320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Juhend sätestab:
    "Mängija müügihind võib erineda ostuhinnast. Kui müügihind on suurem ostuhinnast, siis rakendatakse teenitavale kasumile müügilõivu, mis on 50%. Näiteks kui mängija maksis ostes 6 punkti ja müües on tema väärtus 8 punkti, siis teenid müügi eest mängijalt 7 punkti."
    Mina tõin endale vahetult enne "suurt hinnamuutust" 5,0 eest sisse sellesama Pevtsovi.

    Ostes on hetkel tema hind nüüdseks 5,6.

    Kui mina ta praegu müün, saan ikka 5,0.

    Aga Kaspari seletuse järgi peaks saama ju 5,3. Kasum oleks 0,6, aga sellest peaks 50% ehk 0,3 müügilõivu maksma.

    Või ei saa ma üldse millestki aru?
    i don\\\'t want cos i just get

    Kommentaar


      Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
      Ma ei tea, ilmselt ongi see tegelikult ok, aga 20% inimestest, sealhulgas mina, kaotasid Mošnikovi hinnaalanduse tõttu võistkonna väärtusest ühe ühiku. Ma ise ei teadnud sellisest asjast midagi ja tuli väga halva uudisena. Kas tõesti poleks mõistlik sellisest asjast varem teada anda?
      See on juba Fantasyga liitudes kohe juhendis kirjas: "Mängijate hinnad võivad hooaja kestel muutuda sõltuvalt mängijate esitusest."
      Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
      Kui ongi tavapärane praktika Fantasy mängijaid sedasi "üllatada", siis mis seal ikka.
      Kogu Fantasy olemus on sellele üles ehitatud, et kunagi ei tea, kes päriselt lööb värava, kes päriselt annab söödu, kes päriselt teeb nullimängu, kes võtab aga hoopis punase, kes lööb omavärava, kellel on mängupäeval kõhugripp. Samamoodi ei tea, kes on iga nädala TOP10 ostud ja müügid.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas MRH Vaata postitust
        Mina tõin endale vahetult enne "suurt hinnamuutust" 5,0 eest sisse sellesama Pevtsovi.

        Ostes on hetkel tema hind nüüdseks 5,6.

        Kui mina ta praegu müün, saan ikka 5,0.

        Aga Kaspari seletuse järgi peaks saama ju 5,3. Kasum oleks 0,6, aga sellest peaks 50% ehk 0,3 müügilõivu maksma.

        Või ei saa ma üldse millestki aru?
        Pevtsovi hind oli eelnevalt 4,5.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          See on juba Fantasyga liitudes kohe juhendis kirjas: "Mängijate hinnad võivad hooaja kestel muutuda sõltuvalt mängijate esitusest."

          Ma saan aru, et see on juhendis kirjas, kuid mulle tundub see täieliku bingona. Keegi mõtleb out of box ja ei loobugi Mošnikovist, sest teab, et samal ajal kui teised temast loobuvad, võtab tema riski ja hoiab teda, kuni ta teeb kogu oma halva vormi 2-3 vooruga tasa. Keegi teine suuri punkte ei saa, sest kõik on temast loobunud, out of box mõtleja see-eest saab ja oi kuidas veel. Selle asemel tõmmatakse nii hullult kott lihtsalt pähe ja antakse konkurentidele meeletu eelis.

          Oletame, et Romariol, kes konkureerib tihti tipus, juhtubki olevat Mošnikov tiimis. Teinud mitme mängunädala jagu plaani ette, tuleb välja, et tema suurimad konkurendid tõstavad Pevtsovide ja Artjuninitega temaga võrreldes kahe ühiku võrra oma meeskonna väärtust. Fun fun. Hakka nüüd neid taga ajama, sest keegi kuskil otsustas, et on õige Mošnikovi üle päeva ühe ühiku võrra alandada.

          Järgmine kord on Romariol Uljanov vs Legion, suurimatel konkurentidel Marin vs Kuressaare.

          Bingo. Aga see ei tohiks bingo olla.

          Kommentaar


            Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
            Ma saan aru, et see on juhendis kirjas, kuid mulle tundub see täieliku bingona. Keegi mõtleb out of box ja ei loobugi Mošnikovist, sest teab, et samal ajal kui teised temast loobuvad, võtab tema riski ja hoiab teda, kuni ta teeb kogu oma halva vormi 2-3 vooruga tasa. Keegi teine suuri punkte ei saa, sest kõik on temast loobunud, out of box mõtleja see-eest saab ja oi kuidas veel. Selle asemel tõmmatakse nii hullult kott lihtsalt pähe ja antakse konkurentidele meeletu eelis.

            Oletame, et Romariol, kes konkureerib tihti tipus, juhtubki olevat Mošnikov tiimis. Teinud mitme mängunädala jagu plaani ette, tuleb välja, et tema suurimad konkurendid tõstavad Pevtsovide ja Artjuninitega temaga võrreldes kahe ühiku võrra oma meeskonna väärtust. Fun fun. Hakka nüüd neid taga ajama, sest keegi kuskil otsustas, et on õige Mošnikovi üle päeva ühe ühiku võrra alandada.

            Järgmine kord on Romariol Uljanov vs Legion, suurimatel konkurentidel Marin vs Kuressaare.

            Bingo. Aga see ei tohiks bingo olla.
            Esiteks kui sa Mošnikovist ei loobu, siis ei ole ju ka vahet, mis ta hind on?

            Teiseks kui Mošnikov hakkaks paugutama sööte+väravad, siis küll ta hind tõuseks tagasi.

            Mošnikovi puhul võis ju ette näha, et 8.8 hinnaga keskväljamees, kes on mängnud voorupeale 2-3 täismängu ning löönud ühe värava ja andnud 2-3 söötu on võrdluses eelmise hooajaga ikkag selge sammu tagasi teinud ja ta hind eeldatavasti langeb.

            Fantasy ongi ju ikkagi mängulisuse peale ülesehitatud, kus sa võtadki nädalas korra (okei see hooaeg pigem kaks) ja loed nipinurka ning mõtled ise läbi ja kalkuleerid.

            Kaspar ütles väga õigesti, et hooaja alguses ju ei tea, kuidas kellegi vorm on ning kuidas keegi mängima hakkab. Hindade korrigeerimine ikkagi välistab ära selle, et igaüks saaks über tiimi hooaja keskel uutel asjaoludel kokku panna ja siis lõpuks hakkab määrama see, kes kapteni suutis paremini määrata ning, kes hooaja alguses rohkem bingoloto numbreid tabas. Hindade muutumine vastavalt vormile ikkagi tekitab selle, et sa pead ajusid ragistama väga tugevalt novembrikuu vihmasel teisipäeval mitte grindid juuliks väljakujunenud tiimiotsas ja vastavalt vooru-kahe tagant teeb 1-2 kindlat subi sõltuvalt vastasseisudest.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Esiteks kui sa Mošnikovist ei loobu, siis ei ole ju ka vahet, mis ta hind on?

              Teiseks kui Mošnikov hakkaks paugutama sööte+väravad, siis küll ta hind tõuseks tagasi.

              Mošnikovi puhul võis ju ette näha, et 8.8 hinnaga keskväljamees, kes on mängnud voorupeale 2-3 täismängu ning löönud ühe värava ja andnud 2-3 söötu on võrdluses eelmise hooajaga ikkag selge sammu tagasi teinud ja ta hind eeldatavasti langeb.

              Fantasy ongi ju ikkagi mängulisuse peale ülesehitatud, kus sa võtadki nädalas korra (okei see hooaeg pigem kaks) ja loed nipinurka ning mõtled ise läbi ja kalkuleerid.

