320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Subbotin ei assistinud Khomutovile? Otsepildis tundus nii vähemalt

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Tiismaa pani siis nende vastu mänginud Anieri triple kapteniks see voor. Just nice mentality
      See ok ikka tegelikult sigadus küll, näitab vast ära, et tippmängija mentaliteeti pole grammigi.

      Kommentaar


        Mis mänguvooru 4.juulile lükatud Vaprus-Trans tõstetakse? 8. vooru jätta oleks vast tobe.

        Kommentaar


          Fantasy auhindade all on, et Coolbeti poolt spordiboonus kuu parimatele, aga jooksva kuu arvestust ei ole vist võimalik kuskilt näha?

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Fantasy auhindade all on, et Coolbeti poolt spordiboonus kuu parimatele, aga jooksva kuu arvestust ei ole vist võimalik kuskilt näha?
            Coolbet võtab ise parimatega ühendust.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Aprilli esikolmik on järgmine:
              1. FC Võitjad 317
              2. Metoodik 305
              3. FC Liigvalla 304

              Kommentaar


                Tänud, aga järgmiseks hooajaks liigade alla võiks kuu arvetus ka tulla kui seal auhinnad on

                Kommentaar


                  Algselt postitas ronrein
                  Küsiks üle, et miks muudeti ootamatult hästi paljude mängijate hindu: näiteks Šapovalovi hind tõusis nädalaga 6.6-lt 7.0-le, Arhipovi hind 4.5-lt 5.5-le, Pankovi hind 3.9-lt 4.4-le jne? Kuidagi lambine on keset hooaega selliseid suuri muudatusi teha, ei mäleta kas eelmistel hooaegadel üldse sellist asja tehti.
                  Juhend sätestab: "Mängijate hinnad võivad hooaja kestel muutuda sõltuvalt mängijate esitusest."

                  Peaaegu kõik klubid on ühe ringi jagu mänge ära pidanud ehk hästi mänginute hinnad kerkisid, nigelamat vormi näidanud mängijate/klubide pallurite, aga ka näiteks oodatust väiksemat rolli etendanud meeste hinnad langesid. Tavaline protsess. Hooaja eel on võimatu ette ennustada, kuidas keegi päriselt mängima hakkab ja millist rolli täidab. Näiteks kui Transi Pevtsov tundus talvel olema kuskil sügaval pingil, aga nüüd on põhis ja laksab väravaid, siis on loogiline, et ta hind on kõrgem hooaja eel paika panduga. Samamoodi, kui penaltikuningas ja põhimees Jürgenson kaob orbiidilt täiesti ära, siis ta hind kukub. Ja kui eeldatav tabeli keskmik vireleb tabeli tagumises otsas või mõni teine vastupidi üllatab positiivselt, siis see mõjutabki mängijate hindasid.

                  Korrigeerimisi on tehtud igal aastal.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ronrein
                    Suht räiged mängijate hinnamuutused, oleks võinud mängijaid soodsamaks ka teha samasuguse agarusega.
                    Rohkem läksid hinnad alla kui üles. Ehk virtuaaltreeneri valikute tegemine muutus selle nurga alt lihtsamaks.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Ups juhtusin ära kustutama lootes, et äkki ei panda tähele öösel. Eks see ikka korralikult ajas mul plaanid sassi.

                      Tänud vastuse eest muidu, ma varasematest aastatest seda vist küll tähele ei pannudki.

                      Kommentaar


                        Mul ka küsimus. Miks ma saan oma meest müüa selle odavama hinnaga, mille ta ostsin, mitte selle kõrgemaga, mis ta parasjagu väärt on?
                        i don\\\'t want cos i just get

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Rohkem läksid hinnad alla kui üles. Ehk virtuaaltreeneri valikute tegemine muutus selle nurga alt lihtsamaks.
                          Esimest aastat tegite nii suuri hindade muudatusi keset hooaega? Ning kui jah, siis millest selline otsus?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                            Esimest aastat tegite nii suuri hindade muudatusi keset hooaega? Ning kui jah, siis millest selline otsus?
                            Eelmistel aastal ka ikka olnud. Nt Pelt oli u 5 hinnaga ja kui sai Paides põhisse 90 minuti meheks siis mingi aeg tõsteti 6 peale. Aga küll võiks reeglites kuidagi uuendamisest eelnevalt ette teada anda või siis paika panna milliste voorude järel see toimub. Praegu tundus suht suvaliselt mängunädala keskel olevat, a la kes esmaspäeval tegi koosseisu muudatuse sai mehe 5ga ja kes teisipäeval, see 6ga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MRH Vaata postitust
                              Mul ka küsimus. Miks ma saan oma meest müüa selle odavama hinnaga, mille ta ostsin, mitte selle kõrgemaga, mis ta parasjagu väärt on?
                              Juhend sätestab:
                              "Mängija müügihind võib erineda ostuhinnast. Kui müügihind on suurem ostuhinnast, siis rakendatakse teenitavale kasumile müügilõivu, mis on 50%. Näiteks kui mängija maksis ostes 6 punkti ja müües on tema väärtus 8 punkti, siis teenid müügi eest mängijalt 7 punkti."
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Ma ei tea, ilmselt ongi see tegelikult ok, aga 20% inimestest, sealhulgas mina, kaotasid Mošnikovi hinnaalanduse tõttu võistkonna väärtusest ühe ühiku. Ma ise ei teadnud sellisest asjast midagi ja tuli väga halva uudisena. Kas tõesti poleks mõistlik sellisest asjast varem teada anda?

                                Kui ongi tavapärane praktika Fantasy mängijaid sedasi "üllatada", siis mis seal ikka.

                                Edit:
                                Oletame, et x-mängija (loe: Mošnikov) järgmine mäng on vs Vaprus. Sa tood ta sisse, sest sa tead, et ta on alavormis ja selles mängus võib särama lüüa. Saad kirja hoopis -1 ühikut. Tundub aus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X