320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    on ikka küll

    Kommentaar


      Minu Sorga ostuhind on 8,3 ja praegu tahan ta välja vahetada (hind hetkel 9,0), siis annab fantasy tagasi ainult 8,3 punkti.

      Kas ei peaks hetkehinna tagasi andma, et kasvult kasu saaks lõigata?

      Kommentaar


        Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
        Minu Sorga ostuhind on 8,3 ja praegu tahan ta välja vahetada (hind hetkel 9,0), siis annab fantasy tagasi ainult 8,3 punkti.

        Kas ei peaks hetkehinna tagasi andma, et kasvult kasu saaks lõigata?
        Ostuhind ei saanud 8,3 olla, sest selline hind pole tal olnud. Sorga hind oli 7 koma midagi ning juuli alguses ehk üleminekuperioodi alguses korrigeerisime teatud hindasid. See, et ta praegu on 9, tähendab, et saadki tagasi 8 koma midagi. Üleminekute lehel ta ei kuva mitte ostuhinda, vaid seda summat, mille sa ta müügist teenid.

        Mängijate hinnad võivad hooaja kestel muutuda sõltuvalt mängijate esitusest. Iganädalaselt tõuseb 10 enim ostetud mängija hind 0,1 väärtuspunkti võrra. 10 enim müüdud mängija hind langeb vastavalt 0,1 väärtuspunkti võrra.
        Mängija müügihind võib erineda ostuhinnast. Kui müügihind on suurem ostuhinnast, siis rakendatakse teenitavale kasumile müügilõivu, mis on 50%. Näiteks kui mängija maksis ostes 6 punkti ja müües on tema väärtus 8 punkti, siis teenid müügi eest mängijalt 7 punkti.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Aga mängija väärtuse muutumise graafikut endiselt ei ole. See on asi mida ma juba 2 aastat tagasi küsisin ja tänavuseks hooajaks lubati.

          Kommentaar


            Sorga hinda näitab mul kuval 8,1 tõesti jah. ja praegune hind on tal 9,0. Kui ülemineku teen saan seega tagasi 8,1.

            Et siis mega kehv tehing oleks ta maha lükata näiteks kaheks vooruks, sest tagasi ma teda võtta ei saaks uue hinna tõttu. Suht loll reegel ju

            Aga tänud vastuse eest. Arusaadav!
            Last edited by purgeenius; 22.07.19, 13:59. Põhjus: edit

            Kommentaar


              Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
              Sorga hinda näitab mul kuval 8,1 tõesti jah. ja praegune hind on tal 9,0. Kui ülemineku teen saan seega tagasi 8,1.

              Et siis mega kehv tehing oleks ta maha lükata näiteks kaheks vooruks, sest tagasi ma teda võtta ei saaks uue hinna tõttu. Suht loll reegel ju

              Aga tänud vastuse eest. Arusaadav!

              Reegel küll loll pole ja mängjate hinna muutumine ülesse/alla poole vastavalt mängja esitustele on täitsa normaalne.
              Lihtsalt tuleb teha valikuid.

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Aga mängija väärtuse muutumise graafikut endiselt ei ole. See on asi mida ma juba 2 aastat tagasi küsisin ja tänavuseks hooajaks lubati.
                Ma ise ootan samamoodi seda, aga wiineri aeg pole kahjuks kummist. Loodetavasti ikka tuleb veel!
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Mobiilne versioon.

                  Kuidas mängijaid vahetada (pingilt tuua koosseisu). Olen hädas.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Mobiilne versioon.

                    Kuidas mängijaid vahetada (pingilt tuua koosseisu). Olen hädas.
                    Proovi tabada näpuga vahetuse märki mängija keha juures vasakul üleval. Vajutad korra, muutub aktiivseks, vajutad pingi peal oleva uue venna peale. Või siis "vaheta välja" ja vahetuse ikoon või "vaheta sisse" ja vahetuse ikoon. Ikoon on igatahes võtmesõnaks.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Ma lõpuks sain desktop versioonis. Vb olin liiga "nobenäpp" aga mobiilses ei töödanud.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        See koosseis mis ma nüüd selles voorus salvestan kehtib ka mängudes mis peetakse tänu euromängudele hiljem?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MNa Vaata postitust
                          See koosseis mis ma nüüd selles voorus salvestan kehtib ka mängudes mis peetakse tänu euromängudele hiljem?
                          Ei. Sel nädalal on kolm mängu. Punkte toovad ainult nende kuue satsi mängijad.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Ei. Sel nädalal on kolm mängu. Punkte toovad ainult nende kuue satsi mängijad.
                            Hahaa, selge, siis mul ikka väga hapud lood Ei saa 11 meest kokkugi, heal juhul 8

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MNa Vaata postitust
                              Hahaa, selge, siis mul ikka väga hapud lood Ei saa 11 meest kokkugi, heal juhul 8
                              Pean ise ka üleminekuid tegema hakkama, et väljakule mehi saada. Aga no kui euroedu tõttu muudetakse PL kalendrit, elab üle vast.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Pean ise ka üleminekuid tegema hakkama, et väljakule mehi saada. Aga no kui euroedu tõttu muudetakse PL kalendrit, elab üle vast.
                                Ei loomulikult. Teebki põnevaks, et peab sel nädalal eriti taktikaliselt mõtlema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X