320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    üleminekuid suht mõttetu teha - kui tahad pärast samu mehi tagasi osta, pole raha selle jaoks
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas dareth Vaata postitust
      üleminekuid suht mõttetu teha - kui tahad pärast samu mehi tagasi osta, pole raha selle jaoks
      Kui satsis oli ainult kuus mängijat, kel selles voorus mäng, siis ikkagi tuli teha, et see latt kaheksa mängiva mehe peale tõsta. Ja üks käik oli tegelikult niikuinii ammu ära planeeritud.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Kas mul silmad petavad või tõesti tekitati uus mängunädal? Hooaja teine pool on ikka päris keeruliseks ja segaseks läinud.

        Kommentaar


          Algselt postitas ronrein Vaata postitust
          Kas mul silmad petavad või tõesti tekitati uus mängunädal? Hooaja teine pool on ikka päris keeruliseks ja segaseks läinud.
          Tegelen, et see kaoks.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Ega midagi hullu poleks ka kui see nii jääkski, kuigi muidugi eks see oleks jällegi päris suur peavalu, et võimalikult palju mängijaid sellesse mängunädalasse saada nagu sel nädalalgi, aga see on ka üks fantasy võlusid. Aga kui muidu juba muuta siis üks loogilisem lahendus tunduks Kalev-Kalju ja Flora-Tulevik #30-sse ja Tammeka-Kuressaare praegusesse #32-se (varasemasse #31-sse) lükata kus see mäng juba ka varem oli.

            Kommentaar


              Hahaa. Sander Laht Kalju vastu puudu - Kas Floraga Itaalias?

              Kommentaar


                Floral topeltvoor?

                Kommentaar


                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  Hahaa. Sander Laht Kalju vastu puudu - Kas Floraga Itaalias?
                  Taastus puukborrelioosist.

                  Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                  Floral topeltvoor?
                  Jah.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Tere! Olen vb natuke kärsitu, aga esitan siiski mure. Aktiveerisin enne mängunädala algust žetooni "varumeeste punktid", aga nüüd kui voor läbi, siis varumeeste punkte mul arvestatud pole ja näitab isegi nagu oleks see "varumeeste žetooni nupp" endiselt nö kasutamata. Milles võib kamm olla? Tegin kõik reglemendi järgi, st aktiveerisin žetooni ja siis salvestasin koosseisu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MNa Vaata postitust
                      Tere! Olen vb natuke kärsitu, aga esitan siiski mure. Aktiveerisin enne mängunädala algust žetooni "varumeeste punktid", aga nüüd kui voor läbi, siis varumeeste punkte mul arvestatud pole ja näitab isegi nagu oleks see "varumeeste žetooni nupp" endiselt nö kasutamata. Milles võib kamm olla? Tegin kõik reglemendi järgi, st aktiveerisin žetooni ja siis salvestasin koosseisu.
                      Sulle ei ole varumängijate eest punkte arvestatud, kuna meie andmebaasis ei ole märget selle kohta, et oleksid žetooni aktiveerinud.

                      Praeguse info põhjal on raske öelda, milles võib asi olla - kas inimlik eksitus või tehniline viga. Küll aga saame olla valvsad järgmisel korral, kui otsustad seda žetooni kasutada. Ole hea ja anna mulle teada, kui oled jälle žetooni aktiveerinud, et saaksin selles veenduda ning oleks olemas tõestus, kui süsteem varumeeste eest mingil põhjusel punkte ei arvuta.

                      Kommentaar


                        Ma juhuslikult selles voorus kasutasin varumängijate žetooni ja punktid sain kirja.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                          Sulle ei ole varumängijate eest punkte arvestatud, kuna meie andmebaasis ei ole märget selle kohta, et oleksid žetooni aktiveerinud.

                          Praeguse info põhjal on raske öelda, milles võib asi olla - kas inimlik eksitus või tehniline viga. Küll aga saame olla valvsad järgmisel korral, kui otsustad seda žetooni kasutada. Ole hea ja anna mulle teada, kui oled jälle žetooni aktiveerinud, et saaksin selles veenduda ning oleks olemas tõestus, kui süsteem varumeeste eest mingil põhjusel punkte ei arvuta.
                          Selge, ega midagi, annan igaks juhuks teada kui järgmine kord kasutan Muidu poleks kirjutanudki, aga varumehed otsustasid 15p saada ja ma olin juba üsna rahul

                          Kommentaar


                            Küsin seda kolmandat korda juba aasta jooksul. Miks te ei pane seda PL fantasy, mängude sektori alla? Miks peab olema fantaasia mänguline mäng meie PL alateemas? Mis on selle eesmärk? PL teemad on niigi alakajastud teema ja seda eelkõige foorumi baasil, miks soccernet tekib olukorra, kus mingisuguses kuradima mängu teemas on rohkem arutelu, kui reaalses jalgpalli? Vabandage, aga ma ei mõista seda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Küsin seda kolmandat korda juba aasta jooksul. Miks te ei pane seda PL fantasy, mängude sektori alla? Miks peab olema fantaasia mänguline mäng meie PL alateemas? Mis on selle eesmärk? PL teemad on niigi alakajastud teema ja seda eelkõige foorumi baasil, miks soccernet tekib olukorra, kus mingisuguses kuradima mängu teemas on rohkem arutelu, kui reaalses jalgpalli? Vabandage, aga ma ei mõista seda.
                              Aga miks ei või Premium liiga mäng olla Premium liiga alateema juures? Oma kodumaa asi. Mis on selles halba, kui Fantasy teemas on rohkem arutelu? Ei pea ju kõiki teemasid lugema või kuidas see üldse halb on, et keegi kuskil midagi kirjutab? Mis selles vahet on? Ma ise näiteks mängude sektorit ei loe, aga siin Meistri- ja Esiliiga omas käin regulaarselt. Ilmselt pole ainus, kes nii talitab. See tuleb ju ainult Eesti jalkale kasuks, kui Eesti jalka huviga inimesed teavad, et on olemas Fantasy ja äkki seeläbi ka mängivad seda. Ma olen saanud väga palju tagasisidet, kus inimesed ütlevad, et tänu Fantasyle hakkasid kohalikku liigat jälgima. Ka mu enda sõpruskonnas on selliseid inimesi.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Tegelikult ma ise ka alati pettunud natuke, kui näen, et siin alafoorumis uued postitused ja tuleb välja, et fantasy teemas. Võiks olla mingi nupuke peitmaks enda jaoks irrelevant teemad siis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X