320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Ma ei tea, mul on alates mängu käigust juba Lahel söötu kuvanud ja kuvab ka praegu.
    mängu jälgisin poole silmaga, aga Tutk või kommentaator rääkis pärast mängu Pajunurme tsenderdusest
    ?
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas dareth Vaata postitust
      mängu jälgisin poole silmaga, aga Tutk või kommentaator rääkis pärast mängu Pajunurme tsenderdusest
      ?
      Söödu andis igatahes 100% Laht.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Jaa öösel pandi kirja ka mulle see sinna,
        Ilmselt tehniline rike siis.

        Kommentaar


          Alguses oli protokollis Monese omavärav, aga pärast video vaatamist pandi ikka Tutkile see värav.

          Kommentaar


            Korraks eelmise nädala juurde tagasi. Mis punktid pidi Sorga saama, kui oli kapten ja see 3x punktid olid aktiveeritud?
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

            Kommentaar


              Levadia ja tuleviku mängus lõi teise värava üsna selgelt Budnik. Õhust laiatatud löök oli mitte mingi suunatud pall.

              Kommentaar


                Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
                Levadia ja tuleviku mängus lõi teise värava üsna selgelt Budnik. Õhust laiatatud löök oli mitte mingi suunatud pall.
                Teise värava lõi Tomson. Budnik tegi jalaliigutuse, aga palli ta ei puutunud. Vaata kordust aeglustusega ja näed. Ütles ka Tomson ise, et ta lõi selle.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Teise värava lõi Tomson. Budnik tegi jalaliigutuse, aga palli ta ei puutunud. Vaata kordust aeglustusega ja näed. Ütles ka Tomson ise, et ta lõi selle.
                  kui ütles ise et lõi siis pole tõesti midagi kobiseda

                  Kommentaar


                    Kordusest n2ha, et Vassiljevile ei andnud s66tu ikka Sorga. Aga ilmselt j22b see muutmata.

                    Kommentaar


                      Kui 11. voorus anti Sorgale väravasööt enne Vassiljevi väravat, siis nüüd ootaks, et ka Diallo saab väravasöödu enne Zakarliuka kolmandat väravat Maardule.

                      Kommentaar


                        Zakarljuka puras seal ise Hayasakaga.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Mulle tundub, et üleminekute tegemisel on üks viga. Toon näite nii hästi kui suudan. Eemaldan meeskonnast Ugge, valin asemele Jürgensoni ning kui ma nüüd eemaldan Jürgensoni siis näitab juba -4 punkti. Ühe tegevuse vahepeal ei kinnita. Kas praegusel hetkel lähevad tõesti mulle siis miinuspunktid kirja?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                            Mulle tundub, et üleminekute tegemisel on üks viga. Toon näite nii hästi kui suudan. Eemaldan meeskonnast Ugge, valin asemele Jürgensoni ning kui ma nüüd eemaldan Jürgensoni siis näitab juba -4 punkti. Ühe tegevuse vahepeal ei kinnita. Kas praegusel hetkel lähevad tõesti mulle siis miinuspunktid kirja?
                            Kindluse mõttes tühista üleminekud, alusta nullist ning too kohe Ugge asemele mängija, keda soovid.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Miks Tammeka vs Tuleviku mängus Allesel ainult 2 punkti ja Saagil 1 punkt? Saagil kollase pärast? Aga Alles?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas patuk Vaata postitust
                                Miks Tammeka vs Tuleviku mängus Allesel ainult 2 punkti ja Saagil 1 punkt? Saagil kollase pärast? Aga Alles?
                                Ma ei tea midagi fantasy süsteemist, aga kui vaevuksid vaadata protokolli, siis näed et ka Allesel oli kollane.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X