320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seega meeskondi tasub komplekteerida alles reedel, üsna väikseks jääb tegelt see aeg enne esimest vooru. Kui kellelgi reede päeval aega komplekteerida pole, siis on sisuliselt kaks varjanti kas teha ära sats nendest kes praegu saadaval on või esimene vooru lasta raisku ja alustada hiljem.

    Kommentaar


      Nõme, jep. Ja see vabandus, et klubid ei ole üles andnud, ei päde. Paidel pole ühtegi meest EJL lehel kirjas, aga fantasys on pmst kõik peale leegionäride olemas.

      Kommentaar


        Vaatasin Prosa puudu, Vassiljev puudu jne. Vara veel tiimi kokku panna.
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
          Nõme, jep. Ja see vabandus, et klubid ei ole üles andnud, ei päde. Paidel pole ühtegi meest EJL lehel kirjas, aga fantasys on pmst kõik peale leegionäride olemas.
          See, et EJL-i koduleht ei kuva mängijaid, ei tähenda, et nad ei oleks registreeritud. Mäng on otseselt sõltuv EJL-i andmebaasist, et tagada operatiivne ja reaalne andmestik. Kui klubid on mängija registreerinud (ehk mängijal litsents ostetud ja ta on võistkonnaga seotud), ilmub ta meie süsteemi, kust saame ta mängu lisada. Kuni klubid pole seda teinud, ei saa me ise sinna mängijaid leiutada, sest puuduks andmevoog.

          Saan aru, et see pole ideaalne, aga eelmisel kahel aastal läksime mänguga avalikuks viimasel hetkel ja see ei olnud kõige parem. See aasta otsustasime, et teeme mängu avalikuks nädala alguses, et see jõuaks suurema massi inimesteni. Sai suheldud ka kõikide klubidega, edastades neile palve, et palun registreerige oma mängijad ära, kelle jäämine võistkonda selge on. Esmaspäeva õhtuks oli enam-vähem kriitiline mass mängijaid olemas, paraku mitte kõik. Aga vähemalt on võimalik praegu juba vaikselt alustada nuputamist, kuidas võistkond teha ning reede õhtuni saab tasuta kõike veel muuta.
          Last edited by Kasper; 06.03.19, 16:44.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            See, et EJL-i koduleht ei kuva mängijaid, ei tähenda, et nad ei oleks registreeritud.
            No selge, ilmselt oli peale minu mõni veel, kes seda ei teadnud.

            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Saan aru, et see pole ideaalne, aga eelmisel kahel aastal läksime mänguga avalikuks viimasel hetkel ja see ei olnud kõige parem. See aasta otsustasime, et teeme mängu avalikuks nädala alguses, et see jõuaks suurema massi inimesteni. Sai suheldud ka kõikide klubidega, edastades neile palve, et palun registreerige oma mängijad ära, kelle jäämine võistkonda selge on. Esmaspäeva õhtuks oli enam-vähem kriitiline mass mängijaid olemas, paraku mitte kõik. Aga vähemalt on võimalik praegu juba vaikselt alustada nuputamist, kuidas võistkond teha ning reede õhtuni saab tasuta kõike veel muuta.
            Jajaa, see ongi väga positiivne, et varem avasite mängu. Mina jõuan ilmselt ka reedel kontoris viimased nokitsemised tiimi kallal ära teha, aga ma arvan, et kõigil ei pruugi seda võimalust/aega olla. Hommikul proovisin, raske on nuputada, kuna mitmeid võtmemängijaid ja nende hinda ei ole teada. Umbes stiilis, kas ma saan endale Kostja-Lepmets variandi lubada või pean Roosnupp-Alandiga peale minema.

            Wildcard on ka hea uuendus, eelmine aasta oli umbes peale teist vooru tunne, et oleks vaja.

            Kommentaar


              Vassiljev on nüüd fantasys saadaval!
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                11.5 on ikka päris krõbe hind, aga noh nimi on ka kõva ja võtjaid on kindlasti küllaga, kuigi väiksed küsimärgid on ka õhus. Endal vist esialgu küll mune pole, et ta meeskonda panna, eks võib-olla hiljem kahetseb kui ta pommitama hakkab.

