Lehekülg 34, kokku 34 EsimeneEsimene ... 243031323334
Näidatakse tulemusi 661 kuni 676, kokku 676

Teema: PL Fantasy

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Ma juhuslikult selles voorus kasutasin varumängijate žetooni ja punktid sain kirja.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wiiner Vaata postitust
    Sulle ei ole varumängijate eest punkte arvestatud, kuna meie andmebaasis ei ole märget selle kohta, et oleksid žetooni aktiveerinud.

Praeguse info põhjal on raske öelda, milles võib asi olla - kas inimlik eksitus või tehniline viga. Küll aga saame olla valvsad järgmisel korral, kui otsustad seda žetooni kasutada. Ole hea ja anna mulle teada, kui oled jälle žetooni aktiveerinud, et saaksin selles veenduda ning oleks olemas tõestus, kui süsteem varumeeste eest mingil põhjusel punkte ei arvuta.
    Selge, ega midagi, annan igaks juhuks teada kui järgmine kord kasutan Muidu poleks kirjutanudki, aga varumehed otsustasid 15p saada ja ma olin juba üsna rahul

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Küsin seda kolmandat korda juba aasta jooksul. Miks te ei pane seda PL fantasy, mängude sektori alla? Miks peab olema fantaasia mänguline mäng meie PL alateemas? Mis on selle eesmärk? PL teemad on niigi alakajastud teema ja seda eelkõige foorumi baasil, miks soccernet tekib olukorra, kus mingisuguses kuradima mängu teemas on rohkem arutelu, kui reaalses jalgpalli? Vabandage, aga ma ei mõista seda.

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Küsin seda kolmandat korda juba aasta jooksul. Miks te ei pane seda PL fantasy, mängude sektori alla? Miks peab olema fantaasia mänguline mäng meie PL alateemas? Mis on selle eesmärk? PL teemad on niigi alakajastud teema ja seda eelkõige foorumi baasil, miks soccernet tekib olukorra, kus mingisuguses kuradima mängu teemas on rohkem arutelu, kui reaalses jalgpalli? Vabandage, aga ma ei mõista seda.
    Aga miks ei või Premium liiga mäng olla Premium liiga alateema juures? Oma kodumaa asi. Mis on selles halba, kui Fantasy teemas on rohkem arutelu? Ei pea ju kõiki teemasid lugema või kuidas see üldse halb on, et keegi kuskil midagi kirjutab? Mis selles vahet on? Ma ise näiteks mängude sektorit ei loe, aga siin Meistri- ja Esiliiga omas käin regulaarselt. Ilmselt pole ainus, kes nii talitab. See tuleb ju ainult Eesti jalkale kasuks, kui Eesti jalka huviga inimesed teavad, et on olemas Fantasy ja äkki seeläbi ka mängivad seda. Ma olen saanud väga palju tagasisidet, kus inimesed ütlevad, et tänu Fantasyle hakkasid kohalikku liigat jälgima. Ka mu enda sõpruskonnas on selliseid inimesi.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Algupärane

Tegelikult ma ise ka alati pettunud natuke, kui näen, et siin alafoorumis uued postitused ja tuleb välja, et fantasy teemas. Võiks olla mingi nupuke peitmaks enda jaoks irrelevant teemad siis.

Professionaal Kasutaja Mattis98 avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Eeldan, et varumängijate žetooni punktid lisatakse juurde peale viimast mängu mängunädalal?

Mängija Kasutaja Kevv92 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Sorga ei mänginud ja tema asemel peaks liikuma teine mees, kellel punktid, aga millegi pärast ei tee süsteem seda ära?

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
    Sorga ei mänginud ja tema asemel peaks liikuma teine mees, kellel punktid, aga millegi pärast ei tee süsteem seda ära?
    Sorgal on veel võimalus mängu tulla.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Asjahuviline Kasutaja QRkood avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Mul Sorga satsis aga näiteks kapteni punktid on juba teisele mehele arvestatud ringi.

Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Kui oli aktiveeritud "pingimängijate punktid", siis miks see punktides ei kajastu?

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
    Kui oli aktiveeritud "pingimängijate punktid", siis miks see punktides ei kajastu?
    Varumängijate punktid tulevad seejärel, kui mängunädal on oma lõpu saanud. Üks mäng veel pidada.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Aa ja, vaatasin ka, kuidagi jäi kahesilmavahele see praegu...

Algupärane

Mõned mobiilikasutajad on andnud teada, et on esinenud probleeme žetooni aktiveerimisega. Uurisime põhjuseid, leidsime tehnilise vea ja parandasime selle. Kontrolliks palun aktiveerige žetoon, salvestage koosseis ja kontrollige siis, et žetoon on tõesti märgitud aktiveerituks. Vabandame!

4NC Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Mul juba mõnda aega tekib mingi anomaalia vahetusi tehes. Reinkortis vist peitub juurikas, on mul kaitsjaks märgitud ja temale vajutades süsteem pangestub.
    - \\\\\\\\\\\\ R A K V E R E - JK - T A R V A S //////////// -

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Andres. Vaata postitust
    Mul juba mõnda aega tekib mingi anomaalia vahetusi tehes. Reinkortis vist peitub juurikas, on mul kaitsjaks märgitud ja temale vajutades süsteem pangestub.
    Kirjuta palun mulle privaatselt, meili (veiko@soccernet.ee) või skaibi (veiko.kampura) täpsemalt, milles pangestumine seisneb.

4NC Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wiiner Vaata postitust
    Kirjuta palun mulle privaatselt, meili (veiko@soccernet.ee) või skaibi (veiko.kampura) täpsemalt, milles pangestumine seisneb.
    Tundub, et on juba korda saanud. Tänud!
    - \\\\\\\\\\\\ R A K V E R E - JK - T A R V A S //////////// -

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud