320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    miks mõlema kolmese punktid ära võetakse? Üks kahest on ju lubatud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
      miks mõlema kolmese punktid ära võetakse? Üks kahest on ju lubatud.
      Täpselt sama küsimus. Mul nii Flora, kui Kalju meestelt 0 punkti, kuigi vahetus toimus Kaljus (Paur).

      Kommentaar


        Ei viitsi peale sellist organiseerimatust seda jama enam edasi mängida :/

        Kommentaar


          Miks ma endiselt oma punkte ei näe, vaid kysimärki ? Pole midagi muutnud, lihtsalt ükspaev oli niiviisi ? Milles vöiks fookin probleem olla?

          Kommentaar


            Juhendis puudub info karistuste kohta, kui mõnel kasutajal peaks olema ebakorrektne koosseis mingiks mänguvooruks. Kas neid kasutajaid teavitati kuidagi moodi enne mänguvooru eesootavast karistusest ja karistuse suurusest? Kuigi ma ise võtsin selle -4 punkti, siis minu jaoks on probleem selles, et puudus igasugune info, et kui ma seda ei tee järgneb just selline karistus. Lugesin see nädal nipinurka ja lootsin sealt antud küsimusele vastust saada aga ei ühtegi sõna selle kohta ka seal.

            Kommentaar


              Korralik korralagedus praegu jah, loodetavasti enne j2rgmist vooru ikka pannakse korda. Mul praegu nt yldse kalevi vv kuidagi ryndaja koha peale sattunud.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                Kas neid kasutajaid teavitati kuidagi moodi enne mänguvooru eesootavast karistusest ja karistuse suurusest?
                Kiri saadeti küll.

                Samas see point on väga õige, et kui reeglites mingit sellist punkti pole ja kuna wildcardi võimalust ka enne vooru algust ei pakutud, siis oleks aus kõigil üleliigse vahetuse eest saadud miinuspunktid kustutada. Reeglite piires ilmselt annaks vaielda, et punkt "kolm mängijat on lubatud vaid ühest võistkonnast" katab selle juhtumi, aga rõhk just nimelt sõnal "aus". Ropp töö kindlasti, aga ise olete sellise olukorra tekitanud endale, sorri.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Kiri saadeti küll.
                  Kuhu see kiri saadeti?

                  Kommentaar


                    Subbotinile andis 30' palli Markovych
                    Kirss sai 84' söödu Elhilt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HenriP Vaata postitust
                      See on paras nali, et meeskonna vastavalt reeglitele paika panemiseks peaksin veel 4 punkti ka mängule loovutama? Tänu Pauri klubivahetusele ja sellele, et mul pole enam ühtegi tasuta üleminekut (tegin üleminekud enne Pauri klubivahetust) on mul ainult variant maksta 4 punkti mängija ülemineku eest või saada kõigilt Kalju mängijatelt 0 punkti? Sain õigesti aru? Või reegel puudutab ainult vooru koosseisu, mitte kogu meeskonda?
                      Järgmisel hooajal arendame süsteemi edasi nii, et saad ise valida, millal wildcardi kasutad. Siis on sul võimalus ka sellisel juhul vahetusi teha, kui su võistkond läheb kellegi klubivahetuse tõttu reeglitega vastuollu, kuid sinu tasuta üleminekud on kasutatud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                        Kuhu see kiri saadeti?
                        Kiri saadeti neile, kelle võistkond sattus klubivahetuse tõttu reeglitega vastuollu. Kiri saadeti aadressile, mis on seotud selle kasutajakontoga, mille kaudu mängu registreeriti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                          Juhendis puudub info karistuste kohta, kui mõnel kasutajal peaks olema ebakorrektne koosseis mingiks mänguvooruks. Kas neid kasutajaid teavitati kuidagi moodi enne mänguvooru eesootavast karistusest ja karistuse suurusest? Kuigi ma ise võtsin selle -4 punkti, siis minu jaoks on probleem selles, et puudus igasugune info, et kui ma seda ei tee järgneb just selline karistus. Lugesin see nädal nipinurka ja lootsin sealt antud küsimusele vastust saada aga ei ühtegi sõna selle kohta ka seal.
                          Neid kasutajaid, kelle võistkonda sattus 2-st tiimist 3 mängijat, teavitati meili teel. Juhendis karistuse kirjeldust tõepoolest pole. Täiendame juhendit.
                          Last edited by wiiner; 24.07.18, 16:49.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                            Kiri saadeti neile, kelle võistkond sattus klubivahetuse tõttu reeglitega vastuollu. Kiri saadeti aadressile, mis on seotud selle kasutajakontoga, mille kaudu mängu registreeriti.
                            Vaatasin oma gmaili üle .

                            Jah ma olen saanud e-maili 20.07 kell 18:21

                            Muudatuste tähtaeg oli, aga : Mängunädal #18 20. juuli 18:00


                            VÄGA HEA ORGUNN !!!!

                            Kommentaar


                              Ma sain iseg 2 emaili 16. juulil. Aga muidu hooaaja alguses ma küsisin poole hooaja vahetuste kohta ja ainuke viis oligi nii infot saada. Tegelikult oleks võinud ikka selle kirja panna, mis hetkel see tuleb, aga see selleks.

                              Kas järgmisel mängunädalal pole Flora mängu või mis teema sellega on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
                                Ma sain iseg 2 emaili 16. juulil. Aga muidu hooaaja alguses ma küsisin poole hooaja vahetuste kohta ja ainuke viis oligi nii infot saada. Tegelikult oleks võinud ikka selle kirja panna, mis hetkel see tuleb, aga see selleks.

                                Kas järgmisel mängunädalal pole Flora mängu või mis teema sellega on?
                                Seoses Flora euromängudega seda mängu ei ole jah.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X