10. Tauri. T, ChelseaFC 8
              11.-14. underdoggie, saxzz, j6u1uv4n4, janiion 3
              15.-16. jazzjansa, karl54, okis 2
              17. tarretis 1

              Kas keegi veel suudab Sonderfernile konkurentsi pakkuda? Jäänud on 2 turniiri.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Kuna see turniir ei hakka ma ajatelge lisama (ja uue konseptsiooniga turniiritabel seda ka edaspidi ei võimalda), siis ongi käes aeg lõpusõnad öelda.

                1. Olen megarahul, sest osalejaid oli palju. See mulle meeldis. Võiks ju unistada, et alla 20 enam kunagi pole, aga arusaadav, et osalemine on vabatahtlik ja kevad on kiire aeg. Aga, kes vähegi soovib osaleda, kindlasti tehke seda. Kogemus omaette.

                2. Ma ei ole rahul, sest viimased 2 turniiri ei suuda lõpuni püsida. Aga see on mu isiklik probleem. Vahepeal on küll kerge isiksuse kahestumine. Ehk siis osaleda ja organiseerida on veidi raske. Kõige raskem oli sis, kui ma SBT12-s mazziga lõpus heitlesin. Jõuga surusin end objektiivseks.

                3. Romario on küll vapper sõdalane ja olnud 4 korda TOP3-s, aga samas on 3. koht ka parimaks jäänud. Kas varsti on oodata läbimurret?

                4. Tauri.T on väga stabiilne uustulnuk (tuletame meelde, et esimene turniir oli Tauri jaoks SBT13). Mõlemad korrad ja väga tihedas konkurentsis jõudnud 5. kohale.

                5. TOP3 tulemused on muidugi ulme. Ma arvan, et 1900 me vaevalt enam kunagi näe. 1000-ki on juba selline paras ulme.

                6. Seekord suhtusid mängijad palju tõsisemalt ja seda oli tunda. Korralikke value-bete oli. Oli, mida mängida.

                7. Ja mis seal ikka, ootan teid kõiki SBT15 osalema. 8. aprill see algab ja teema avan millalgi selle nädala jooksul.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Tõesti ikka üpris ebareaalne turniir. Huvitav valik Redmanilt viimaseks panuseks, aga kui toimib, siis miks ka mitte.

                  Mul isiklikult oleks olnud hea meel kui ChelseaFC oleks selle turniiri kinni pannud. Ilmselt selle turniiri kõige tugevam mängija, kuigi tõesti tase oli väga tugev ning häid panuseid tuli ikka väga mitmelt poolt. Kui vastata telekavaataja 3. küsimusele, siis minu mängu puhul sõltub see väga palju sellest, mida konkurendid teevad. Suure fieldi puhul ikka hititakse ja kuna liigadepõhiselt on mu panused suhteliselt piiratud, siis ka 3. kohaga võib väga rahule jääda.

                  tänud vinge mängu eest kõikidele osalejatele ja ilmselgelt ka korraldajale.

                  Kommentaar


                    Kiidan ka Sonderferni, kes jäi viimati TOP5-st välja SBT5 ajal. Muidugi pole ta nii hullupaneva strateegiaga, kuid alati on lõpufaasis ikkagi 100+ ühikut ning võitlemas parimate kohtade pärast, mida näitab ka hooaja tabel. Halvim koht, mida Sonderfern on saanud, on kaheksas.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Oli tõesti põnev. Ma ise küll teiste panuseid väga ei jälginud, aga nagu teiste kommentaaridest järeldada võib, oli kvaliteetseid pikke palju ja seda paljudelt aladelt. Siin vahepeal oli tabeliseis ja tase ikka väga julm. Enda tulemuse üle on muidugi hea meel ja suu on koguaeg kõrvuni. Alguses tegin palju mõttetuid panuseid puhtalt tunde järgi, aga lõpuks hakkasin asju rohkem analüüsima ja mängud läksid ka õnneks nii nagu plaanitud. Samas on ka veidi piinlik kui nüüd aus olla, kuna viimase päevani polnud ma pildil ja ilmselt rikkusin nii mõnegi mehe tuju selle võidu ja võidustiiliga.

                      Ja kui keegi nüüd arvab, et võiks mu panuseid kaasa mängida, siis ma ei soovita seda. Soccerneti turniirid on puhas fun minu jaoks ja paljusid valikuid ma ise päris rahaga kaasa ei mängiks. Kuigi Unibetis sai enda viimast 6.7st kombot kaasa mängitud, et oleks veelgi põnevam

                      Järgmise korrani!
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar

                      Working...
                      X