                Kommentaar


                  Lihtsalt tausta mõttes, et Zaka hind oli eelmise aasta lõpus 11,6 ning Konstantin Vassiljev on Eesti läbi aegade üks paremaid jalgpallureid. Tõestanud seda nii koondises kui pika väliskarjääri jooksul. Pole mõeldav, et ta hind on samas klassis mängijatega, kes on näiteks Premium liigas head, aga koondisetasemel Kostjast valgusaastate kaugusel. Tegu on ikkagi staariga. Staare odavalt ei saa.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Ei ma Vassiljevi klassis ei kahtlegi, ta on absoluutselt üks Eesti jalgpalli suurimaid legende ja mul on küllaga austust tema vastu. Aga ausalt öeldes Poola liigat ja Kostjat jälgides ei see ka see Kostja kes mõned hooajad tagasi oli Poola liiga parimate seas ja ka Eesti eest suurepärane maestro, viimased poolteist hooaega on olnud ikka täielikud pettumused ja ega ilma põhjuseta ei soovinud Piast teda mängida ja ei olnud talle ka sobival tasemel välismaiseid kosjalisi. Eks selgelt ei kannata Meistriliiga võrdlust Poola liigaga ja muidugi on Kostjal suurepärased eeldused liigat arvestades olla väga resultatiivne, aga ei saa ka elada mälestustes ning loota, et platsile astub oma hiilgeaegadega võrdne Kostja (eks tal vanust ole ka juba küllaga). Eks ole ka omamoodi küsimus kas liigutatakse ta number kaheksa peale ning muidugi ei saa ka maha teha Zakat (kes on ka ikkagi väga suurepärane mängija) ja loota, et Kostja on nüüd kohe võrdne tema ülivõimsaid numbreid järgi tegema.

                    Ma ei kahtlegi, et ma kindlasti pean hakkama oma sõnu sööma ja ausalt öeldes oleks mul hea meel kui ma peaks seda tegema, aga ega tema soodsad alternatiivid (Subbotin, Roosnupp, Miller ning miks mitte ka arvestada Liliuid ja Liivakuid ründes) on ka üpris hea klassiga koondisetasemel mängijad ning tunduvad minu jaoks paremate valikutena hinda arvestades (eriti Liliu on super alahinnatud). Muidugi ärge võtke seda kriitikana, see on ainult minu enda arvamus ning see, et teda on juba ka rohkesti valitud tõestab, et hind on ok (see hooaeg tundub nagu üldjoontes on pandud kõige mõistlikumad hinnad mängijatele võrreldes varasemate aastatega). Aga no see on ka üks Fantasy võlusid, et me ei peagi kõik ehitama ühesuguseid meeskondi, valima samu mehi ning me võime olla erinevatel arvamustel. Muidu on mul väga hea meel olnud, kuidas PL Fantasy on arenenud läbi aastate ning et sammud on võetud, et rohkem sarnaneda FPL'iga mis on väga positiivne, ei jõua ära oodatagi hooaja algust.

                    Kommentaar


                      "No Proovime" liiga alustab oma kolmandat hooaega: parool ev56igfjgc Olete kõik oodatud

                      Nüüd veidi Fantasyst ka. Kõigepealt suur tänu ja kõva töö, taaskord, Kasper ja Co. Eesti tasemel ikka väga uhke asi. Nüüd ka siis rohkem inglise premmi sarnane. Loomulikult oleks tore saada ka juurde VV tõrjed, aga mõistan, et pole teie taga. Praegusel hetkel ikka võtab see põhimõtteliselt alumiste satside vv-de võtmise mõistlikuse ära.

                      Pole veel satsi kokku pannud, aga huvitav tähelepanek, et hinnad on kindlasti krõbedamaks läinud, eriti kaitsjatel ikka kõrged hinnad. Võistkonna kokkupanek saab keerulisem olema kui varasematel aastatel. Kostja hind on õige, sest 10.0-ga võetaks teda 95%.

                      Põnevat hooaega kõigile!

                      Kommentaar


                        Pigem on küsimus selles kuidas ehitada meeskond ümber Kostja ja Liliu. 13 vaba kohta ja 78 raha teeb ülejäänud mängijate keskmiseks 6. Kus kohas lõivu maksta, et teine liin rohkem punkte tooks? Peavalu päris korralikult.

                        Kommentaar


                          Liituge ka meie liigaga, mehi koguneb: ud27zcnkjr

                          Kommentaar


                            Minu meelest võiks see virtuaalne teema olla ikkagist mängude alateemas. Võtab liialt tähelepanu ära reaalsest teemast.

                            edit - seda teemat on ennegi arutatud, aga küsin veel - miks ta peab siin olema?

                            Kommentaar


                              Kuidas saab liigadega liituda? Registreerides peab panema lemmikvõistkonna ja eelnevatel aastatel pandi automaatselt oma lemmikvõistkonna liigasse. See aasta ei saa aru???

                              Kommentaar


                                Lilanderil Flora särk seljas
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X