320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eeldan, et varumängijate žetooni punktid lisatakse juurde peale viimast mängu mängunädalal?

    Kommentaar


      Sorga ei mänginud ja tema asemel peaks liikuma teine mees, kellel punktid, aga millegi pärast ei tee süsteem seda ära?

      Kommentaar


        Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
        Sorga ei mänginud ja tema asemel peaks liikuma teine mees, kellel punktid, aga millegi pärast ei tee süsteem seda ära?
        Sorgal on veel võimalus mängu tulla.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Mul Sorga satsis aga näiteks kapteni punktid on juba teisele mehele arvestatud ringi.

          Kommentaar


            Kui oli aktiveeritud "pingimängijate punktid", siis miks see punktides ei kajastu?

            Kommentaar


              Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
              Kui oli aktiveeritud "pingimängijate punktid", siis miks see punktides ei kajastu?
              Varumängijate punktid tulevad seejärel, kui mängunädal on oma lõpu saanud. Üks mäng veel pidada.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Aa ja, vaatasin ka, kuidagi jäi kahesilmavahele see praegu...

                Kommentaar


                  Mõned mobiilikasutajad on andnud teada, et on esinenud probleeme žetooni aktiveerimisega. Uurisime põhjuseid, leidsime tehnilise vea ja parandasime selle. Kontrolliks palun aktiveerige žetoon, salvestage koosseis ja kontrollige siis, et žetoon on tõesti märgitud aktiveerituks. Vabandame!

                  Kommentaar


                    Mul juba mõnda aega tekib mingi anomaalia vahetusi tehes. Reinkortis vist peitub juurikas, on mul kaitsjaks märgitud ja temale vajutades süsteem pangestub.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                      Mul juba mõnda aega tekib mingi anomaalia vahetusi tehes. Reinkortis vist peitub juurikas, on mul kaitsjaks märgitud ja temale vajutades süsteem pangestub.
                      Kirjuta palun mulle privaatselt, meili (veiko@soccernet.ee) või skaibi (veiko.kampura) täpsemalt, milles pangestumine seisneb.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                        Kirjuta palun mulle privaatselt, meili (veiko@soccernet.ee) või skaibi (veiko.kampura) täpsemalt, milles pangestumine seisneb.
                        Tundub, et on juba korda saanud. Tänud!

                        Kommentaar


                          Esmalt õnnitlused oma heale sõbrale ja ühele parimale Eesti jalgpalli analüütikule ChelseaFC-le võidu puhul. Absoluutselt teenitud. Kõlab küll jubeda uhkeldamisena, aga kui kolm aastat järjest oled 1000+ mängija hulgas TOP3, siis keskmisest kohalikust jalgpallurist, kes on sunnitud taksot sõitma minema, peaks kohalikku vutiskenet veidi paremini teadma. Ja kui saaks kaastööliseks Sõbra taolise niidukite parandaja, siis suudaks ka mõne vutitiimi ilma UEFA kategooriata mängima panna. Loodetavasti joome edasi ja teeme millalgi ka kommentaariumis kauaoodatud "Fännid Baaris" uue episoodi ära.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Esmalt õnnitlused oma heale sõbrale ja ühele parimale Eesti jalgpalli analüütikule ChelseaFC-le võidu puhul. Absoluutselt teenitud. Kõlab küll jubeda uhkeldamisena, aga kui kolm aastat järjest oled 1000+ mängija hulgas TOP3, siis keskmisest kohalikust jalgpallurist, kes on sunnitud taksot sõitma minema, peaks kohalikku vutiskenet veidi paremini teadma. Ja kui saaks kaastööliseks Sõbra taolise niidukite parandaja, siis suudaks ka mõne vutitiimi ilma UEFA kategooriata mängima panna. Loodetavasti joome edasi ja teeme millalgi ka kommentaariumis kauaoodatud "Fännid Baaris" uue episoodi ära.
                            Hangi elu endale .

                            Tegelt palju õnne muidugi. Väga märkimisväärne tulemus.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Suurimad õnnitlused Romariole kes võitis endale Premium liigas meistriks tulnud klubi särgi koos kõigi mängijate autogrammidega!

                              Kommentaar


                                On ka teada, et millal see aasta toimetama saab hakata fantasys?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X