320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu meelest jällegi kõik okei, saab hea satsi kokku küll. Lihtsalt hullult peab nuputama, aga see ongi ju fantasy juures see mis köidab.

    Kommentaar


      Ma ei ole selle aasta tiimi küll tõsiseltvõetavalt veel koostanud, aga mu arvates on varasematel aastatel see isegi liiga lihtsalt käinud. Suhteliselt lihtne on olnud kokku saada täpselt see koosseis, mida soovid või siis vähemalt väga suures ulatuses, TOPis kõikide koosseisud väga sarnased ning tulemus sõltub üksikute mängijate panusest ja/või sellest, kellel parasjagu kapteniga veab. Kui kuskilt midagi ohverdama pead ja ka mitte nii glamuurseid valikuid tegema, siis läheb mäng ju sellest ainult põnevamaks. Esmapilgul tunduvad Paide võtmemängijad eelmise hooajaga võrreldes kallimad (ja siis äärte kvalifitseerimine ründajatena), ülejäänud suuremate klubide mängijad peaks samas suurusjärgus olema ja Vassiljev isegi odavam.

      aga selle tasemevahe kohta, siis näiteks eelmise hooaja fantasy teine punktitooja ründajate seas tuli Tammekast, viies poolkaitsja Transist, kolmas väravavaht Tulevikust jne, et on võimalik ka alt poolt leida väga kasulikke mängijaid.

      Kommentaar


        Mängunädal 17 näeb suht ulme välja, kuigi vaevalt see on selline juuniks. Eks ka see hooaeg on muidugi jälle koroona suureks peavaluks, mis nullib kõik tulevikuplaanid, eriti vaadates praegust olukorda.

        Kommentaar


          Olen ma nüüd loll, aga ma ei leia kusagilt seda coolbeti liiga koodi

          Kommentaar


            Algselt postitas MNa Vaata postitust
            Olen ma nüüd loll, aga ma ei leia kusagilt seda coolbeti liiga koodi
            Coolbeti liiga ongi üldine edetabel. Eraldi liituma ei pea.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Coolbeti liiga ongi üldine edetabel. Eraldi liituma ei pea.
              Hmm eelmine aasta küll polnud nii, aga ok, tänud vastamast!

              Kommentaar


                Seletaga see ära kuidas Paide mängijate punkte 1. voorus arvutatakse? Nad on ainsad, kes 2 mängu mängivad.

                Kommentaar


                  Fantasy all v6iks tekkida meeskondade eelvaated. Eeldatavad kooseisud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HABE Vaata postitust
                    Seletaga see ära kuidas Paide mängijate punkte 1. voorus arvutatakse? Nad on ainsad, kes 2 mängu mängivad.
                    Paide mängijad teenivad kahes mängus punkte ja need liidetakse kokku 1. Vooru arvestuses.

                    Kui Henri Anier teenib Kuressaare vastu 5 ja Legioni vastu 8, siis esimeses voorus teenis ta kokku 13.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                      Fantasy all v6iks tekkida meeskondade eelvaated. Eeldatavad kooseisud
                      PL klubide hooaja eelvaateid ja eeldatavaid algkoosseise saab vaadata siit: https://soccernet.ee/teema/hooaja-eelvaated
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Oskab keegi mängu haldajatest öelda, kui palju oli neid Fantasy mängijaid, kes eelmis(t)el aasta(te)l kõik voorud kaasa mängisid? Pean silmas mängijate arvu, kes tegid kõikides voorudes koosseisu või üleminekute näol oma meeskonnas muudatusi.

                        Kommentaar


                          Fantasy avanädala tähtaeg pikenes! https://soccernet.ee/artikkel/premiu...adalavahetusse

                          Ilmselt võib oodata veel mingisuguseid muudatusi. Eks proovime need võimalikult hästi lahendada.

                          Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
                          Oskab keegi mängu haldajatest öelda, kui palju oli neid Fantasy mängijaid, kes eelmis(t)el aasta(te)l kõik voorud kaasa mängisid? Pean silmas mängijate arvu, kes tegid kõikides voorudes koosseisu või üleminekute näol oma meeskonnas muudatusi.
                          Selliseid mängijaid, kes tõesti igas-igas voorus muudatusi tegid, ei pruugigi olemas olla. Isegi ma ise unustasin näiteks vähemalt ühel mängunädalal õigeks ajaks satsi ära salvestada.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
                            Oskab keegi mängu haldajatest öelda, kui palju oli neid Fantasy mängijaid, kes eelmis(t)el aasta(te)l kõik voorud kaasa mängisid? Pean silmas mängijate arvu, kes tegid kõikides voorudes koosseisu või üleminekute näol oma meeskonnas muudatusi.
                            Alati ei ole ju vaja muudatusi teha. Mul enamasti sai sats komplekteeritud 2 nädalat silmas pidades, kuna siis saab jälle 2 tasuta üleminekut. Vahepeal mõne varumehe vahetasin teiseks nädalaks sisse, aga kindlasti mitte kõigi 30 vooru ajal.

                            Kommentaar


                              Mul oli eelmine hooaeg esimene kus ühtegi vooru ära ei unustanud Vist isegi tegin igas voorus vähemalt ühe vangerduse kui mälu ei peta.

                              Kommentaar


                                Fantasys sisuliselt kõik mehed (väga üksikud puudu) olemas! Veidi alla kahe päeva tähtajani jäänud. Kisub põnevaks!
                                Pealkirjas esitatud küsimuse üle mõtlevad praegu mitmed virtuaaltreenerid, kes koostavad Premium liiga Coolbet Fantasy meeskonda. Kas sina oled juba oma satsi teinud? Kui ei, siis nüüd on selleks parim hetk!
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X