              Kaspar ütles väga õigesti, et hooaja alguses ju ei tea, kuidas kellegi vorm on ning kuidas keegi mängima hakkab. Hindade korrigeerimine ikkagi välistab ära selle, et igaüks saaks über tiimi hooaja keskel uutel asjaoludel kokku panna ja siis lõpuks hakkab määrama see, kes kapteni suutis paremini määrata ning, kes hooaja alguses rohkem bingoloto numbreid tabas. Hindade muutumine vastavalt vormile ikkagi tekitab selle, et sa pead ajusid ragistama väga tugevalt novembrikuu vihmasel teisipäeval mitte grindid juuliks väljakujunenud tiimiotsas ja vastavalt vooru-kahe tagant teeb 1-2 kindlat subi sõltuvalt vastasseisudest.

              Ma saan aru, et hinnad peavadki langema, kui ta seda hinnalipikut välja ei mängi. Las ta siis langebki 0.1 kaupa iga mänguvooru järel, kuni ta jõuab õige hinnani välja. Ja vastupidi - las tõuseb 0.1 võrra iga mänguvooru järel, kui Pevtsov paneb hullu. See ongi ju normaalne.

              Aga panna Fantasy mängijad nii hullult tanki, teatamata sedavõrd suurest hinnalangusest ette... Nii suur muutus võib ju igasugustele Fantasy lootustele vee peale tõmmata ja see ei ole minu silmis normaalne.

              Ma soovisin selles voorus Agyirit sisse tuua. Kõik oli ilusasti välja arvutatud. Nüüd ei ole see võimalik. Ja olengi kohas, kus mul peab mängima Mošnikov vs Kalju, konkurentidel saavad aga Agyirid mingeid Ilveseid lüpsta. No ei ole aus. Aga mis ma tast ikka ulun - otsused vist juba tehtud, isegi kui ma nendega nõus ei ole.

              Kommentaar


                Mulle meeldiks ka rohkem selline fantasy, kus hinnad liiguvad tihemini ja 0.1 ühiku kaupa. A'la, kui mängijat väga palju ostetakse, hind tõuseb. Kui müüakse, hind langeb. Easy economics.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Mulle meeldiks ka rohkem selline fantasy, kus hinnad liiguvad tihemini ja 0.1 ühiku kaupa. A'la, kui mängijat väga palju ostetakse, hind tõuseb. Kui müüakse, hind langeb. Easy economics.
                  Tahtsin kah just sama kirjutada, kus mängijate hinnad muutuvad vastavalt nõudlusele - kui kõik ostavad, siis kerkib ja vastupidi. Hindade eraldi muutmine loojate poolt on ausalt öeldes küll nõme. Varasemalt ei ole täheldanud sellist hindade muutmist.

                  Kommentaar


                    Hinnad muutuvad iga nädal vastavalt ostudele-müükidele. Aga see ei ole piisav. Igal aastal on tehtud korrigeerimisi. Mõni hind kerkib, mõni langeb. Mõni võidab, mõni kaotab.

                    Ideaalis võiks muidugi kogu Fantasy olla palju-palju perfektsem ja nüansirohkem jne, aga jämedalt öeldes hoiavad Premium liiga Fantasyt elus paar inimest, kelle jaoks ei ole see kaugeltki mitte esimene ega kõige olulisem osa tööst. Kahjuks ei ole kasutada sellist ressurssi nagu Premier League'i Fantasyl.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      Mõni võidab, mõni kaotab.
                      Bingo.

                      Kommentaar


                        Hindade korrigeerimine hooaja kestel on okei, aga seda võiks tuleval aastal teha varasemalt kokkulepitud perioodil (näiteks pärast esimest ringi, pärast suvise üleminekuakna lõppu jne). Arusaadav, et fantaasiajalgpalli elushoidmine ei ole läbiviijate jaoks kõige primaarsem tööülesanne ja eelkõige on üldse vahva, et sellist võimalust pakutakse, aga teisalt saan ka osade mängijate pahameelest aru, kes on panustanud sellesse mängu rohkelt aega, et pikas perspektiivis kõige optimaalsem koosseis kokku saada. Ja siis kogu idee kokku variseb, sest ei ole enam piisavalt vahendeid. Ärritaks mindki. Kes seda mängu tõsisemalt soovib mängida, siis oleks võimalik vastavalt varasemalt fikseeritud tähtajale ka oma otsuseid korrigeerida, sest ei ole raske tunnetada, et milliste mängijate turuhind muutub.

