320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Samuti ei ole flora ja kalju meeste eest punkte saanud
    'I don't feel pressure - I don't give a toss about it'

    Kommentaar


      Dilemma: Toom ja Leverock või Kotenko ja Vihmann?

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Subbotinile andis 30' palli Markovych
        Kirss sai 84' söödu Elhilt
        Ja unustatigi....

        Kommentaar


          Algselt postitas wiiner Vaata postitust
          Kiri saadeti neile, kelle võistkond sattus klubivahetuse tõttu reeglitega vastuollu. Kiri saadeti aadressile, mis on seotud selle kasutajakontoga, mille kaudu mängu registreeriti.
          Ma olen üldse fantasys facebooki kaudu sisselogitud, siis pole lootustki mingit kirja saada?

          Kommentaar


            Algselt postitas wiiner Vaata postitust
            Neid kasutajaid, kelle võistkonda sattus 2-st tiimist 3 mängijat, teavitati meili teel. Juhendis karistuse kirjeldust tõepoolest pole. Täiendame juhendit.
            aga ikkagi, ühe kolmiku eest peaks ju punktid saama. Hetkel ei saanud kumbagi kolmiku eest.

            Kommentaar


              võib vaid arvata, et see oleks korraldajatele lisapeavalu selgitada välja milline kolmik see õige on, kelle eest punkte anda..
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                võib vaid arvata, et see oleks korraldajatele lisapeavalu selgitada välja milline kolmik see õige on, kelle eest punkte anda..
                Jah, see on tehniliselt keskmisest keerukam ülesanne. Aga ma tegelen teemaga ja annan kohe teada, kui mingi tulemuse ja otsuseni jõuame.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                  miks mõlema kolmese punktid ära võetakse? Üks kahest on ju lubatud.
                  Oletame, et kasutajal wiiner on mängunädalal #19 ja #18 oma võistkonnas mängijad järgmistest klubidest:

                  #19 #18
                  FLO FLO
                  FLO NÕM
                  FLO TAM
                  NÕM FLO
                  NÕM FLO
                  NÕM TAM
                  Ehk siis mängunädalal #18 oli võistkonnas 3 mängijat Florast ja võistkond ei olnud reeglitega vastuolus. Kahe mängunädala vahel toimusid aga mitmed üleminekud, mille tulemusel oli mängunädalal #19 võistkonnas 3 mängijat Florast ja 3 mängijat Kaljust ja võistkond sattus reeglitega vastuollu.

                  Kuidas oleks õiglane reeglirikkumist käsitleda? Millise ülemineku eest peaks osaleja 0 punkti saama?

                  Võite pakkuda, et otsustame selle järgi, milline üleminek toimus kõige hilisemal ajahetkel. Esiteks Fantasys täna sellise detailsusega andmeid ei ole ning teiseks mis siis, kui mitme mängija üleminek registreeriti samal ajahetkel?

                  Seetõttu ei ole minu hinnangul võimalik üheselt otsustada, millise mängija üleminek reeglite rikkumise põhjustas. Kui tahaks ainult ühe klubi mängijatele 0 punkti anda, siis on antud näite põhjal samuti keeruline üheselt ja õiglaselt valikut teha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                    Kui tahaks ainult ühe klubi mängijatele 0 punkti anda, siis on antud näite põhjal samuti keeruline üheselt ja õiglaselt valikut teha.
                    Miks keeruline? Minu meelest oleks üsna ebaõiglane, kui keegi saaks kahe klubi kõigi mängijate eest 0 punkti. Aga väga timm oleks, kui punktid tooks ainult niiöelda väiksema punktisumma toonud kolmik.

                    Näiteks on kaks mängijat, kellel oli kahest klubist kolm mängijat (Florast ja Kaljust)
                    Mängija A. Kalju mängijad tõid 34 punkti, Flora mängijad tõid 19 punkti. Arvesse läheb väiksem ehk 19 punkti Flora mängijate eest, Kaljukate eest saab nulli.
                    Mängija B. Kalju mängijad tõid 20 punkti, Flora mängijad tõid 23 punkti. Arvesse läheb väiksem ehk 20 punkti Kalju mängijat eest, Flora mängijad saavad nulli.

                    Või see tehnoloogiselt liiga keeruline?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      Seoses Flora euromängudega seda mängu ei ole jah.

