320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõesti tõesti.. jäi 2 silma vahele..

    Kommentaar


      Kogemata avastasin, et lätlastel on ka fantasy. Rohkem pole viitsinud süveneda.

      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Uuele Levadia ründajale korralik hinnalipik juurde pandud. 9,7!!!!

        Hakkab rämedalt paugutama!

        Kommentaar


          Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
          Uuele Levadia ründajale korralik hinnalipik juurde pandud. 9,7!!!!

          Hakkab rämedalt paugutama!
          Täna oli päris kahvatu Flora vastu.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            13. augusti Kalev - Kalju läheb selle vooru alla, mis mängitakse augustis?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              13. augusti Kalev - Kalju läheb selle vooru alla, mis mängitakse augustis?
              23. mängunädal on kuue mänguga, jah.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Eelmine hooaeg oli suvel mingi aeg võimalus lõpmatult üleminekuid teha.
                See kord enam pole?

                Kommentaar


                  Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                  Eelmine hooaeg oli suvel mingi aeg võimalus lõpmatult üleminekuid teha.
                  See kord enam pole?
                  Tasuta üleminekud ehk Wildcard
                  Seda žetooni on võimalik mängida pärast esimest mängunädalat ühel korral hooaja esimeses pooles kuni 30. juunini ja teisel korral hooaja teises pooles alates 1. juulist. Alates žetooni mängimise hetkest on mängus osalejal võimalik kuni mängunädala tähtajani teha piiramatult tasuta üleminekuid. Žetooni kasutamisest ei ole võimalik pärast aktiveerimist loobuda.
                  Kui ma võtan endal "üleminekud" lahti, siis on kohe üleval eraldi kast "tasuta üleminekute aktiveerimine" ja "mängi". Kui just pole pärast 1. juulit seda juba korra kasutanud, siis peaks sul ka olema.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Kui Serena hind oli 9,7, siis kas Kabajevi hinnaks saab 13,0 ?

                    Kommentaar


                      Sama lugu Nõmme uue poisu Mataga. Hind pandud kohe 9,0. Miks? Pole ju absoluutselt ennast tõestanud veel, et väravaid hakkab taguma. Pange madalamad hinnad tundmatutele tükkidele ja ongi toredam, kui hind pärast tõusma hakkab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Kui ma võtan endal "üleminekud" lahti, siis on kohe üleval eraldi kast "tasuta üleminekute aktiveerimine" ja "mängi". Kui just pole pärast 1. juulit seda juba korra kasutanud, siis peaks sul ka olema.
                        Tere. Küsimus. Kui ma aktiveerin omal "tasuta üleminekute aktiveerimine" zetooni täna (19.07) enne mängudevooru #20 tähtaja kukkumist ja teen piiramatult üleminekuid, siis kas see uus meeskond jääb mulle järgmisteks mängudevoorudeks ka alles (ehk on lõplik) või #21 mänguvooruks on mul tagasi mu enda vana meeskond, kes mul oli enne #20 mänguvooru? Kui see on see lõplik, siis kas siin Fantasys on ka variant, et ainult üheks mängunädalaks teha piiramatult vahetusi?

                        Äkki keegi tark vastab, aitäh!
                        //

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sibierski Vaata postitust
                          Tere. Küsimus. Kui ma aktiveerin omal "tasuta üleminekute aktiveerimine" zetooni täna (19.07) enne mängudevooru #20 tähtaja kukkumist ja teen piiramatult üleminekuid, siis kas see uus meeskond jääb mulle järgmisteks mängudevoorudeks ka alles (ehk on lõplik) või #21 mänguvooruks on mul tagasi mu enda vana meeskond, kes mul oli enne #20 mänguvooru? Kui see on see lõplik, siis kas siin Fantasys on ka variant, et ainult üheks mängunädalaks teha piiramatult vahetusi?

                          Äkki keegi tark vastab, aitäh!
                          Kandub ka järgmistesse voorudesse edasi. Üheks nädalaks piiramatult vahetusi teha ei saa.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Kandub ka järgmistesse voorudesse edasi. Üheks nädalaks piiramatult vahetusi teha ei saa.
                            Aitüma kiire ja konkreetse vastuse eest!
                            //

                            Kommentaar


                              Kabajevit polegi veel?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                                Kabajevit polegi veel?
                                Tundub, et ei ole veel pabereid korda saadud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X