                        Aga eks tänavu (ja tegelikult ka möödunud aastal) on tänu pidevatele kalendrimuudatustele õnnefaktor niigi tavapärasest oluliselt suurem ja pikemalt ettemõtlemisest liiga palju tolku pole olnud. Kui esimestel aastatel oli mul 3-5 vooru lõikes teada, mida ma konkreetses voorus teen ja kui mingil põhjusel plaan A ei saanud realiseeruda, siis olid välja mõeldud ka plaan B, C ja D. Tänavu pliks-plaks liiga palju vähem efektiivsem meetod ei oleks olnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
                          Ma saan aru, et see on juhendis kirjas, kuid mulle tundub see täieliku bingona. Keegi mõtleb out of box ja ei loobugi Mošnikovist, sest teab, et samal ajal kui teised temast loobuvad, võtab tema riski ja hoiab teda, kuni ta teeb kogu oma halva vormi 2-3 vooruga tasa. Keegi teine suuri punkte ei saa, sest kõik on temast loobunud, out of box mõtleja see-eest saab ja oi kuidas veel. Selle asemel tõmmatakse nii hullult kott lihtsalt pähe ja antakse konkurentidele meeletu eelis.

                          Oletame, et Romariol, kes konkureerib tihti tipus, juhtubki olevat Mošnikov tiimis. Teinud mitme mängunädala jagu plaani ette, tuleb välja, et tema suurimad konkurendid tõstavad Pevtsovide ja Artjuninitega temaga võrreldes kahe ühiku võrra oma meeskonna väärtust. Fun fun. Hakka nüüd neid taga ajama, sest keegi kuskil otsustas, et on õige Mošnikovi üle päeva ühe ühiku võrra alandada.

                          Järgmine kord on Romariol Uljanov vs Legion, suurimatel konkurentidel Marin vs Kuressaare.

                          Bingo. Aga see ei tohiks bingo olla.
                          Don't be such a baby. Selline ongi fantasy kogu aeg olnud. Hea, et sa veel Kasparit ei süüdista, et ta klubidel ei lase mängida neid mehi, keda fantasys palju valitud on.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Don't be such a baby.

                            Ma täielikult mõistan, et on olemas Fantasy mängijaid, kes mängivad seda for fun. Aga on ka mängijaid, kes võtavad seda tõsiselt ja ainult kogu Fantasy ära võitmine motiveerib neid seda mängima.

                            Mu hooaeg algas väga halvasti. Juba avavoorudes sai mitu põhimeest vigastada - pean silmas top4 meeskonna mängijaid - ja mul ei jäänud muud üle, kui üks chipidest juba ära kasutada. Chip kasutatud, tuli juba järgmises voorus punane kaart ja kaks uut põhimeest vigastatud. Siis veel teine punane kaart ka veel otsa.

                            Juba enne eilset “üllatust” oli mul väga palju ebaõnne. Sellegipoolest tundsin, et ma hakkasin just jalgu uuesti alla saama ja püssi veel põõsasse visanud ei olnud. Nüüd, kui - ma ütleks, et ebaausalt - tehti veel meeskonna väärtuses ka paljude konkurentidega vahe sisse, saab mul olema väga-väga keeruline oma selle hooaja eesmärke täita.

                            Mulle Eesti Fantasy meeldib väga, aga see bingo mängimine on bardakk.

                            Kommentaar


                              Fantasys automaatsed vahetused on toimunud, aga punkte pole?

                              Kommentaar


                                Ma ka just vaatasin, et pingilt tulevad punktid pole kogusummas kirjas, kuigi toimus lausa kolm vahetust.
                                i don\\\'t want cos i just get

                                Kommentaar

                                Working...
                                X