                      Algupärane
                      Siis tuleb kõik flora ja pärnu mehed pingile istutada või toimub see mäng hiljem ja punktid lisatakse sellele voorule?
                      Lõvi helistab põlevale ringile:
                      «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RantZ Vaata postitust
                        Algupärane
                        Siis tuleb kõik flora ja pärnu mehed pingile istutada või toimub see mäng hiljem ja punktid lisatakse sellele voorule?
                        Jah, istuta pingile. Mängunädalal #29 tekib selline olukord, kus Floral ja Vaprusel on 2 omavahelist mängu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Või see tehnoloogiselt liiga keeruline?
                          Kas just liiga keeruline, aga piisavalt keeruline, et küsida, kas see on mõistlik. Suurem eesmärk on ju siiski see, et mängus osalejad hoiaksid end kursis, mis Eesti jalgpallis toimub ja kohandaksid vastavalt sellele oma võistkonda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                            Kas just liiga keeruline, aga piisavalt keeruline, et küsida, kas see on mõistlik. Suurem eesmärk on ju siiski see, et mängus osalejad hoiaksid end kursis, mis Eesti jalgpallis toimub ja kohandaksid vastavalt sellele oma võistkonda.
                            Viimase lausega absoluutselt nõus, mistõttu ajab ka suht kettasse, kui mingid kasutajad tahavad käskiv-nõudvas toonis saada KOHE nipinurka jms soovitusi, keda täpselt peab koosseisu panema. Mis see fäntäsi mängimise mõte siis üldse on, kui kõik kandikul ette tuleb kanda...

                            Aga.

                            Nende võistkondade mängijate eest, kelle klubivahetus reeglirikkumise põhjustas, antakse mängunädala järel automaatselt 0 punkti.
                            Selline must valgel lause oli seal kurikuulsas kirjas, mis enne vooru algust kasutajatele saadeti. Mida siin üldse veel ümber mõelda või arutada on? Kui reeglitele mittevastava olukorra põhjustas Paur, siis Kalju mängijate eest 0 punkti. Kui näiteks Pürg, siis nulliring Flora eest. Kui juhtumisi mõlemad, siis mõlema eest. Või kui nüüd on veel ikkagi vaja midagi nuputada, siis miks sellise lausega kiri üldse saadeti? Niimoodi poole sõidu pealt ei saa ju reegleid muuta.

                            Ja minu meelest pole vaja siin üldse stopperiga järge ajada, vaid väga lihtsat loogikat kasutada. Kui mul on üleminekute järgses n-ö uues koosseisus kolm Kalju meest, kellest üks sattus sinna seetõttu, et vahetas klubi, ja kolm Flora meest, kellest keegi klubi ei vahetanud, siis ongi ju väga lihtne. Kalju eest nulliring, Flora eest täispunktid. Ja kui on tõesti olukord, kus mõne klubi vahetanud mehe leiab nii Flora kui ka Kalju kolmiku hulgast (nt oli kaks meest Kaljust, kaks meest Florast, ühte lisandus Paur ja teise Pürg), siis mõlema eest nullid. Aga praegu ma saan aru, et pandi hoobilt topelt nulliring kõigile, kellel oli 3+3 koosseisus? Või olen valesti aru saanud?

                            PS - palun kokkuvõttes mu jauramisest mitte valesti aru saada, väga tänuväärset tööd teete üldiselt.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Karl Mööl, peaks vist nüüd liikuma üle mängijate ja treenerite arvestusse? Üldtabeli 37.koht, kui muidugi nimekaim ei ole.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Selline must valgel lause oli seal kurikuulsas kirjas, mis enne vooru algust kasutajatele saadeti. Mida siin üldse veel ümber mõelda või arutada on? Kui reeglitele mittevastava olukorra põhjustas Paur, siis Kalju mängijate eest 0 punkti. Kui näiteks Pürg, siis nulliring Flora eest. Kui juhtumisi mõlemad, siis mõlema eest. Või kui nüüd on veel ikkagi vaja midagi nuputada, siis miks sellise lausega kiri üldse saadeti? Niimoodi poole sõidu pealt ei saa ju reegleid muuta.
                                See lause oli ilmselgelt halvasti sõnastatud. Parandasin selle ära ja lisasin ka juhendisse. Aga kirja eesmärk oli juhtida tähelepanu sellele, et oma võistkond tuleb korda teha, sest muidu rikutakse reegleid ja saadakse vähem punkte. Usun, et seda eesmärki see kiri kindlasti täitis.

                                Sellest hoolimata vabandan segaduse pärast! Töötan selle kallal, et tekiks võimalus ise valida, millal piiramatu arvu vahetuste wildcardi rakendada. Järgmisel hooajal see kindlasti lisandub.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X